Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Грудень » 9 » Пророцтва, об'явлення » Рятуймо наші душі!
19:07
Рятуймо наші душі!
Святі отці про останні дні
«В останні часи бісів у пеклі не буде. Всі будуть на землі і в людях», — так проголосив преподобний Лаврентій (Проскура).

Відомо, що Господь через молитву і звертання до Нього відкривав великим подвижникам тією чи іншою мірою, що має відбуватися перед кінцем світу і Страшним судом. Лише дещицю з цього зібрав протоієрей В. Луговий у книжці «Святі отці про останні дні».

Старець одного з українських монастирів, не бажаючи земної слави, назвався о. Нектарієм і повідав, що відкрив йому Господь. Він побачив на великій дорозі багато людей: одні просто рвалися вперед, інші ж ішли спокійно. Попереду виникла прірва у пекло: туди затягувало багатьох бажання — кого машини, кого частування, грошей, дорогих речей. інші ж, не схильні до похотей світу і очей, гордості життя, спокійно переходили це провалля. Із провалля доносилися не стогін, а крик, пекельний сморід із запахом сірки й відчуття жаху безповоротності. Це ті, що піддалися дияволу, котрий зумів «упакувати гріх у спокусливу для людини обгортку»... Завжди слуга темряви готовий зі своїм «Чого бажаєш?».

Ще однією ознакою сьогодення є скорий прихід антихриста, який «вичислять люди своєю злобою». Він правитиме не окремою державою, а цілим світом. Створюється така система, щоб найменше відхилення від неї тягло за собою катастрофу для людей — голод, холод, розруху. Вона є сатанинською й абсолютно протилежна законам Божим. А тому почне ламатися, що видно вже й нині: будуть падати літаки, тонути кораблі, вибухати атомні станції на тлі страшних природних катаклізмів, особливо ж в Америці. «Це урагани небаченої сили, землетруси, страшні посухи і, навпаки, потопоподібні зливи. Буде стертий з лиця землі страшний монстр, сучасний Содом — Нью-Йорк. Не залишиться без відплати і Гоморра — Лос-Анджелес... Спокій людини буде тільки в упованні на Бога, тому що земля їй не дасть уже свого захисту. Найстрашнішими наслідками порушена природа загрожує містам, бо вони повністю відірвалися від неї. Гинутимуть під завалами будинків, помиратимуть без води, енергії й тепла, підвозу їжі, вершитимуть свої злодіяння банди розбійників навіть удень, на ніч люди збиратимуться групками, щоб дочекатися ранку. «Отруєні, вироджені, спопелілі засухою чи залиті зливами поля не дадуть необхідного врожаю. Буде небачена раніше загибель тварин, і люди, не в силах закопати їх трупи, залишать їх розкладатися, отруючи повітря страшним смородом». Міщани готові будуть убити в селах за шматок хліба. «Людоїдство стане звичайним явищем. Прийнявши печатку антихриста, людство зітре всі межі моральних законів. Але і це ще не кінець».

І ще: «і бачив я, які спроби робить світове зло, щоби опорочити Церкву святу, непорочне Тіло Христове». Це робитиметься в засобах масової комунікації, триватиме знущання над обрядами, постами й образами життя і духовенством. Свободолюбством називатимуть содомський гріх і скотоложство, одностатеві шлюби, незліченно зросте число самовбивць, справжньою пошестю буде бажання стати за всяку ціну багатим. Більша частина грошей зберігається в банках або в цінних паперах... Ці банки лопнуть, щоб поставити людей на коліна... Репетиції цього були, і досить успішні. А підприємства зупиняться внаслідок природних війн і катастроф.

«Перед кінцем буде страшний голод». Він буде двоякий: і голод без їжі, і, головне, — голод духовний. «Святе Письмо дні царювання антихриста називає точно — три з половиною роки.., і цього вистачить для того, щоб заледве хоч одна душа віруюча залишилася — така страшна боротьба буде і настільки погано будуть підготовлені до неї люди». Винні ми самі, відкладаючи на «потім» піст, молитву, причастя святих тайн. Тому треба мати велику віру й уповання на Бога, щоб спастися...

«Передчасся приходу антихриста — хаос у житті майже всіх держав. Процвітати будуть ті, хто... очікує приходу лжемісії... Головне тепер для них — заволодіти землею» — із лісами, полями і ріками. «Сибір відійде під китайця, може, і більше вирвуть». Антихриста «признають Богом за обманні чуда і такі діяння». і вже нині настає епоха виключної духовної сліпоти людей». «Для вироблення духовного розуму потрібний передусім послух розумові Вселенської Христової Церкви...

Світова історія закінчується. Час для наших сучасників даний тільки для покаяння, щоби встояти перед лицем спокус, що наближаються, і гідно після страшних днів антихриста зустріти Господа нашого Ісуса Христа».

Доречними є тут посилання на святого апостола Павла, який попереджав: «Антихрист сяде в храмі Божім, видаючи себе за Бога. Відкрито виступить гонителем усіх віруючих, що не захотіли поклонитися йому. Відкрите Богослужіння християнське буде скасоване, знищуватимуть святі книги і проповідників Слова Божого. Але Служба Божа відправлятиметься, як і в перші віки християнства, у скритних місцях. У той же час буде й поклоніння антихристові, і такі отримають печатку «666» за власною згодою, а не насильно. Преподобний Ніл Мироточивий говорив, що на печатці «буде написано «Твій я є». «Так, ти мій». «Волею йду, а не насильно». «Я по волі твоїй приймаю тебе, а не насильно». Ці чотири написи будуть зображені посеред тої проклятої печатки». І вона означатиме відступництво від Бога, що унеможливить людині покаяння і виправлення свого пропащого стану. Жахіттям стане й те, що жорстоким помічником буде, за поясненням святих отців, людиноподібний робот, якому теж будуть поклонятися як Богові.


Вірні Господеві зазнаватимуть мук і смерті, що робитиметься таємно. Тому багато християн перебуватимуть у скритності аж до Страшного суду, який настане в означений Творцем час опівночі...


Старець Лаврентій (Проскура) жив серед віруючих у часі не так давно (1868—1950).  Господь дарував йому дар прозорливості — бачити людські душі, відкрив також через нього події останніх днів на Землі. Тоді буде така страшна війна, що живими залишаться хіба ті, що перебуватимуть у печерах. Залишиться на цілий світ лише кілька держав, які захочуть вибрати собі єдиного володаря. Будуть гоніння на справжніх християн. «Всі церкви і храми будуть у великій красі і розкоші як ніколи, але ходити туди не можна буде. Антихрист буде коронуватися як цар у Єрусалимському храмі з участю духовенства і патріарха». А народиться він від блудної єврейки 12-го покоління «блудодіяння».

Розумна і здатна дитина, в яку ще в 12-літньому віці ввійде антихрист, згодом творитиме неправдиві чуда, його бачитиме і чутиме увесь світ, своїх штампуватиме печаткою, розпочне останнє гоніння на християн, і по всій землі проллється кров в ім’я Господа нашого Ісуса Христа. Церкви будуть відчинені, але християнинові туди не можна буде ходити. Там не приноситиметься Безкровна Жертва Ісуса Христа, а буде лише увесь сатанинський збір. Через беззаконня земля не родитиме, а вкриється тріщинами, куди може впасти людина. Висохнуть ріки й озера. Ця біда триватиме три з половиною роки. І антихрист виявиться безсилим щось зарадити. А Господь допомагатиме і підтримуватиме своїх. І заради них скоротить ті дні.

При антихристі смерті не буде, лише перед цим Господь слабким людям пошле невеликі хвороби, і вони помруть. Буде Третя світова війна вже не для покаяння, а для вигублення. Віруючі омиються кров’ю як мученики і будуть причислені до них. «А ви більше моліться, ходіть до церкви, поки є можливість, особливо на Літургію, на якій приноситься Безкровна Жертва за гріхи світу. Частіше сповідайтесь і причащайтесь, і вас Господь укріпить», — закликав святий угодник Божий.


Істинно резонним є висновок: «Тільки теперішнє життя є часом для подвигів, а після смерті — суд і покаяння. Поки ми перебуваємо в дійсному житті, для нас ще можливо уникнути покарання через виправлення себе. А коли відійдемо в життя інше — марно вже буде оплакувати свої гріхи. Праведники успадкують Царство Небесне. Це блаженство буде полягати в найближчому єднанні і спілкуванні їхньому з Самим Богом».

Данило ГОНЧАР

www.galychyna.if.ua
Схожі матеріали:

Категорія: Пророцтва, об'явлення | Переглядів: 4075 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Святі Отці, Антихрист, велика війна, страшний суд, настанови, обявлення, Старець Лаврентій, апокаліпсис, кінець світу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика