Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Січень » 10 » Московська психіатрія (МП) » Російський священик: Сучасна Росія – це царство Антихриста
11:02
Російський священик: Сучасна Росія – це царство Антихриста

Пропонуємо увазі читачів фрагмент інтерв’ю відомого російського священика і громадського діяча Якова Кротова інтерент-виданню «Гордон».

Вас не обурило коли патріарх Кіріл вручив орден преподобного Сергія Радонєжського телеведучому Дмітрію Кісельову?

Нагородження Кісельова може здивувати хіба що дуже наївних людей. Зараз такий час, що я не здивуюсь якщо патріарх Кіріл посмертно нагородить преподобного Сергія орденом імені Дмітрія Кісельова. Ми живемо в абсолютно перевернутому світі.

Мене вразило формулювання, з яким вручався орден: «За клопітку працю на благо Церкви і Вітчизни».

Нагородження Кісельова – акт незначний, якщо порівнювати з тими промовами, які патріарх Кіріл виголошував з березня 2014 року, коли Крим «увійшов» до складу РФ. Промови предстоятеля РПЦ цілковито оправдовують вторгнення Росії: в Україні, начебто, триває громадянська війна і так далі. […]

Козаки і російські «добровольці» на Донбасі твердять про «русскій мір» і «захист православної колиски». А ні у двох чеченських війнах, а ні у війні з Грузією такого не було. Чому саме у конфлікті з Україною Росія активно використовує релігійну риторику?

Дозвольте перш за все зробити два уточнення. Перше – йдеться не про релігію, а про псевдорелігію, імітацію духовного життя. Покійний Сергій Авєрінцев прекрасно порівняв квасний патріотизм ХІХ століття і 90-х років ХХ століття. Раніше був яблучний, хлібний та інші кваси. І зараз є, тільки останкінський. Релігійність, про яку ви згадали, - це форма без змісту, в ній немає ні сили духа, ні віри.

Друге уточнення. Не треба говорити про дві війни в Чечні, а про три. Прихід до влади в Чечні династії Кадирових ознаменував завершення другої і початок третьої – партизанської війни. І не українцям з їхньою боротьбою проти радянського режиму, яка тривала до 1955 року, недооцінювати, м’яко кажучи, протестні настрої, які за останніх 12 років у Чечні тільки посилюються. […]

Я правильно зрозуміла: псевдоправослав’я – нова ідеологія Кремля, щоб зручніше було захоплювати чужі території?

Вірус заражає тільки ослаблений організм. Російське псевтоправослав’ поперло і закріпилося в Україні тільки тому, що у вашій країні є псевдоправослав’я і ваш організм ослаблений, а не через зовнішні фактори.

Я приїздив до Києва в березні 2014 року і був сильно вражений розкішними віллами церковних діячів в зеленому видолинку біля Києво-Печерської лаври. І в православній, і в греко-католицькій, і в протестантській – в усіх українських релігійних деномінаціях є користолюбиві люди, національна гординя і бажання дешевої благодаті.

Вийти з-під впливу Московської патріархії багато легше, аніж рукоположитися не з марнославства, чи через невміння робити щось інакшого. Є священики, які несуть своє служіння «не заради Ісуса, а заради куска хліба», як говорив  святий Дмитрій Ростовський. Хіба в Україні таких нема? Є і то багато! І це липке, псевдорелігійне середовище робить Україну безпомічною перед ворожою агресією. Найстрашніше сьогодні відбувається не в донецькому аеропорті, або на передовій, а в тилу, де вирішується майбутнє України. […]

В одному з інтерв’ю Ви назвали війну в Україні не міжнаціональним, і навіть не міждержавним конфліктом. Що Ви мали на увазі?

Мої записи у Фейсбуці часто коментують українці, в яких на автарках, або на фотографіях написано: «Бог любить Україну». Я завжди відповідаю: Бог не любить Україну, Великобританію, Нігерію, США, Бог любить людину.

Трагедія у Луганську, Донецьку, Харкова, Одеси, Києва і Львова не в тому що Путін не любить України. Смішно! Путін й Росію не любить, він в принципі нікого не любить, навіть самого себе. Спроби списати політику Кремля на божевілля президента РФ є абсолютно гнилими з точки зору моральної теології. Путін абсолютно адекватний і раціональний персонаж, який давно розлюбив самого себе. Він в принципі не розуміє що це таке чоловіколюбство. Це характерно для гебістів.

Знаєте, що об’єднує Путіна і російських «добровольців» на Донбасі? Ці персонажі в першу чергу не люблять самих себе, а тому шукають будь-якої можливості самоствердитися. Це покалічені, спустошені в середині люди. Головне зціленням, яке Бог дає людині є  зцілення від ненависті до самої себе. […]

Я не переконана, що в мене, як і в багатьох громадян України, вистачить сил вибачити і знову полюбити Росію і росіян…

Пані, не потрібно любити всю Росію! Любіть Пєтю, Васю, Маню, любіть конкретну людину. […]

Любити всю Росію від смітника до гламуру неможливо. Але і з конктретними людьми тяжко, я не буду любити те, що пахне людиною. Проблема сучасної Росії – жахлива стерильність. Це країна без запаху людини, без трудового поту, місце, де постійно звучить дивна музика, а музикальність в людей давно втрачена. Нема запахів, нема звуків, як в ангарі, де готують для загрузки атомні бомби. Це – стерильність смерті. 

Путінську Росію можна в музей здавати, як ідеальне містечко в табакерці. Майже нічого живого не залишилося, все зачищене. До речі, дієслово «зачищено» з’явилося в Москві. Сьогоднішня Росія – це царство антихриста, місто в табакерці, де залишились тільки дядьки-поганялки, тьотки-пружинки і крихітний, слабенький, бідний чоловічок. […]

http://catholicnews.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Московська психіатрія (МП) | Переглядів: 1151 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: православіє, московська психіатрія, Кіріл, МП, Росія, кісельов | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика