Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Березень » 22 » Екологія » Первоцвіти в небезпеці – допоможімо їх зберегти!
15:52
Первоцвіти в небезпеці – допоможімо їх зберегти!
alt Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області звернулась до Бюро УГКЦ із питань екології з проханням про інформаційну підтримку операції "Первоцвіт”.

 

"Як тільки починають відступати зимові холоди, і на узліссях з'являються проталини, першими вітають весняне пробудження природи ранньоквітучі дикорослі першоцвіти: підсніжники, білоцвіти, проліски, шафрани та інші. Ці ніжні, витончені, немов ожилі сніжинки, квіти, називають провісниками весни, символами пробудження природи, відродження життя, сподівань на краще майбутнє. Але, нажаль, багато з нас появу первоцвітів спостерігають на вулицях та ринках міст, де зірваними продаються рослини, занесені до Червоної книги України. Люди зривають квіти цілими оберемками, а особливо непоправної шкоди завдають, коли виривають рослини разом з цибулинами”, - йдеться в інформаційному повідомленні Державної екологічної інспекції (текст документу див. у додатку).

 

З метою збереження рідкісних та червонокнижних рослин природо-охоронні структури стартували вже традиційну щорічну операцію «Первоцвіт», в межах якої, у період з березня до червня, будуть проводитись рейдові перевірки в місцях збору та збуту декоративних рослин, на шляхах перевезення та в пунктах пропуску через державний кордон. Порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності, за ст.88-1 та ст.90 Кодексу України про адміністративні правопорушення – штраф до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

 

Організатори операції "Первоцвіт” свідомі, що одними заборонами першоцвіти не врятуєш і тому апелюють до екологічної свідомості громадян: "закон оберігатиме природу тоді і тільки тоді, коли кожна людина шануватиме його, цінуватиме кожну рослину, занесену до Червоної книги”.

 

Обсяги незаконної торгівлі первоцвітами особливо зростають напередодні свят, зокрема 14 лютого і 8 березня, і місцями набирають масового злочинного характеру. В цьому контексі Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області, попереджуючи про відповідальність, закликає не зривати перші весняні квіти, а також "не сприяти злочинному промислу, купуючи червонокнижні первоцвіти! Адже якщо не буде попиту – не буде і збуту”.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології.

 

Додаток

 

Операція «Первоцвіт.

 

Як тільки починають відступати зимові холоди, і на узліссях зявляються проталини, першими вітають весняне пробудження природи ранньоквітучі дикорослі першоцвіти: підсніжники, білоцвіти, проліски, шафрани та інші. Ці ніжні, витончені, немов ожилі сніжинки, квіти, називають провісниками весни, символами пробудження природи, відродження життя, сподівань на краще майбутнє. Але, нажаль, багато з нас появу первоцвітів спостерігають на вулицях та ринках міст, де зірваними продаються рослини, занесені до Червоної книги України. Люди зривають квіти цілими оберемками, а особливо непоправної шкоди завдають, коли виривають рослини разом з цибулинами.

 

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочала щорічну традиційну операцію «Первоцвіт-2010» – у період з березня до червня буде посилено державний контроль у галузі збереження рідкісних та червонокнижних обєктів рослинного світу. Будуть проводитись рейдові перевірки в місцях збору та збуту декоративних рослин, на шляхах перевезення та в пунктах пропуску через державний кордон. На території Івано-Франківської області з ранньоквітучих дикорослих рослин, занесених до Червоної Книги України, ростуть: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран (крокус) Гейфелів та інші. Обсяги незаконної торгівлі первоцвітами особливо зростають напередодні свят, зокрема 14 лютого і 8 березня, і місцями набирають масового злочинного характеру. Цього року напередодні дня Святого Валентина сама природа стала на захист червонокнижних рослин: в лютому первоцвіти були під надійним захистом – вкриті товстою сніговою ковдрою.

 

Державною екологічною інспекцією в Івано-Франківській області спільно з Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Управлінням МВС в області створюються оперативні групи, проводяться рейдові перевірки, направлені на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами. Порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності, за ст.88-1 та ст.90 Кодексу України про адміністративні правопорушення – штраф до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

 

Очевидно, що одними заборонами першоцвіти не врятуєш. Ми апелюємо до екологічної свідомості громадян: закон оберігатиме природу тоді і тільки тоді, коли кожна людина шануватиме його, цінуватиме кожну рослину, занесену до Червоної книги. Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області через місцеві ЗМІ просить краян не сприяти злочинному промислу, купуючи червонокнижні первоцвіти! Адже якщо не буде попиту – не буде і збуту.

 

Не зривайте першоцвіти! І не купуйте їх – якщо не буде попиту, то не буде і збуту!

 

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області.

http://www.if-eparchia.org.ua/Схожі матеріали:

Категорія: Екологія | Переглядів: 2216 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Екологія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика