Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [182]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 28 » Суспільні проблеми » Новий тоталітаризм в Україні
10:04
Новий тоталітаризм в Україні

Губернатор Луїзіани Хьюї Лонг у 1935 році сказав фразу: "Коли фашизм прийде в Америку, він буде називати себе антифашизмом". Без зайвої екзальтації можна сказати, що новий фашизм, поцупивши з ослабілих рук активістів Майдану бренд "прав людини", вже стукає у наші двері.

Достатньо подивитися відео, як діє поліція на так званому Марші рівності, за що і в якій формі вона застосовує силу до звичайних громадян. Уявіть, якби це творили беркути Януковича – який би галас на весь світ знявся?

Нагадаю, боротьба із поліцейським свавіллям – це становий хребет української революції 2013-2014 років. Майдан, якщо хто вже забув, почався із Врадієвського бунту, зі зґавлтування представниками правоохоронного органу жінки. Продовжився після 30-го листопада, 11-го грудня, 20-го лютого. "Непокаране зло зростає" - твердили тоді ми, і твердимо досі, бо не бачимо покарання.

Натомість зло зробило ребрендинг і ходить з нашивками добра, ходить із транспарантами добра.

Саме в термінах "міліція і народ" необхідно заміряти вектор суспільної еволюції нині. Треба, цими поняттями оперуючи, розуміти і відрізняти: революцію від контрреволюції, прогрес від регресу, крок уперед – від двох кроків назад.

Хто ж ці адвокати диявола, котрий надів нову форму?

Опонентами української революції, як це не сумно, стали його попередні союзники.

Це – особливий клас українських громадян, котрі вирішили заробляти на життя відстоюванням ідеологічних позицій західних урядів і фондів.

Так, саме у такій послідовності – бажання грошей та суспільного статусу привело їх у структури, котрі займаються пропагандою певних цінностей, ідей тощо. (А не навпаки, коли люди, маючи погляди, тривалий час реалізовуючи їх за свій рахунок, врешті знаходять зовнішню підтримку).

В обезкровленій грабунком і війною країні це стало серйозним заробітком. На один долар, через курсові коливання, в Україні стало можливим зробити вдвічі-втричі більше. І з’явилися масово фейкові "громадські активісти" на зарплаті, цілі ЗМІ, фінансовані за рахунок грантів, і, як вершина цієї тріади, – політики, котрих підтримують та обожнюють ці "активісти" та дотовані ЗМІ.

Така схема заробітку була би нам усім вигідна, якби не передбачала, що займатися треба контрреволюцією.

В чому контрреволюційність?

Ідеологічні конформісти, котрим байдуже, на що брати грант, аби заробити гроші, статус та увагу преси, не розуміючи принципів свободи, намагаються жорстко нав’язати суспільству те, що прописано у грантах. При цьому не рахуючись із методами. (Звісно, це не стосуються переважної більшості людей, котрі за гранти роблять добру і корисну для країни роботу. Мова – про таку особливу категорію, як парторги на зарплаті у посольств та фондів).

Ідеологічний конформіст – це по суті прихильник жорсткого диктату, бо сам служить чужим ідеям не з власних переконань, а ради наживи. Наживою він із іншими ділитися не хоче – отже, схильний заганяти обивателів у своє ідеологічне стойло силою. І не завжди, на жаль, м’якою.

Наші опоненти виявили себе прихильниками жорсткого придушення позицій, альтернативних до їх власної. Вони багато говорять про те, що не сприймають насилля, що вони проти насилля.
І тут ми бачимо певний ідеологічний фокус. Раптом виявляється, що, за їх уявленнями, державне насилля – це взагалі не насилля!

Наші опоненти не заперечують державне насилля, навпаки, вони дають колосальний кредит повноважень цьому насиллю – зокрема, регулювати свободу слова, свободу зібрань, свободу думки і свободу совісті.

В цьому, звісно, іронія тих, хто називає наших опонентів "лібералами". Оскільки сама суть лібералізму направлена супроти державного насилля.

Звісно, проблема прав людини, насилля і репресивних органів – це лише яскравий приклад, як "грантові ліберали", новітні парторги працюють піар-обслугою для супроводу "реформ", котрі в Україні реалізовують західні уряди, розпилюючи багатомільйонні бюджети.

Біда в тому, що парторги - вони вже не соромляться нахабно брехати перед десятками телекамер на вулиці, вважаючи, що вже достатньо сильні, щоб контролювати суспільну дискусію. Така безсоромність у брехні та у державному насиллі – серйозна заявка на успіх нових тоталітаристів, "грантових лібералів". Якщо ми не зупинимо їх.

Ігор Луценко / http://catholicnews.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 543 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Україна, ліберастія, суспільні проблеми, занепад україни, публіцистика, тоталітаризм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика