Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [182]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Липень » 26 » Криза Церкви. Модернізм » Несподівана криза ліберального католицизму
21:21
Несподівана криза ліберального католицизму

Англійське католицьке видання «Catholic Herald» розмістило статтю літературного редактора видання «First Things» Метью Шміца про розчарування Папою Франциском у середовищі ліберальних католиків.

Критики Папи Франциска з ліберального табору, хоча й схвалюють його душпастирські промови, проте вважають, що Папа і надалі залишає Церкву неготовою до викликів теперішнього часу. 

«Через три роки після обрання Папи «The Tablet» вирішив, що реформи Папи Франциска дуже швидко стають запізнілими. А багаторічний кореспондент «National Catholic Reporter» вважає, що багато католиків-реформаторів стали знову дуже стурбовані майбутнім напрямком розвитку Церкви» - пише Метью Шміц.

Віто Манкузо, колишній священик, в інтерв’ю «La Repubblica» також розділяє подібні побоювання, пише літературний редактор «First Things» - як протилежність новаторам Манкузо ставить тих, хто вірний традиції і висловлює занепокоєння, що таких зараз багато серед молодих священиків. «Манкузо вважає, що якщо Франциск не буде діяти більш рішучо, то він ризикує стати не більш, як метеоритом. Після його відставки, або смерті Колегія кардиналів може обрати папу, який покладе край гнучкому душпастирському підходу», - передає думки Манкузо Шміц. Найбільше Манкузо страшить прихід у якості Папи кардинала Роберта Сари. 

На думку Метью Шміца, занепокоєння лібералів тим, у який спосіб Папа Франциск керує Церквою, насправді, відображає багато більше занепокоєння долею ліберального католицизму як такого.

Як зазначає Метью Шміц, прихильниками ліберального католицизму зараз переважно є люди генерації 60-80 років ХХ століття. А молодші ліберали, які  усе ще називають себе католиками, втратили усякий інтерес до життя Церкви. 

Метью Шміц звертає увагу на те, що хоча ліберали і контролюють частину церковних ЗМІ та частину теологічних факультетів, однак вони нездатні долучити людей до Церкви. Тому більшість прихильників ліберального католицизму стають із кожним роком усе старшими.

Літературний редактор «First Things» зауважує, що на відміну від прихильників лібералізму, ортодоксально настроєні католики, особливо молодого покоління є набагато менш агресивними, але, без огляду на свою неконфліктність, вони є рішучими в оборони православної віри Католицької Церкви. 

Ліберальний католицизм втративши свій революційний запал став не привабливим для молодого покоління католиків і тому тепер діє з обережністю і хитрістю, але це не додає йому симпатиків. 

«Є тільки дві альтернативи: або Рим, або атеїзм. Англіканство на півдороги до першого, а лібералізм до другого», - цитує кардинала », - цитує кардинала Ньюмана Шміц, зауважуючи, що ліберальний католицизм прямує до безвірства, але ті, хто зупиняться мають ще можливість повернутися назад.    
http://catholicnews.org.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Криза Церкви. Модернізм | Переглядів: 525 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: ліберастія, криза церкви, модернізм, модернізм сучасної Церкви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика