Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Червень » 6 » Московська психіатрія (МП) » Прес-секретар УПЦ МП: раскольнікі, уніати, католікі – фашисти
01:31
Прес-секретар УПЦ МП: раскольнікі, уніати, католікі – фашисти


УПЦ МП не перестає «ощасливлювати» українське суспільство новими скандалами.

Після скандального звернення до президента одеського митрополита Аґафанґєла (УПЦ МП), в якому цей достойник московського православ'я представив католиків, як загрозу національній безпеці України, московське православ'я в Україні розродилося новими «одкровеннями».

Днями офіційний представник УПЦ МП перед ЗМІ, прес-секретар УПЦ МП (http://orthodox.org.ua) Васілій Анісімов «ощасливив» медіа-простір своїм інтерв'ю російськомовному медіа-ресурсу «Радонеж».

У своєму інтерв'ю цей діяч УПЦ МП не лише обілляв болотом представників ненависного йому політичного табору, але й обплював і пооббріхував і немосковських православних, і католиків обох обрядів.

У манері сталіністів-лєнєністів прес-секретар обізвав немосковських православних України, греко-католиків, римо-католиків та протестантів політичними кіллєрами, а неугодних йому православних та католиків і напряму - фашистами. Про якесь пошанування з боку теперішньої державної влади в Україні релігійних переконань і свободи совісті для інших, окрім звісно УПЦ МП, як вважає прес-секретар УПЦ МП не може бути й мови.

Інтерв'ю сповнене чисельними образами і на адресу Папи і на адресу Блаженнішого кардинала Любомира Гузара. А про предстоятеля УПК КП висловився як про філарєта-драндулєта. Не обмежившись політичними звинуваченнями на адресу предстоятелів українських церков прес-секретар УПЦ МП обрушився з нападками на отця Бориса Ґудзяка, Ректора Українського Католицького Університету.

Сам тон даного інтерв'ю видає що прес-секретар УПЦ МП є людиною некультурною і нетолерантною, що більше дане інтерв'ю можна трактувати як акт спрямований на приниження честі й гідності громадян України, які не є вірними УПЦ МП. Даний текс не лише є екстремістського характеру, але й спрямований на розпалювання міжрелігійної ворожнечі в українському суспільстві. Цікаво, що СБУ, яка продовжує тиснути на УКУ, ніяк не зреагувала на дане інтерв'ю, як на небезпечний прояв розпалювання ворожнечі й дестабілізації.

Якщо офіційний представник УПЦ МП перед ЗМІ, прес-секретар УПЦ МП Васілій Анісімов, робить подібні заяви, а священноначаліє УПЦ МП їх не спростовує, то єдиний висновок - він висловлює думку цієї церковної організації. Тобто його думка - це і є офіційна позиція організації УПЦ МП, яку він представляє. А в такому випадку доводиться ставити під сумнів усі екуменічні починання УПЦ МП та РПЦ, яку де-факто УПЦ МП представляє в Україні. Що більше УПЦ МП у такому випадку є співвідповідальною за роздмухування міжконфесійної ворожнечі. Цей фак. Має тривожити кожного, кому дорога свобода віросповідання в Україні.

www.christusimperat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Московська психіатрія (МП) | Переглядів: 1507 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: московська психіатрія, МП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика