Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2013 » Вересень » 29 » Молитви-екзорцизми » Молитви під час боротьби з силами темряви
21:53
Молитви під час боротьби з силами темряви
Щоб успішно протистояти підступам лукавого, необхідно перебувати в благодаті Божій. А для цього потрібно часто приступати до Сповіді та Святого Причастя. Крім цього, необхідна щира смиренна молитва, вправляння в чеснотах (насамперед у вірі, надії та любові), надія на Бога, а також близькість до Святих, до яких ми можемо завжди звертатися в молитвах. Зброєю проти лукавого може стати кожна молитва.

Нижченаведені молитви може читати кожен віруючий. Вони підтримують у боротьбі, є захистом перед діянням злого духа і допомагають у щоденних протистояннях силам зла.

 

1. Господи Боже, помилуй мене, Твого слугу, який через надмір спокус став мов непотрібна посудина. Вирви мене з рук моїх ворогів. Прийди і відшукай мене, загубленого, вчини наново своєю власністю i ніколи не залишай. Щоб я в усьому міг подобатися Тобі, бо Ти своєю потужною силою мене відкупив. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

2. Всемогутній Боже, Ти дозволяєш покинутим мешкати в домі i повертаєш благополуччя тим, які зазнали поразки. Поглянь на мої скорботи і прийди мені на допомогу. Подолай підлого ворога, щоб я, звільнений від його настирливості, здобув мир і свободу. Щоб я міг Тобі служити в спокої та сповідувати, що гідні подиву є Твої діла, через які повертаєш силу своєму народові. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

3. Боже, Сотворителю i Захиснику людей, Ти створив людину на свій образ і через благодать Хрещення чудово відновив її гідність. Поглянь на мене, Твого слугу, i почуй моє благання. Прошу Тебе, нехай моє серце наповнить сяйво Твоєї слави. Віддали від мене всіляке на- сильство, страх і жах, щоб у спокої духа разом з моїми братами я міг прославляти Тебе у Твоїй Церкві. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

4. Боже, джерело всякого милосердя i доброти, Ти благоволив, щоб Твій Син вистраждав за нас муку на хресті i звільнив нас від насильства ворога. Прошу Тебе, подивись на мою скорботу і мій біль. Ти, який у Хрещенні обдарував мене новим життям, віддали від мене напади злого духа i наповни благодаттю свого благословення. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

5. Боже, Ти через благодать усиновлення зробив мене дитиною світла. Вчини, прошу, щоб я не впав у сатанинську пітьму, але завжди перебував у сяйві свободи, яку отримав від Тебе. Через Христа, Господа нашого. Амінь.


Молитва до св. Архангела Михаїла

(Слід читати після Святої Меси / Святої Літургії)

Святий Архангеле Михаїле, найславетніший князю й полководцю  ангельських  воїнств! Прийди на допомогу людям, яким загрожують сили темряви. Прийди, адже люди створені за образом Бога; відкуплені життям, смертю і воскресінням Ісуса Христа, Його Сина; призначені бути храмом Святого Духа.

В тобі, святий Михаїле, Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до небесного щастя. Проси Бога миру, щоб Він переміг владу сатани – сіяча неспокою і лицемірства, – і не дозволив йому тримати людей в рабстві та шкодити Церкві.

Нехай з твоєю допомогою Жінка, одягнена в сонце, Цариця Ангелів, розчавить голову Антихристу й захистить своїх земних дітей від його підступів.

Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога і проси Його змилосердитись над нами. Зв’яжи сатану й кинь його в пекельну безодню, щоб він більше не обманював народи.

Вчини так, щоб ми все своє земне життя і всю вічність звіщали гасло: «Хто ж як Бог!» Амінь. 


credo-ua.orgСхожі матеріали:

Категорія: Молитви-екзорцизми | Переглядів: 2793 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: молитви-екзорцизми, молитва, Молитви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика