Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Вересень » 23 » Екзорцизм » Зізнання ватиканського екзорциста
13:56
Зізнання ватиканського екзорциста
Сьогодні, 23 вересня в світ вийде книга головного екзорциста Ватикану отця Габріеле Аморта «Сповіді», в якій він розповідає про багаторічні битви з темними силами. «Le Figaro» публікує уривки з книги, яка складається з інтерв'ю і бесід священика з кореспондентом «La Stampa» Марко Тосатті.
85-літній Дон Габріеле з 1986 року обіймає посаду головного екзорциста Ватикану. Стурбований поступовим зникненням цієї «професії», отець Аморт заснував Міжнародну асоціацію екзорцистів, мета якої - зберегти обряди вигнання демонів.
«Зараз я повністю присвячую себе екзорцизму. Я бачу, що екзорцистів мало, а потреба в них величезна. Тому я працюю з ранку до вечора, сім днів в тиждень, у тому числі на Різдво і Великдень», - розповідає Дон Габріеле, котрий визнає, що часто диявол народжується «всередині самої Церкви». «Того дня, коли я зіткнувся з очевидним випадком одержимості дияволом, я зрозумів, що дії Сатани і обряд вигнання диявола - не справа минулого. В наші дні це теж є. Сатана активний як ніколи. Він намагається привести якомога більше душ до вічної погибелі. З самого початку служіння я зрозумів, що є дві категорії одержимих, які протилежні один одному. Одержимі через свої помилки і одержимі через свою любов до Бога», - цитує газета.

«Слід визнати, що, незважаючи на технологічний прогрес, лише екзорцисти спроможні швидко визначити, з якою ситуацією ми стикаємося. Демони не знають ні бар'єрів, ні обмежень, коли йдеться про те, щоб оволодіти людиною або душею. Якщо порівняти теперішні випадки з вже відомими класичними випадками одержимості демоном, очевидно, ситуація значно змінилася. (...) Ми повинні навчитися працювати з нашими колегами-медиками, у тому числі у сфері психічного здоров'я: вони можуть надати Церкві значну допомогу. Багато пацієнтів зверталися до мене після консультацій у лікаря. Я навіть встановив таке правило: я нікого не приймав без довідки про ретельне обстеження фахівцями. Той, хто страждає, повинен завжди починати з походу до лікаря», - підкреслив отець Габріеле.

Він зізнався, що його діяльність не зустрічає розуміння навіть всередині Церкви: «мене звідусіль виганяють», «єпископи, навіть ті, які призначають екзорцистів, зазвичай роблять це вкрай неохоче», - цитує видання.

Дон Габріеле розповів, що часто ті, хто приходить до нього, розлючені, сміються і жартують або намагаються зберігати спокій. «Між двома сеансами ми робимо паузу. Ми трохи жартуємо. Загалом, обстановка у нас не напружена. Звичайно, що під час сеансу необхідно зосередитися, тому що ми разом молимося. Рідко, в найскладніших випадках, одержимі дияволом люди впадають у транс. Ми говоримо про одержимість, коли людиною заволодіває демон, в інших випадках йдеться про знущання. (...) Переважно це злі жарти демонів, які інколи можуть виявитися по-справжньому жорстокими. Диявол так розважається», - наводить газета уривки із книги.

кредо


Схожі матеріали:

Категорія: Екзорцизм | Переглядів: 2547 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: вигнання дявола, екзорцист, Габріель Аморт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика