Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Жовтень » 18 » Життя Святих » Святі Джулія Сальцано та Баттіста Камілла да Варано – приклад для сучасної Італії
13:36
Святі Джулія Сальцано та Баттіста Камілла да Варано – приклад для сучасної Італії

Серед святих, проголошених Папою Бенедиктом ХVІ у неділю 17 жовтня 2010 року, є дві італійські черниці - Джулія Сальцано та Баттіста Камілла да Варано.

І хоч перша з них жила на переломі ХІХ-ХХ сторіч, а друга - у ХV-ХVІ сторіччях, Святіший Отець поставив їх за зразок для сучасної Італії.

Свята Джулія Сальцано жила в XIX столітті в південній Італії. Вона народилась поблизу міста Казерти 1846 року в родині офіцера короля Неаполю, Фердинанда ІІ. Батько помер, коли їй було 4 роки і дівчинку віддали на виховання до сирітського будинку, який провадили Сестри Шаритки, де вона навчалась до 16-го року життя. Вже від юних літ зрозуміла важливість навчання молодого покоління у вірі, присвятивши все своє життя катехизації та приготуванню дітей до Першого Святого Причастя. Протягом 25 років Джулія була вчителькою в школі міста Казорія біля Неаполю, але в 44 роки, задля хвороби, мусіла залишити свою улюблену працю. Вона створила катехитичний центр і повністю посвятилась релігійному вихованню дітей та молоді. 1905 року Джулія Сальцано заснувала чернече Згромадження Сестер Катехиток від Найсвятішого Серця Ісуса. Померла 1929 року, а вже через вісім років розпочався процес її беатифікації та канонізації. Сестри Згромадження, яке вона заснувала, далі посвячуються вихованню дітей та молоді в християнському дусі, з особливим наголосом на новій євангелізації.

Свята Баттіста Камілла да Варано належала до ордену Сестер Кларисок і народилась 1458, а померла 1524 року в італійському місті Камеріно. Вона була позашлюбною дочкою князя Джуліо Чезаре да Варано, однак виховувалась разом з іншими дітьми князя, отримавши відповідну освіту. У вісімнадцятирічному віці відчула прагнення повністю посвятитись Богові, але вагалась між чернечим і світським життям. Батько чинив опір її вступові до монастиря і протягом двох років Камілла підкорялась його волі. Нарешті 1481 року вступила до монастиря Сестер Кларисок в Урбіно, а потім стала засновницею монашого Ордену Убогих Сестер святої Клари в місті Камеріно , де й відійшла до Небесного Отця під час епідемії чуми.Свята Баттіста Камілла да Варано зазнала багато життєвих випробувань, мала містичні переживання й об'явлення Ісуса Христа, які записала у кількох книгах.

www.christusimperat.org Схожі матеріали:

Категорія: Життя Святих | Переглядів: 1491 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Життя святих, Баттіста Камілла да Варано, Святі Джулія Сальцано | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
семи мечам болю Божої Матері

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика