Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2014 » Жовтень » 18 » Криза Церкви. Модернізм » Нездорове вчення
15:32
Нездорове вчення

Попередній звіт синоду Римо-Католицької Церкви з питань сім'ї та шлюбу медіа називають «проривним» або навіть «землетрусом», через висловлювання щодо гомосексуалізму і позашлюбного співжиття, що містяться в ньому. У звіті, зокрема, йдеться: «Гомосексуалісти володіють дарами і якостями, які вони можуть запропонувати християнській громаді... Чи здатні ми вітати цих людей, гарантувати їм місце і братнє ставлення в наших громадах?» 

Можна сказати «геї», а можна сказати «люди, що зіштовхуються з гомосексуальними спокусами». Це величезна різниця, і вживаючи той чи інший оборот, ми приймаємо ту чи іншу картину світу. Згідно з першою, «геї» біологічно детерміновані до гомосексуальної поведінки, вимагати від них залишити її - так само безглуздо, як вимагати від чорношкірої людини стати білою. Будь-яке несхвалення гомосексуальної поведінки в цій картині світу розглядається як прояв безглуздої ворожості, як расизм. Будь-яка відмова у визнанні гомосексуальних відносин рівночесними традиційній сім'ї - як злочинна дискримінація. 

Згідно з другою, ми всі, бідні грішники, зустрічаємося з тими або іншими спокусами - хтось з гомо- хтось з гетеросексуальними, когось болісно тягне до пляшки, хтось гнівливий, хтось страждає ще якимись пристрастями, наша природа взагалі глибоко пошкоджена гріхопадінням. Людина, однак, має свобідну волю, щоб в покаянні та вірі шукати Божої допомоги для виправлення свого життя. 

Людина, що стикається з гомосексуальною спокусою, ще не є мужоложником, як і людина, що стикається зі спокусою гетеросексуальною, ще не є блудником. Людина може погодитися на гріх - а може не погожитися. Впавши в гріх, вона може каятися - а може займатися самовиправданнями. Вона може відкидати гріх - «я християнин, що піддається важким спокусам, які маю намір рішуче відкидати», а може ідентифікувати себе з гріхом - «я розпусник і пишаюся цим»

Християнська віра безумовно передбачає відкидання гріха і боротьбу з ним. Будь-яка людина, яка шукає милосердя Боже, знайде його; але для цього потрібно визнавати свою нужду в милосерді - і свій гріх гріхом, який потребує прощення. Покаяння і спасіння абсолютно несумісні з гучним і гордим ототожненням себе з гріхом, коли людина з райдужним прапором вигукує «я гей і пишаюся цим». А християнське пастирське піклування несумісне із заохоченням до такої згубної поведінки. 

Обмовка, що традиційне католицьке вчення про шлюб залишається незмінним, т. т. Католицька Церква продовжує вважати гомосексуальні акти гріховними і не визнавати союз людей однієї статі «шлюбом», навряд чи щось рятує - бо в картині світу, де гомосексуалісти ідентифікуються не як люди, що зіштовхуються з певним спокусою (ми всі стикаємося з тими або іншими спокусами), а як особливого роду вид, в чомусь аналогічний расі, продовжувати захищати традиційне вчення неможливо. 

Не менш важким ударом по вірі і добрим звичаям є також заява учасника синоду, угорського кардинала Петера Ердо, про те, що «цивільні шлюби і співжиття - нова реальність для Католицької церкви». І хоча, за його словами, те й інше "не дотягує до ідеалу таїнства шлюбу", Католицька церква повинна потурбуватися пастирським піклуванням про них, тому що «в таких союзах часто можна побачити справжні сімейні цінності або, принаймні, бажання їх створити».

Але кардинал Ердо - схоже, не будучи ніяк зупинений своїми співслужителями - говорить про «цивільні шлюби» і «співжиття». З точки зору Писання і Передання Церкви вони є саме блудом і грубим порушенням заповіді Божої.

Ліберальна преса і (особливо) гей-організації гаряче вітали цю явну зміну позиції Ватикану, реакція консервативних католиків була прямо протилежною - шок, невіра, нарешті, усвідомлення масштабів зради. Джон Смітон, представник консервативної католицької організації «Голос сім'ї», наприклад, сказав: «Ті, хто контролюють цей синод, зрадили католицьких батьків у всьому світі. Ми вважаємо, що підготовчий звіт синоду - найгірший офіційний документ, запропонований в церковній історії» Марія Медіз, координатор «Голосу сім'ї» додає: «Що тепер католицькі батьки повинні говорити своїм дітям про контрацепцію, позашлюбне співжиття, або гомосексуальний спосіб життя? Чи повинні вони тепер говорити своїм дітям, що Ватикан вчить бачити позитивні і конструктивні аспекти в смертних гріхах? Цей підхід вбиває благодать в душах».

Бажання сподобатися ліберальним ЗМІ та політичним елітам неминуче призводить Ватикан до важкого конфлікту з власними вірними, які - з усією підставою - почуваються зрадженими своїм керівництвом. 

Ліберальні зрушення в Католицькій Церкві - як і в ряді протестантських громад до цього - зазвичай виправдовуються бажанням «залучити» або хоча б «не відштовхувати» «сучасну людину». Але такий експеримент був поставлений - наприклад, в Єпископальній Церкві, що зберігає багато елементів католицького віровчення і обрядовості - і показав свої результати. Ліберальні громади стрімко втрачають прихожан. Люди, віддані слову Божому, біжать від явного нечестя, ліберальна громадськість як не ходила, так і не ходить, храми стоять порожніми. 

Церква є місцем лікування, а справа сумлінного лікаря - не приховувати від пацієнта діагноз, навіть якщо пацієнт буде незадоволений. Милосердя Боже є в тому, що Христос приходить врятувати «людей Своїх від їхніх гріхів» (Матф.1:21), а не схвалити ці гріхи. Євангеліє є блага вість про прощення гріхів - а не про їх дозвіл.

Чи зможуть консервативні сили всередині Католицької Церкви відбити цей наступ? Поки про це важко судити - наразі загальна реакція відзначена невір'ям і розгубленістю. Нам же, залишається твердо триматися нашої Церкви, яка твердо береже Апостольське Передання в цьому бурхливому і оманному світі. 

Сергій Худієв / http://pravoslavnews.com.uaСхожі матеріали:

Категорія: Криза Церкви. Модернізм | Переглядів: 1121 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: криза церкви, синод, підерастія, шлюб, гомосексуалізм, ліберастія, відступництво, толерастія, церква, модернізм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика