Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Липень » 21 » Московська психіатрія (МП) » Московський Патріарх за об’єднання Росії й України (світова преса)
15:32
Московський Патріарх за об’єднання Росії й України (світова преса)

Прага - Газети різних країн пишуть про можливі наслідки візиту в Україну Патріарха Московського Кирила. Фактично більшість оглядачів вважає, що приїзд Кирила на українські терени є не лише душпастирським , але й політичним. Аналітики зауважують, що глава московського православ'я сприяє посиленню «антинаціональних» тенденцій в Україні, ревізії усталених тут на сьогодні історичних реалій, деяких принципових оцінок, наприклад, ролі гетьмана Мазепи, українського Голодомору. Деякі видання наголошують, що й сама українська влада займає нині виразну «антинаціоналістичну позицію», чому сприяє відновлення деяких радянських політичних стереотипів у діях уряду Віктора Януковича.

Польська «Жечпосполіта» у статті «Кирило прибуває для об'єднання Росії й України» цитує деякі з політичних висловлювань Патріарха Московського Кирила перед початком візиту в Україну. Наприклад, Кирило дав політичну оцінку деяким наслідкам діяльності Президента Януковича, відзначив успіхи «розвитку України та політичної стабілізації в державі». Польське видання також цитує Кирила, котрий заявив українському телеканалові «Інтер», що «росіяни і українці - це один народ», хвалив Януковича за «зміцнення співпраці України зі світом, з найближчими сусідами, включно з Росією, а також Європою і США». Газета також вважає, що напередодні приїзду Кирила до України його прибічникам вдалося «намовити владу Києва перейменувати частину вулиці Мазепи на Лаврську, котра прилягає до Києво-Печерської Лаври, центру підпорядкованої Москві УПЦ Московського патріархату». «Жечпосполіта» наводить відгуки щодо приїзду Кирила в Україну пересічних українців, чимало з яких кажуть, що «не чекають від цього візиту нічого доброго, бо Кирило приїде сіяти ворожнечу». Польське видання цитує експертів, котрі не лише наголошують на політичному характері перебування патріарха Московського в Україні, а й не виключають масових протестів проти Кирила в багатьох регіонах держави.

На сторінках американського аналітичного видання Jamestown.org з'явилася нова статті відомого аналітика Тараса Кузя, котрий попереджає, що нова українська влада підняла в Україні шалену «антинаціоналістичну кампанію», в який не гребує старими й фальшивими радянськими контрпропагандистськими прийомами, від яких тхне інколи ще ідеологічними штампами 1930-х років. За цим, як зауважує автор статті, криються наміри «проросійських сил» дискредитувати не лише правові оцінки українського Голодомору як «геноциду», але й взагалі змінити характер діяльності таких установ як Інститут національної пам'яті, Міністерство освіти й науки, докорінно змінити шкільні підручники історії у «проросійському дусі». Тут цитуються експерти, котрі вважають, що «антинаціоналізм» нинішньої влади направлений на посилення нової політики правлячої Партії регіонів, Президента Януковича щодо національностей в Україні, яка є «відкрито антиукраїнська і прорадянська».

Російська «Нєзавісімая газета» вважає, що за загостренням українсько-румунського територіального протистояння стоять США і Росія. Але якщо США, котрі вже планують розмістити на румунській території свої сили ПРО, активно підтримують Бухарест у його досить агресивній зовнішній політиці щодо сусідньої України, то Росія тут займає лише позицію пасивного спостерігача. «Нєзавісімая газета» також інформує про досить гострі переговори Києва і Бухареста щодо гирла Дунаю, проблемної ситуації довкола українського острова Майкан, на який претендує тепер Румунія, та звернення Києва з цього приводу до Єврокомісії. Московське видання цитує побоювання деяких українських політиків із приводу того, що слідом за втратою, за їхніми словами, 80 відсотків шельфу довкола острова Зміїний, ймовірна втрата й українського острова Майкан на Дунаї, а там недалеко й до втрати Україною Буковини та південної Бесарабії.

Василь
Зілгалов

http://origin.radiosvoboda.org/

Джерело матеріалу - www.christusimperat.org

Схожі матеріали:

Категорія: Московська психіатрія (МП) | Переглядів: 1405 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: патріарх Кирил, московська психіатрія, політика, МП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика