Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Християнський націоналізм » НАЗАД – в СРСР?
21:09
НАЗАД – в СРСР?

Пограбований, обшарпаний і дірявий, поганенько підфарбований т. зв. реформами державний корабель України, який досі ліниво, майже за інерцією дрейфував у бік Європи, на нинішньому тижні раптово змінив курс. Відтепер він фатально прямує у крижані північно-східні води...

Після двадцяти років хаотичного плавання наша країна, як виглядає, знову приречена пришвартуватися у висхідній точці, з якої з неймовірними потугами вдалося вирватися у 1991-му. Місце прибуття – Москва яка за задумом кремлівських керманичів, має стати столицею „Євразійського союзу”, тобто, реанімованої безбожної тюрми народів — СРСР.

Фахівці-експерти, політологи й економісти, ламають голови, видаючи щораз невтішними прогнози про майбутнє України. Називають найрізноманітніші причини теперішнього стану, не добачаючи найголовнішого: принципу подвійних стандартів в усіх сферах життя, успадкований від радянської влади. Цей звироднілий принцип привів до повного розладу суспільно-державних відносин, до цинічного і безкарного пограбування національних багатств, до бездонної прірви між скоробагатьками й злидарями, якими стали 80 відсотків мешканців  нашої країни. Гасло іспанського диктатора Франко „ для друзів – усе, для ворогів – закон” стало основним інструментом керівництва нинішніх владоможців. Ув’язнення тендітної жінки із заплетеною калачиком косою на голові та десятків інших неугодних теперішній владі – яскравий приклад втілення цього гасла у життя. Ось тому, за пророчим словом Шевченка, „од глибокої тюрми та до високого престола – усі ми в золоті і голі”. У „золоті” фальшивих цінностей і привілеїв, забезпечених „буквою закону” за вказівкою згори, та в огидній наготі бездуховності, споживацтва та лакейського плазування перед „власть імущими”.

Сьогодні Україна, як ніколи досі, стоїть перед вибором: стане вона справедливою державою, де перед законом рівні усі - від президента до безхатченка,  чи й надалі котитиметься у прірву безправ’я, ризикуючи втратити не тільки європейський шлях розвитку, але навіть і суверенітет?

30 жовтня, у неділю, наша Церква урочисто відзначатиме празник Христа Царя. Просімо Божественного Спасителя про особливе заступництво над Україною, над нашими родинами і нашими душами у теперішні тривожні часи узаконеного беззаконня у нашій державі, будьмо активними християнами у своїй Церкві та небайдужими громадянами рідної країни, щоб своєю спільною молитвою, згуртованістю та громадянською позицією не допустити  нового ярма – Євроазійського союзу, богоборчий привид якого зримо постає над нашим краєм.

о. Ігор ПЕЛЕХАТИЙ
novazorya.if.uaСхожі матеріали:

Категорія: Християнський націоналізм | Переглядів: 1498 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Україна, срср, церква, публіцистика, націоналізм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика