Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2014 » Жовтень » 12 » Повчальні історії, притчі » Покров Пресвятої Богородиці
20:20
Покров Пресвятої Богородиці

Свято Покрови — це вшанування і святкування тисяч об’явлень Пресвятої Богородиці впродовж віків по всьому світі. Всі вони є дивними і незбагненними знаками, через які Господь являє собою милість нам.

 

Найбільшим із таких чудес —  єгипетські об’явлення Божої Матері, які почалися 2 квітня 1968 року. Того дня ввечері у Каїрському передмісті Зейтун на бані християнського храму з’явилася напівпрозора фігура жінки. Першими її побачили робітники гаражу, що навпроти церкви, — усі вони були мусульманами. Навколо Неї був яскравий ореол, як у Богоматері на іконах, і Вона поклонялася хресту на бані.

 

Вістка миттєво облетіла Каїр. Десятки тисяч людей бігли до храму і, завмираючи від побаченого чуда, із захопленням і неймовірною радістю повторювали одне ім’я: «Марія!».

 

Християни ставали на коліна і молилися до Богородиці. Жінка, створена з яскравого світла, ніби почувши це, повернулася до людей, благословила їх рукою і кивнула головою. А потім на очах у всіх стала яскравою хмаринкою світла...

 

Жодного сумніву щодо достовірності цього чуда не може бути. Воно тривало три роки (1968—1971), і його свідками були тисячі християн, мусульман, юдеїв і невіруючих, а також єпископи, священики, монахи, монахині та всі вірні. Церква офіційно визнала і засвідчила факт чуда.

 

 Вперше про нього я почув у 70-х роках, будучи студентом Ленінградської духовної академії, від викладача, який на той час працював перекладачем у посольстві Радянського Союзу в Єгипті й особисто спостерігав його.
Важливі свідчення адвоката Закі Шенуда, керівника Афро-Азійського конгресу: «Спочатку я думав, що це тільки промені прожекторів з гаражу. О п’ятій годині вечора в суботу 27 квітня я знову прийшов до храму. Кількість людей обчислювалася десятками тисяч. З усіх боків чулися піснеспіви. Продовжував спостерігати до половини четвертої ранку. Я ясно побачив Діву Марію, обгорнену ореолом навкруги Її пречистого тіла і над головою, у вигляді цариці, яка стояла з короною на голові. Вона сяяла, мов яскраве сонце серед тьми. І ось Вона простягла руки до народу, вітаючи і благословляючи. Діва Марія продовжувала так стояти близько півтори години. Люди виголошували: «Мир Тобі, Мати Світла, Мати Спасителя!». Перед лицем цього видіння, незрівнянного за своєю благодаттю, красою, зачудуванням, я кажу зі стовідсотковою достовірністю — це Пресвята Діва Марія!».

 

Засвідчено також і численні зцілення у людей, які спостерігали це чудо. Приміром, професор медицини Азіз Фамі підтвердив, що у його хворого  ракова пухлина зникла без операції. 20-літню сліпу і німу дівчину Мадиху Махаммед Сайд привезли до церкви і в присутності багатьох людей їй повернувся зір. Вона закричала: «Діва, Діва!». А паралізовану жінку Махмуд Шукрі ібрагім посадили на стілець перед храмом, де вона молилася за зцілення. Побачивши Діву Марію, вона піднялася і пішла. Професор Шафік Абдель Малік стверджує, що її параліч був невиліковним і медицина в цьому випадку була безсила.

 

Таких оздоровлень і чудесних зцілень тисячі, а то й більше. Та не всі вони записані. 1982 року подібні до цього явління повторилися в Каїрі в іншому храмі Богородиці на вулиці ель-Гамхурія. 1982 року Богородиця явилася в Шубрі — одному з християнських кварталів Каїра над храмом святої мучениці Демініани і 40 дів. Її об’явлення там тривали до 1991 року. Знаменно, що свідки (в т. ч. папської комісії з Ватикану) чітко бачили зображення Дитятка ісуса на руках у Діви Марії — воно являлося під час Божественних літургій. Видіння з’явилося і в храмі біля вівтарної стіни. У серпні 2000 року почались об’явлення Богородиці в Асьюті — місті за 290 км від Каїра. У церкві в м. Гізі, що поблизу пірамід, Діва Марія, зіткана зі світла, простягала руки до людей. Поліцейські та військові спрямували потужні прожектори, але цим зовсім не зашкодили
об’явленню.

 

І в день цього великого свята Покрови піднесімо й ми свої душі та серця до нашої Небесної Заступниці і словами церковного співу благаймо: «Пресвята Діво, Богородице! Покрий нас чудесним своїм покровом, захороняй нашу країну й нарід від усякого лиха і подай нам, Владичице, велику Твою ласку».

Михайло МЕЛЬНИК. Священик

www.galychyna.if.uaСхожі матеріали:

Категорія: Повчальні історії, притчі | Переглядів: 5434 | Додав: traducionalist | Теги: Покров Пресвятої Богородиці, Пресвята Богородиця, Покрова, свята, 14 жовтня, церковні празники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика