Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Серпень » 10 » Життя у чистоті » Підводні камені сексуальної свободи
13:20
Підводні камені сексуальної свободи
Будь-якій свідомій людині зрозуміло, що та сексуальна розбещеність, яку ми спостерігаємо сьогодні в нашому суспільстві, має своєю причиною моральну слабкість, духовний занепад. Проте ця проблема має іще один аспект - енергетичний, і варто звернути на нього увагу.

Сексуальна енергія – це частина загальної енергії людини, і тоді, коли сексуальна поведінка є розв’язною та невпорядкованою, коли знищенні всі табу і "забобони”, суспільство розпорошує свої сили. Втрачається та енергія, яка дана нам природою на перетворення і зміну світу навколо нас, що є основною відміною людини від тварини, її прямим призначенням. Так закладено в природі – виживає і здобуває кращі умови для життя той, хто наділений більшою експансивністю, енергійністю, дієвістю. Навіть високорозвинені цивілізації знепали, бо були спрямовані на те, щоб лише відчувати, спостерігати, оспівувати, переживати. Згадаймо Індію. Всесвітньо відома праця – Камасутра – створена індійцями, з неї ми дізнаємося про їхні глибокі знання сексуальної техніки. І енергійні, войовничі, загартовані загарбники-європейці легко підкорили чуйну філософську Індію своїм інтересам.

Існують різні національні світогляди, відповідно ж існують відмінні культурні оцінки одного і того самого явища. Існує різна картина світу для різних народів.

Порівняймо, для прикладу, європейців та африканців. Перші жили у досить жорстких природніх умовах – літо змінювалося холодними зимами, і тому мусили боротися, виживати, енергія була спрямована на творчість, на створення необхідним умов для життя. І разом з тим встановилася стримана сексуальна поведінка – не слід розпорошувати сили на секс, треба виживати. А як розвивались другі? У них – вічне літо, спати можна хоч під відкритим небом, на пальмах банани ростуть – руку простягни - і вже не помреш від голоду. Тому й лишалося всю енергію спрямовувати на секс.

Цим ми можемо пояснити більшу сексуальну активність, більш ранній початок статевого життя південних мешканців на відміну від півніних. Результат відомий всім: сучасний рівень життя і культури в Африці той самий, що і тисячу років тому.

А тепер слід звернути увагу на те, що відбувається зараз у сучасній Європі. Вона вже давно позбулася будь-яких сексуальних заборон. Для цивілізованих європейців це – забезпечення прав кожної людини. А заборона гомосексуальних шлюбів – жорстоке їх порушення. І що ж вона має сьогодні? Моральний занепад, низька народжуваність, зростаття безпліддя, як жіночого, так і чоловічого, збільшення кількості абортів, легалізація гомосексуалізму. Західна цивілізація перетворилася на цивілізацію споживання і задоволення потреб, причому у більшості – потреб низьких, переважно фізіологічних.

Звичайно, сексуальна розбещеність чи стриманість – це питання сили духу. Чеченська дівчина краще надасть перевагу смерті, аніж з’явиться в оголеному вигляді перед чужим мужчиною, бо це – ганьба її роду. І саме тому досі Росія не може скорити маленьку Чечню, бо дух чеченців незмірно сильніший від російського.

Колись в подібному тоні можна було говорити про Україну. Напевно, всім відомий випадок часів Другої світової війни, коли один із німецьких гінекологів, що обстежували українських 16—20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані. Він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, оскільки народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу, як ми бачимо, відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей.

Отож варто задуматсь над нагальним питанням сексуальної культури українців, адже ця культура є однією з необхідних умов ефективного функціонування суспільства, раціонального використання його продуктивних, моральних і творчих сил.

hram.lviv.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Життя у чистоті | Переглядів: 1748 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: сексуальна розбещеність, розпуста, Індія, моральний занепад, життя у чистоті, безбожники, європа, Камасутра, секс, гріх | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика