Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Квітень » 15 » Безбожники » Тактикою ЛГБТ-активістів є насильство, фашизм та інші тоталітарні методи, – ЛГБТ-активістка
11:56
Тактикою ЛГБТ-активістів є насильство, фашизм та інші тоталітарні методи, – ЛГБТ-активістка

Таммі Брюс – впливова американська політична коментаторка і ведуча власної радіопередачі національного масштабу. Також співпрацює з ТВ-мережею FoxNews. Декларує себе, як гей і pro-choice (за «право» на аборт та евтаназію) особу. Але минулого тижня вона несподівано виступила проти ЛГБТ-активізму, назвавши ЛГБТ-рух монстром, який відійшов від власного принципу: «Живи і полиш інших, щоб жили». ЛГБТ-активістка звертає увагу суспільства на те, що ЛГБТ-рух став насильницьким і з кожним разом більше й більше перебирає форми фашизму задля рівності. Про це, з посиланням на pro-life портал «Lifesitenews.com», пише хорватський pro-life сайт «Zdravstveniodgoj.com».

Ведуча власної радіопередачі Таммі Брюс, декларована лесбійка і колишня провідниця відділку Національної жіночої організації у Лос Анджелесі, минулого тижня в передачі ведучого Шона Ганнтізаявила,що переслідування ЛГБТ-активістами власників піццерії «Memories», а також християн-власників квіткових магазинів, цукерень і фото-студій, які відмовилися обслуговувати гей-«вінчання» з віросповідних причин, це – форма насильства і переслідування, яка відповідає фашизму.

Пані Брюс також зазначила, що сьогоднішній ліберальний тиск і насильство, спрямовані проти людей консервативного світогляду, абсолютно протилежні до філософії, яку сповідує вона сама.

Вона також звертає увагу на те, що сучасний ЛГБТ-рух відмовився від свого власного принципу: «Живи і полиш інших, щоб жили».

«Топтання нашими тоталітаристськими чоботами по власниках підприємств –  ясний знак того, що ми самі стали монстром, проти якого ми боролися», – говорить Таммі Брюс, – «така форма насильства, така форма фашизму в ім’я рівності не має смислу».

Таммі Брюс не є самотньою у таких оцінках ЛГБТ-руху. Відомий ліберально орієнтований журналіст Джон Стоссел для FoxNews заявив, що сучасний ЛГБТ-«рух з колишньої толерантності переріс у тоталітаризм. Йдеться про лівий тоталітаризм.

Консервативно налаштовані оглядачі попереджають, що переслідування християн та інших релігійних груп, які з релігійних причин не можуть підтримувати гей-«вінчання», ще більше загострить культурологічні війни, які розгоряються.

«У недалекому майбутньому натовп, який закликатиме до лінчу християн, буде нападати на кожен раз більше власників підприємств і фірм, які відмовляться підкорятися сексуальним поглядам ліберальних груп», – заявив президент Інституту релігії і демократії Марк Д. Тулі. «Християнські спільноти в Америці разом з борцями за свободу висловлювання і думки змушені будуть об’єднатися, щоб оборонити власні права, якщо Америка дійсно хоче залишитися землею вільних людей і домом хоробрих», – сказав він.

http://catholicnews.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Безбожники | Переглядів: 923 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: євросодом, Переслідування християн, безбожники, гомодиктатура, гейропа, гендерна політика, гендерна ідеологія, переслідування Церкви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика