Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Червень » 4 » Екологія » Намісник Януковича вирубає Українські Карпати
01:10
Намісник Януковича вирубає Українські Карпати

Нова влада Закарпаття, під дудку лісників, виступає за подальше знищення українських лісів. Про це свідчать нещодавні антиекологічні витівки новопризначеного губернатора Закарпатської області Лелиди О.

До рук громадських організацій потрапив лист, у якому губернатор пан Лелида звернувся до Міністра охорони навколишнього природого середовища України Бойка В.О. (лист від 31.03.10 №06-12/676) з проханням «розглянути доцільність перебування на займаних посадах директорів: Карпатського біосферного заповідника – Гамора Федора Дмитровича та національного природного парку «Синевир» - Дербака Івана Степановича та Ужанського національного парку - Копача Василя Олексійовича» (див.додаток).

Основна причина такого неочікувного прохання – ці установи «не докладають зусиль для забезпечення належного санітарного стану лісів, що призводить до масового розвитку хвороб лісу і втрат деревини (читай – «не рубають ліс») та не сприяють розвитку рекреакції в регіоні». Хоча, згідно з чинним природоохоронним законодавством, біосферний заповідник та національні природні парки мають всіляко берегти свої ліси і аж ніяк не рубати. Не треба також забувати, що об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення фінансуються з того ж таки державного бюджету. Як відомо, розбудова інфраструктури вимагає грошей, яких, за словами працівників цих установ, ледь вистачає навіть на зарплати. Тож всі питання щодо розвитку туристичної галузі в заповідниках і нацпарках треба вирішувати на рівні Кабінету Міністрів України. Попри це, туристична інфраструктура у Карпатському біосферному заповіднику – одна з найкращих в цьому регіоні.

Крім того, особливо дивними видаються нарікання на національний природний парк «Ужанський», де 75 % території належить власне Держкомлісгоспу і вони хазяйнують там як хочуть.

Цікавим моментом є те, що сам директор Карпатського біосферного заповідника півтора місяці нічого не знав про лист п.Лилиди. Тобто наступ на заповідникиі національні парки робиться в найкращих традиціях «нашої» влади - за спиною.

Однак, пан губернатор на цьому не зупинився. Лелида заявив, що під час візиту Януковича до Львова він буде просити Президента України відновити рубки у букових лісах, мотивуючи це тим, що деякі лісгоспи не мають роботи. Однак скиглення про щодо недорубів – це ніщо інше як просто окозамилювання для звичайних громадян.

На сьогоднішній день, після сумнозвісного паводку 2008 року, постановою Кабінету Міністрів України заборонено лише промислові (або рубки головного коритсування) рубки, в період з 1 травня по 30 вересня. Цей захід екологічно виправданий, тому що проведення рубок в цей час (особливо у букових лісах) призводить до активних ерозійних та паводкових процесів.

Однак лісникам нічого не заважає проводити всі інші види рубок (в першу чергу, так звані, санітарні), які за площею нічим не поступаються рубкам головного користування. Насправді ж мета подібної заяви одна – збільшити об’єми рубок та ще більше нажитися на якісній буковій деревині, яка так цінується за кордоном.

Викладене вище свідчить лише про одне – нічого доброго від нової влади Карпатам не світить. Громадські організації засудили позицію п.Лелиди та переконані, що жодна з його ініціатив не повинна бути задоволена Президентом.

Дружина охорони природи «Зелене майбутнє»
Національний екологічний центр України
Контакти: 0970054239

IMG_4822.JPG
IMG_4823.JPGСхожі матеріали:

Категорія: Екологія | Переглядів: 1580 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: екологічне лихо, Екологія, Карпати, вирубка лісів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика