Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Жовтень » 6 » Пресвята Богородиця » Пречиста Діва Марія є нашою Царицею
22:20
Пречиста Діва Марія є нашою Царицею

Пресвята Богородиця є не тільки нашою Учителькою, Посередницею і Матір’ю, але також і Царицею. А тому, що Вона в пониженні і терпінні Сина Божого брала активну участь, тому і в Його вивищенні і славі також мала брати участь. І як Ісус Христос є Царем всесвіту, а Йому підвладне все, що є на небі, на землі і під землею, подібно і Марія є Царицею неба і землі, а Її престіл є біля підніжжя Христового престолу. Справді, Вона є великою Царицею, повною гідності і величі, краси і блиску, милосердя і добра, сили і слави.

Яко Богородиці і Цариці, належиться Марії після Божої честі найвища честь. Віддати ту честь є обов’язком всіх християн, бо сам Бог вшанував Найсвятішу Діву і нам наказав Її вшановувати. Бог Її вибрав ще від віків на Матір Свого Сина і Посередницю, вчинив Її вільною від гріха, щедро обдарував скарбами неба, наповнив своєю ласкою і відзначив післанництвом архангела. А коли Марія стала Богоматір’ю, то Сам Син Божий був Їй послушний, шанував Її як Матір, зробив на Її просьбу перше чудо, з хреста повірив Їй опікуватися Церквою, з тілом і душею взяв Її до неба і підніс на трон слави, небу і землі наказав стати біля Її підніжжя і визнати Її за свою Царицю.

Такої прослави Марії жадає від нас Сам Бог. Бо якщо кивот Старого Завіту Бог оточив такою пошаною, що ніхто не міг до нього приступити, хоч у тому кивоті були тільки таблиці завіту, манна і палиця Арона, то наскільки більшої пошани Бог вимагає для Кивоту Нового Завіту – Марії, яка принесла світові Законодавця, дала правдиву манну, Хліб життя, і сама була тією розквітлою палицею, яка зродила благословенний плід, Ісуса Христа.

Та честь і пошана Марії є дорогою для Ісуса. Бо якщо цар Соломон побіч свого трону посадив на другому троні свою матір, Ветсавію, щоб із ним ділила його славу і владу, то тим більше Ісус Христос вчинив щодо Своєї Матері.

Адже по славі Отця честь Матері була Ісусові найдорожчою. Погордити Марією – означає погордити Христом, а це сьогодні справджується у сектах, які, відкинувши набожність до Пречистої Діви Марії, втратили віру в Божество Христа.

Та честь і слава Марії є дуже важливою у житті Церкви, бо між Марією і Церквою існує тісний і таємний зв’язок, звідси легко можемо зрозуміти, з одного боку, турботу Церкви про честь Марії, а з другого – зусилля диявола, щоб відірвати вірних від того вшанування. В нинішній час, коли байдужість і недовірство віддаляє багато душ від Бога, єдиним із найкращих середників до навернення заблуканих овець є поширення честі і слави Пречистої Діви Марії, і цього середника вживає сьогодні Господь Бог. Хто ж не знає про чуда Божої ласки в Люрді, Фатімі і т. д.? Ця прослава Марії є давньою як християнська релігія і всесвітньою – як Св. Церква. Перейди цілий світ і де почуєш, що вимовляють Ім’я Ісуса, там також із пошаною вимовляють ім’я Марії. Всі віки вшановують Її, всі народи схиляються перед Її престолом, називають Її своєю Владичицею, Царицею і Матір’ю, віддаючи під Її опіку свою віру і Батьківщину, а до них належить і наш народ. Князі і царі на Її честь будували прекрасні святині, священики приносили в жертву свої праці і натхнення, вчителі Церкви присвячували свої мистецькі твори, багаті жертвували своє золото, а бідні – свої слези, молодь – квіти, люди похилого віку – свої молитви на вервиці, душі, посвячені Богу, – свою невинність і дівоцтво. Всі заносять до Неї свої покірні молитви, зворушливі пісні і приємні жертви. О Маріє, піднеси свої очі і подивися: ото цілий світ зібрався біля підніжжя Твого престолу, всі народи прославляють Твоє ім’я, очі всіх звернені на Тебе, всі серця підносяться до Тебе.

Та прослава Марії, врешті, і для нас є надзвичайно важливою і корисною. Бо не тільки Вона приносить нам найсолодшу потіху, не тільки уділяє нам щедрих ласк, а що більше – є однією з ознак, які запевнюють нас про вибрання до небесної слави. "Є то, – каже св. Вернард, – знаком Божого вибрання до слави, кого Марія любить”. "Хто той знак носить, – каже св. Бонавентура, – буде записаний в Книгу життя”. Інші вчителі духовного життя твердять, що хто покірним і чистим серцем служить Марії, той є певний неба, так якби вже був у небі. Тому слушно Святі Отці вкладають в уста Найсвятішої Діви Марії такі слова: "Щасливий чоловік, що мене слухає, що день у день біля дверей моїх чуває. Бо хто мене знаходить, той життя знаходить і осягає від Господа ласку” (Прип. 8, 34 - 35).

Але як маєш ту честь віддавати? Наслідуй, взивай, люби і вірно служи Марії.

Підготували Традиційні сестри-монахині ЧСВВ
Провінції Божого Милосердя

www.saintjosaphat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Пресвята Богородиця | Переглядів: 4350 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Діва Марія, Пречиста Діва, Пресвята Богородиця, Цариця Небесна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика