Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Березень » 4 » Безбожники » Тепер і у нас: українські гомосексуалісти хочуть визнання
18:20
Тепер і у нас: українські гомосексуалісти хочуть визнання
Українські гомосексуалісти просять Президента України Віктора Януковича легалізувати гомосексуальні «шлюби». При цьому автори документу некоректно цитують Декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо негативного ставлення до явища гомосексуалізму та інші церковні документи.

У своєму зверненні гомосексуалісти заявляють про нібито існуючу підтримку їх ініціатив з боку віруючих та керівництва церков. Про це йдеться у зверненні до Глави держави, яке від імені 25 ЛГБТ-організацій поширив «Гей-Форум України».

Автори звернення стверджують, що «в нашій країні повинно бути забезпечено повну громадянську рівність для гомосексуальних, бісексуальних і трансґендерних людей», зокрема шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства та легалізації одностатевих «сімей».

Представники гей-спільноти вважають, що Віктор Янукович став «першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи щодо забезпечення громадянської рівності геїв і лесбійок», посилаючись на урядовий проект нової редакції Трудового кодексу України (№ 1038-1 від 28.08.2003 р.), який у своїй первинній редакції передбачав заборону дискримінації у сфері трудових відносин на підставі сексуальної орієнтації.

У зверненні також наведена вирвана з контексту цитата з Декларації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів» та викривлено зазначена позиція Церков щодо цього. Цим автори документу, схоже, намагались створити уявлення про підтримку Церквами, їхнім керівництвом та віруючими подібних аморальних явищ.

Варто відзначити, що у Декларації, яку підписали 19 глав конфесій – членів ВРЦіРО, серед іншого зазначено: «Ми виступаємо категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти пропагування одностатевої сексуальності».

«Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства й особистості. Ми проти того, щоб гомосексуалізм пропагувався, як варіант норми статевого життя, і щоби держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків», – йдеться у Декларації ВРЦіРО, з тексту якої у зверненні гей-спільноти був процитований лише перший рядок.

Нагадаємо, що у січні 2010 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та окремо глави низки конфесій направили звернення до представників української влади, в тому числі особисто до Віктора Януковича як керівнику парламентської фракції Партії регіонів, з проханням «врахувати позицію української громадськості, в тому числі Церков і релігійних організацій, яка категорично заперечує підтримку Україною на міжнародному рівні та впровадження в нашій державі будь-яких ініціатив, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих відносин».

Така позиція, задекларована українськими Церквами, знаходить підтримку також і в суспільстві. Згідно даних різних соціологічних опитувань переважна більшість українських громадян мають негативне ставлення до ідеї легалізації одностатевих відносин.

Ще раніше, у листопаді 2006 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила Відкритий лист з приводу ініціатив легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств). Глави конфесій з глибоким занепокоєнням відзначили наявність в нашій державі спроб законодавчо встановити так звані одностатеві шлюби або зареєстровані одностатеві партнерства.

У Відкритому листі ВРЦіРО зазначалось, що представники громадських ЛГБТ-організацій у своїх заявах «намагаються змішати поняття толерантного ставлення до осіб, які мають нетрадиційну статеву орієнтацію, з толерантним ставленням до самого явища збоченої сексуальності. …Священні Писання наших релігій однозначно свідчать, що сексуальні відносини між представниками однієї статі є важким гріхом».

Тому Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій від імені представлених в ній основних християнських, юдейських та мусульманських конфесій України звернулась до Верховної Ради України з пропозицією чітко та не двозначно зафіксувати у законах нашої держави те, що подружжя (сім’ю) можуть створити виключно чоловік і жінка.

Разом з цим духовні лідери також заявили, що «готові у відкритій дискусії обстоювати погляд на дану проблему», викладений у документах ВРЦіРО, та при цьому зауважили: «Ті, хто бажає побороти будь-які гріховні потяги й пристрасті, завжди знайдуть допомогу в наших конфесіях».

КРЕДОСхожі матеріали:

Категорія: Безбожники | Переглядів: 1422 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика