Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Серпень » 13 » Масонерія і антихрист » ЗУПИНІМО НАВАЛУ ГРІХА!
09:05
ЗУПИНІМО НАВАЛУ ГРІХА!

Приводом для нинішньої публікації стало кілька факторів, найголовніший серед яких – жахливе ритуальне вбивство радикальними ісламістами французького священика Жака Амеля під час Служби Божої у храмі наприкінці липня.

Але не менше зачепила «за живе» публікація «Бог з нею» авторства Наталії Лебідь, поміщена 2 серпня у популярній київській газеті «Україна молода». І хоч стаття побачила світ вже після факту мученичої смерті о. Амеля, авторитетний україномовний часопис все ж її надрукував, немовби кидаючи зухвалий виклик всьому нашому суспільству, а особливо – християнству.

Добродійка Лебідь, спираючись на поважні закордонні дослідження, зокрема – американського соціолога Грегорі Пола, вперто і наполегливо намагається переконати читачів, що чим вища релігійність суспільства, тим нижчий матеріальний добробут його членів. Підсумувавши аналіз рівня побожності в 17-ти розвинутих країнах США і Європи, науковець Г. Пол, а за ним – і Н. Лебідь – стверджують, що чим вищий у конкретній країні рівень життя, тим нижча або майже відсутня релігійність. І далі авторка газети «Україна молода» легенько натякає, що пора нарешті українцям позбуватись релігійних забобонів і тоді ми швидше станемо успішними й заможними. Як усе просто і легко!

Однак, це глибокий, фатальний обман. І ланцюговий тероризм, який нині охопив Європу й світ – грізне цьому підтвердження і застереження. США та європейські країни мають найпотужнішу в світі армію НАТО, надсучасні спецслужби, унікальні засоби розвідки і стеження, але не можуть застерегти і передбачити десятки й десятки терактів, які забирають життя сотень і тисяч невинних людей. І цей тотальний тероризм лавиноподібно наростає. Чому? Бо ці успішні країни, а рівно ж – і їх громадяни, через відсутність та заперечення віри в Бога не мають жодного духовного імунітету, їхні душі нагі і беззахисні перед навалою ісламізму, який динамічно й чіпко проникає в усі сфери життя.

Які висновки зробили французи, Європа і світ після звірячого вбивства о. Амеля чи руйнування трохи пізніше тією ж французькою поліцією католицького храму в Парижі під час Служби Божої? Майже жодних. Тож ісламізм, і не менш загрозливі лібералізм, толерантність та іх породження – секуляризм всеохопно наступають. В тому числі – і на Україну.

Гендеризм та практичний атеїзм активно проникають нині в усі сфери нашого суспільного життя, намагаючись закріпитись на законодавчому рівні. Українські Церкви на загрозу тоталітаризму гріха майже не реагують, заграючи на різні лади з «власть імущими». Тому й не дивно, що зависла реальна загроза над предметом християнської етики в школах, просуваються дискримінаційні норми в законодавство у справах релігії, проводяться зухвалі гей-паради як виклик нашому змордованому війною і злиднями суспільству.

Тому, якщо Церкви будуть і надалі сором’язливо мовчати на очевидні гріхи, які переростають у пандемічні, всеохопні  явища, то наші корумповані  владоможці у поборюванні Бога та його Закону скоро перевершать своїх європейських й американських колег. І тоді наші Церкви остаточно перетворяться у чисто ритуальні установи чи бізнес-проекти та будівельні фірми, які не матимуть нічого спільного з духом Христового Євангелія. Тож вставаймо всі на захист Божої правди і людської гідності поки не пізно, бо тоталітаризм гріха невблаганно наступає!

о.Ігор Пелехатий / http://www.novazorya.if.uaСхожі матеріали:

Категорія: Масонерія і антихрист | Переглядів: 573 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: гендеризм, криза церкви, ліберастія, суспільні проблеми, безбожна україна, гомодиктатура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика