Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Квітень » 25 » Повчальні історії, притчі » Заступництво і опіка Св. Юди-Тадея
09:43
Заступництво і опіка Св. Юди-Тадея

Слава Ісусу Христу, хочу поділитися моїм знайомством зі Св. апостолом Юдою-Тадеєм.

Після довгих пошуків роботи мені запропонували місце праці в кіоску. Попрацювавши один тиждень з запропонованих двох, я почула про практику роботодавця не виплачувати заробітню плату, або повністю, або частково (шукаючи різні причини). Я нікому не казала, та в душі дуже запереживала.

Коли до мене на роботу прийшла мама, до нас підійшла її коліжанка і слово по слові тема перейшла на релігійну тему, вона запропонувала книжечку про Св. Юду-Тадея сказавши, що молячись до Нього вона дуже допомогла своєму братові.

Я не дуже повірила у її розповіді, але отриману книжечку поставила біля себе на прилавок. На наступний день, коли не було людей я згадала про книжечку та, щоб швидше пройшов час почала читати молитви, під час цього думаючи про нову роботу, але не відмовляла молитви в наміренні пошуку кращої роботи. На моє здивування наступного дня до мене прийшла мама і сказала, що знайшла для мене роботу з офіційним працевлаштуванням та, що мені потрібно іти на співбесіду. Мене взяли на цю роботу, в кіоску мені заплатили всю суму зарплати, хоча всі співробітники мені не повірили і перепитували в бухгалтерії.

Правду кажучи не надала особливої уваги заступництву Св. Тадея, думаючи, що це звичайна випадковість і лише через деякий час коли у моєму житті зв'явились нові випробування, де всі намагання завагітніти закінчувалися невдачами, я згадала про цього святого. Почала молитися сказавши, що якщо в мене народиться хлопчик то я дам йому ім'я Тадей. Мої молитви були почуті, моєму синові вже минуло 3 рочки, а з усіма переживаннями і негараздами я звертаюся до апостола Юди-Тадея, і всім моїм знайомим раджу молитися до нього.

Підсумовуючи вищенаведене хочу сказати, що ми люди є сотворіння немічні і тому так часто не довіряємо Господу Богу, впадаємо в гнів, ненависть, розчарування, знеохочення, розпуку та безнадію. Не раз в нашому житті є випадки, коли ми не маємо вибору, коли нам здається, що це вже кінець. З примусу або з обуренням і ненавистю робимо так, як складаються обставини. Пам'ятаймо, Бог ніколи не залишить своїх дітей. Він допоможе нам у різних випробуваннях. Але мине деякий час, і ми подякуємо Господу Богу, що зробили саме так, а не інакше. Тому ніколи не треба перечити Богові, бо все, що здається трагічним спочатку, є таким тільки на перший погляд. Тож випрошуймо у Господа Бога ласки за посередництвом Св. Тадея і промовляймо "Боже, хай завжди буде воля Твоя!".

Подаючи це свідчення, бажаю послужити насамперед людям хворим, калікам і немічним. Хочу, щоб правильно зрозуміли і оцінили слова Спасителя: "Вашою терпеливістю спасете душі ваші". (Лк.21:19).

Мільйони людей в нинішньому світі переживають глибоку кризу розчарування, відчай, хворобу і терпіння, і ставлять перед собою питання, на які не знаходять відповіді. Чому саме я, Господи, маю переносити у своєму житті ці хрести? Чому дав дитину-каліку, хворого чоловіка, параліч?.. Багато людей, не знаходячи відповіді на ці запитання, вдаються до крайнощів: звертаються до екстрасенсів і ворожбитів. Ми радше тужимо за життям безтурботним і вигідним. Бувають у житті дні, коли не маємо сили нести хрести щоденного свого обов'язку, коли з наших уст можна почути нарікання на себе самих, на свою долю, батьків, рідних, коли опускаємо руки і тратимо надію. Але відповідь є тільки одна: кого Бог любить, тому і дає терпіння. Випробуваннями Христос хоче направити людину на добру дорогу, а ми ганяємося за пустою славою світу, будуємо хороми і думаємо, що будемо жити вічно. Людино, пам'ятай: з чим ти прийшла на цей світ, з тим і відійдеш із нього. В годині скону ти згадаєш втрачений і змарнований час, опущені Служби Божі, занедбані молитви і пости у своєму житті. Ти зрозумієш, що всі матеріальні речі в порівнянні з вічністю і вартістю твоєї душі - це мізер, піщинка на дні моря. Просімо, щоб Ісус навчив нас обмежувати наші бажання і допоміг знайти в собі сили зупинитися.

У наших хрестах щоденного життя ми не повинні вбачати тільки Божу кару, але і Божу любов, і благословення для нас і наших родин. Отже, коли все здається втраченим, коли під стопами відкривається безодня, коли ступаємо, змочуючи дорогу слізьми, благаймо з гарячою вірою: " Святий Тадею, молися за нами, прибігаючими за Твоєю поміччю".

Моліться і Вірте, що Св. Юда-Тадей виконає нашу просьбу так, як цього ми бажаємо, - не занехаймо своїх молитов, бо раніше чи пізніше переконаємося, що Бог нам це винагородить щедро, згідно зі своїми наймудрішими планами.
 

Світлана / http://www.saintjosaphat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Повчальні історії, притчі | Переглядів: 1586 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: цікаві історії, свідчення віри, притчі, Святий Юда Тадей, заступництво, свідчення, опіка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
семи мечам болю Божої Матері

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика