Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [129]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Березень » 27 » Молитви » О Хрест Христовий
10:37
О Хрест Христовий
О Хрест Христовий, символ божественної любові і людської несправедливості, ікона найбільшої жертви любові і скрайній егоїзм безглуздя, знаряддя смерті і воскресіння, знак послуху і символ зради, місце переслідування і прапор перемоги.
О Хрест Христовий, і сьогодні бачимо тебе, що ти піднятий за наших сестер і братів вбитих, спалених живими, вбитих і страчених мечами варварів і мовчанням боягузів.
О Хрест Христовий, і сьогодні бачимо тебе в обличчях дітей, жінок і осіб знесилених і наляканих, які біжать від військових дій і від насильства, і часто не знаходять нічого окрім смерті і численних Пилатів, які миють руки.
О Хрест Христовий, і сьогодні бачимо тебе в лікарях букви, а не духа, смерті а не життя, замість того, щоб навчати милосердя, і життя, вони погрожують покаранням і смертю, і засуджують справедливого.
О Хрест Христовий, і сьогодні ми бачимо тебе в невірних слугах, які замість того, щоб залишити власні марні амбіції грабують невинних з власної гідності.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в закам`янілих серцях тих, хто легко судить
інших, серцях, готових засудити, навіть побиттям камінням, не помічаючи своїх власних гріхів і недоліків.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в фундаменталістах і тероризмі послідовників деяких релігій, що зганьбили ім'я Бога і використовують його, щоб виправдати свої неймовірні насильства.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти досі в тих, які хочуть вилучити тебе з громадських місць і видалити з суспільного життя, в ім'я якоїсь світської марноти або навіть в ім'я рівності, про яку ти сам навчав.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе навіть сьогодні в могутніх і продавцях зброї, які забезпечують печі війни кров'ю невинних братів.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти ще сьогодні є в зрадниках, які за тридцять срібняків видають на смерть будь-кого.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти ще сьогодні в розбійниках і корумпованих чиновниках, які замість того, щоб захистити загальне благо і етику продаються на мізерному ринку аморальності.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти сьогодні в безрозсудних, які роблять вклади для збереження скарбів, які гинуть, залишаючи Лазаря вмирати від голоду в їхніх дверях.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в руйнівниках нашого "спільного блага", які через егоїзм гублять майбутнє наступних поколінь.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти ще сьогодні в літніх людях, залишених своїми рідними, у особах з особливими потребами та в дітях, які недоїдають і відкинуті через наше егоїстичне і лицемірне суспільство.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти ще сьогодні в нашому Середземномор'ї і в Егейському морі став ненаситним кладовищем, образом нашої свідомості, нечутливої і знеболеної.
О Хрест Христовий, образ любові до кінця і дорога Воскресіння, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в особах добрих і справедливих, що чинять добре, без пошуку оплесків і захоплення від інших.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні у слугах, вірних і покірних, які сяють в темряві нашого життя, як свічки, які згоряють задарма, щоб освітити життя інших.
О Хрест Христовий, бачимо тебе ще й сьогодні на обличчях богопосвячених осіб – добрих самаритян - які залишають все, щоб перев'язувати в тиші Євангелія рани бідності і несправедливості.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, в милосердних, які знаходять в милосерді найбільше вираження справедливості і віри.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти досі є в простих особах, які живуть радістю віри в повсякденному житті і дотриманні синівських заповідей.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти ще сьогодні в тих хто зн,ає як покутувати, з глибини страждань своїх гріхів, кричати: «Господи, згадай про мене в Твоєму царстві»!
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в блаженних і святих, які знають як перейти темряву у ніч віри, не втрачаючи віри в себе і не претендуючи зрозуміти Твоє таємниче мовчання.
О Хрест Христовий, бачимо Тебе, що ти досі в родинах, які живуть вірою і плідністю, їх шлюбним покликанням.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в волонтерах, які щедро допомагають нужденним і постраждалим.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в переслідуваних за віру, які в стражданнях продовжують давати свідчення істинного Ісуса і Євангелія.
О Хрест Христовий, бачимо тебе, що ти ще сьогодні в мрійниках, які живуть серцем дитини та працюють кожен день, щоб зробити світ кращим, людянішим і більш справедливим.
В тобі Святий Хрест, бачимо Бога, Який любить до кінця, бачимо ненависть, яка командує і засліплює розум і серця тих, хто віддає перевагу темряві в світлі.
О Хрест Христовий, Ноїв Ковчег, який спас людство від потопу гріха, спаси від зла і від лукавого! О Престоле Давида і печать Завіту, божественного, вічного, розбуди від спокус марнославства! О крику любові, викликай в нас бажання Бога, добра і світла.
О Хрест Христовий, навчи нас, що схід сонця сильніший від темряви ночі.
О Хрест Христовий, навчи нас, що удавана перемога зла розсіюється перед порожньою могилою, а навпаки впевненість Воскресіння і любові Бога, ніщо не може перемогти або приховати, або послабити.
Aмінь!


Схожі матеріали:

Категорія: Молитви | Переглядів: 816 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Хрест Христовий, Хрест Господній, молитва, Молитви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Полум'ю Любові
Непорочного Серця
Діви Марії

Відправляємо:

Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика