Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Вересень » 9 » Життя у чистоті » Старість у тридцять років?
00:12
Старість у тридцять років?
Молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе. Щоб не спотикнутися об життєві каміння – питай поради в старших. Якщо повною мірою шанувати мудрість стариків, в житті було б набагато менше юнацької глупоти, яка йде від незнання життя, самовпевненості, необачності…
В. СУХОМЛИНСЬКИЙ.

"Працюючи у навчальному закладі, я неодноразово спостерігав дивне явище швидкого фізичного ,,старіння” окремих студентів. Юнаки і дівчата приходили до вузу молодими, юними, красивими, але вже через декілька років виглядали значно старшими за свої 20. А ще через кілька років на вигляд їм важко було дати менше 30. Водночас інші студенти лише розквітали своєю молодістю”. Саме такими спостереженнями ділиться Ігор Ткач у статті ,,Старість у тридцять років” (газета ,,Вічний скарб”).

Важко заперечити цьому, адже, так зване фізичне старіння, спостерігаєш, на жаль, і серед молоді шкільного віку. Юні за роками школярки виглядають значно старшими. У чому ж причина?

А таємниця виявляється простою – ці люди ведуть "вільний” спосіб життя. Пришвидшене старіння, як дослідили вчені, викликають прогерійні вірусні клітини, які передаються статевим шляхом.

Лікарям відоме рідкісне фатальне дитяче захворювання – прогерія, коли юний організм починає швидко старіти. У 10-12-річному віці хворі діти зовні стають дідусями і бабусями і помирають, як правило, від інсульту. Причиною цієї хвороби є надмірна кількість прогерійних вірусів в організмі.

Досвідчений акушер-гінеколог районної лікарні В.Д.Манчуленко переконує, що такі віруси у невеликій кількості є в організмі кожної людини. Вони передаються, зазвичай, від матері до дитини через плаценту або з материнським молоком. Цих вірусів вистачає, щоб до 60-70-річного віку розвинулися основні ознаки старіння, а в 80-90-річному віці людина зовсім постаріла.

Розпусне життя руйнує тіло людини. Вже давно відомо, що повії, крім того, що накопичують великий набір венеричних хвороб, ще й дуже швидко старіють. Іноді трапляється, що в тридцять років виглядають на всі сімдесят. Ця хвороба діє і на чоловіків, які зловживають послугами повій чи ведуть безладне статеве життя.
Безперечно, всі батьки бажають своїм чадам добра, щасливої долі. Й прикро бачити, коли дитина нехтує порадою рідних – свідомо йде в прірву: куріння, алкоголь, вільне статеве життя… Багато молодих мають бажання зазнати небувалих, гострих відчуттів, наслідки яких вони собі туманно уявляють або ж не задумуються про них взагалі.

Як не прикро, але в нашій країні деякі ЗМІ пропагують вільне сексуальне життя. За інформацією батьківської телевізійної ради, в 2006-2008 рр. показ жорстокості і насильства в кращий ефірний час збільшився ще на 10% , на 30% зросло використання нецензурних слів, а демонстрація кінострічок сексуального змісту – на 42%.

Люба дитино! (Саме такими словами хочеться звернутися до кожної молодої особи, яка стала на хибний шлях або на межі вибору). Для батьків у будь-якому віці ти завжди залишаєшся дитиною. Пам’ятай: минув час, коли твоє дитяче пізнання світу методом проб і помилок призводило до синців, саден і гуль. Сьогодні ти вже дорослий і подібний метод пізнавання себе й світу призводить до тяжких наслідків. І те, що прощалось тобі вчора, сьогодні запишеться чорним рядком у долі, такі письмена справді сокирою не вирубаєш.

Ти поставив перед собою мету: стати лікарем, юристом чи дипломатом – йди вперто вперед до задуманої цілі.. Не задивляйся на ,,життєві забави”, які підривають здоров’я і руйнують заповітні мрії.

Пам’ятай: батьки – найперші і найважливіші вчителі своїх дітей. Візьми до уваги пораду батька, який піклується про твоє майбутнє. Прислухайся до щирої молитви матері, яка благає Бога про щасливу долю і застерігає тебе:
- Я дала тобі життя, та не можу прожити його замість тебе. Я можу вказати тобі правильний напрямок, та не маю права обрати його замість тебе. Я можу пояснити тобі ,що добре, а що погано, та не спроможна приймати рішення за тебе. Я можу давати тобі поради стосовно друзів, але не мені їх обирати за тебе. Я можу давати тобі поради цнотливості, та не в силі берегти тебе у чистоті. Я можу помолитися за тебе до БОГА, та не можу примусити тебе чинити згідно з істиною. Вибір завжди за Тобою.

Леся Мукоїд
www.livingrosary.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Життя у чистоті | Переглядів: 1754 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: виховання дітей, розпуста, старіння, молодь, діти, життя у чистоті, молодість, життя у Христі, прогерія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика