Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Вересень » 9 » Публіцистика » Про боголюбиве життя різних отців ч 1
13:31
Про боголюбиве життя різних отців ч 1

Розповідав авва Дула, кажучи: ходячи колись пустелею, я і отець мій Віссаріон, прийшли до якоїсь печери та знайшли брата, який сидів і робив мотузку, і не вклонився він нам і не привітав нас, і зовсім не хотів й слова промовити до нас; сказав же мені старець: ходімо звідси, можливо немає в брата прихильності до розмови з нами. Пішовши звідти, ми вирушили в Ліко відвідати авву Іоана. Коли ж поверталися, прийшли знову до печери, де бачили брата. І каже мені старець: увійдімо в неї, може Бог відкрив йому, і буде говорити з нами. І коли ми ввійшли, знайшли його мертвим, і каже мені старець: підімо, брате, приготуймо до поховання тіло брата, тому що для цього послав нас Бог сюди. Коли ж ми почали готувати його до поховання, побачили, що це жінка за природою своєю. І здивувався старець і сказав: ось як і жінки боряться з дияволом у пустелі, а ми й у містах поводимось погано. І прославивши Бога, Який допомагає й дарує силу тим, хто любить Його, поховали її в тій самій печері. І потім вийшли звідти.

2) Двоє якісь з отців молили Бога, щоб відкрив їм, якого ступеня висоти вони досягли. І був їм голос, який промовив, що в такому-то поселенні Єгипту є один мирянин, на ім’я Євхарист, і його дружина звана Марією, - ще не досягли вони їх рівня. Вставши ж, два старці прийшли в поселення і, запитавши, знайшли келію його й дружину його і запитали її: де твій чоловік? Вона ж відказала: він пастух і пасе овець, - і ввела їх до своєї келії. Коли ж настав вечір, прийшов її чоловік з вівцями і, побачивши старців, приготував їм трапезу та приніс води вмити їм ноги.

Сказали йому старці: не їстимемо нічого, якщо не скажеш нам про свої вчинки. Він же із великою смиренністю сказав: я пастух, а це моя дружина. І не переставали старці просити його, а він не хотів говорити. Тоді вони сказали йому: Бог послав нас до тебе. Як тільки почув він це слово, злякався і сказав їм: ось цих овець ми успадковували від наших батьків і, - якщо благопоспішить Бог отримати від них якийсь прибуток, ділимо ми на три частини: одну частину - для бідних, ще частину - на приймання подорожніх, і третю частину - на наші нестатки. З тої пори, як взяв я свою дружину, не пізнав її, але дівою вона є, і кожен з нас спить порізно, і досі ніхто про це не знав. І почувши, старці зачудувалися й пішли, прославляючи Бога.

3) Казав авва Витимій: розповідав авва Макарій, кажучи: коли я жив у скиті, прийшли два юні мандрівники. Один вже мав бороду, а інший тільки почав відпускати вуса, і прийшли до мене, кажучи: де є келія авви Макарія? І я сказав їм: чого це ви хочете від нього? Вони ж відказали: почувши про нього й про скит, прийшли ми побачити його. Я кажу їм: це я. І вклонилися вони, кажучи: тут хочемо ми перебувати. Я ж, бачачи, що вони розпещені і ніби з багатих, кажу їм: не можете тут жити. І мовить старший: якщо не можемо жити тут, підемо в інше місце. І кажу я подумки: навіщо мені їх проганяти? Праця зробить так, що вони й самі втечуть звідси. І кажу їм: ідіть, зробіть собі келію, якщо можете.

-------------------------------

Джерело http://uaoc.net/?p=2925Схожі матеріали:

Категорія: Публіцистика | Переглядів: 1195 | Додав: traducionalist | Теги: Боголюбиве життя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика