Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Вересень » 15 » Демонологія, містицизм » Священик Родіон/Люди і демони/Чому потрібні демонам жертвопринесення, суть ідолопоклонства
17:51
Священик Родіон/Люди і демони/Чому потрібні демонам жертвопринесення, суть ідолопоклонства

6. Чому потрібні демонам жертвопринесення, суть ідолопоклонства.

Іншим виглядом живлення демонів є жертвопринесення. Ось що про це говорить св. Василь Великий{23}: «Демони як віддані ласолюбству і пристрастям, в значній мірі насолоджуються і харчуються жертвами. Тоді як спалюються жертви, кров перетворюється через горіння у випари і, розклавшись таким чином на тонкі частини, переходить в стан, відповідний єству демонів.
Всеконечно вони харчуються випарами, не так, аби вони їх ялини, або наповнювали ними чрево, але подібно до деяких тварин, устриць і іншим цього роду, які приймають їжу всією істотою своїм. З цієї причини демони з жадністю пожирають гази, що походять від горіння жертв, і втягують в себе дим ладану, що палиться, як речовини пристосовані ним в їжу».
Цим, до речі, і пояснюється культ жертвопринесення перед статуями ідолів у язичеських народів, як вважає той же догідник Божий: «Всім ідолам, яким язичники віддають поклоніння, немабуть живуть разом і соприсутствуют деякі демони, що знаходять насолоди в нечистих жертвах. Біля м’ясних лавок, там, куди викидаються кров, що зіпсувалася і запеклася, перебувають пси, ласі до цього роду їжі: подібно до цього і демони, що поневолили об’єднанню, жадібно шукаючі насолоди запахом і розкладанням крові жертвопринесень, літають довкола жертовників статуй, ним присвячених. Можливо, навіть харчуються цим їх тіла, що складаються з повітря і вогню, або ж із зсуву цих стихій.
Ясно виявляється влада демонів над статуями, ним присвяченими, вмістом повести, яку ми читаємо в книзі Царств [1 Цар. 5, 2-3]. Іноплемінники захопили кивот Господній і поставили його в храмі свого Бога Дагона. Увійшовши на ранок, виявили статую Дагона занепалою на своє обличчя. Статуя видима для всіх був Дагон; що впав же на своє обличчя був демон, скинутий славою, оточуючою кивот Божий. Він-то і ліг на обличчя своє, а з собою скинув і перевернув видиму річ.
З цієї причини, що споживають идоложертвенное визнаються учасниками трапези демонів [Кори. 10, 21]. Коли приноситься жертва ідолу, то деяка частина її називається присутньому тут демонові, оскільки демони засвоюють собі деяку частину і від крові, що звертається в повітря (газ), і від тука, що палиться, і від інших жертвопринесень. І тому той, хто п’є з чаші узливання, що вживається при жертві, п’є з чаші бісівською [1 Корін. 10, 21].
Як ми бачимо з вищесказаного, князь століття сього не лише мабуть, помислами полонив людей, але і вступав в явне спілкування з ними, роблячи провещание з ідолів. У цьому йому допомагали такі явні лиходії, яким були відомі з історії Іанній і Замврій і інші волхви, жерці, астрологи і чародії. Помилка людей підтримувалася ними чудесами і проріканнями бісівськими.
Бунтівні і ворожі власті охоче і поспішно помножити число учасників своєї погибелі. Крім того, за помилкові чудеса, ними творені люди приносили їм жертвопринесення, настільки улюблені бісами, і віддавали їм божеські почесті, тішивши тим самим сатанинську гордість.Схожі матеріали:

Категорія: Демонологія, містицизм | Переглядів: 1570 | Додав: traducionalist | Теги: Демонологія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика