Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Вересень » 15 » Молитви-екзорцизми » Молитви до Архангела Михаїла
18:46
Молитви до Архангела Михаїла

Молитви до Архангела Михаїла

Привітання

Вітаємо Тебе, св. Архангеле Михаїле, найхвалебніший Князю небесного війська, Господь з Тобою. Благословенний Ти між усіма хорами Ангельськими і нехай буде завжди благословенна Пресвятая Трійця, яка забажала збагатити Тебе дарами, ласками і привілеями. Святий Архангеле Михаїле, опікуне Вселенської Церкви, молися за нас і допомагай нам у наших потребах. Звільни нас від вогню пекельного, а також від усіх неприятелів видимих і невидимих, зараз і в годині смерті, після якої очікуємо на Твою побожну опіку, яка звільнить нас від мук у Чистилищі, і Ти сам впровадиш нас до щасливого перебування з Богом у небі. Віримо, що так станеться. Амінь.

Прохання про допомогу в битві зі злом

О найславніший Вождю небесного війська, св. Архангеле Михаїле, обороняй нас у сутичках і лютій битві, яку ведемо зі злим духом і князівствами того темного царства, прибудь на допомогу людям, яких Бог створив безсмертними, створив за образом і подобою Своєю, викупи нас будь-якою ціною з тиранії диявола. Розпочни зараз з військом святих Ангелів Гоподню битву таку, як з Люцифером і його Ангелами-відступниками, які не могли опиратися тобі й не має для них відтоді місця в небі… Ангела, який збунтувався, перетворився на Ангела темряви і чигає ще на землі на нашу згубу, штовхнули в прірву разом з його послідовниками. Однак цей перший неприятель і чоловіковбивця знову зухвало підносить голову. Він прибрав вигляд Ангела світла і кружляє разом з цілою юрбою злих духів, старається оволодіти землею, аби стерти з неї Ім’я Бога та Ім’я Христа, аби викрасти, вбити, штовхнути на вічну згубу душі, яким призначена корона вічної слави. Той дракон зловорожий розливає на людей через зіпсуті думки і серця, немов ріку, повну бруду: яд своєї злості, духа брехні, безбожності й блюзнірства, сморід зарази, безстидства будь-якого проступку і неправоти. Ці найзавзятіші неприятелі залили і напоїли гіркотою Церкву, Улюбленицю Аґнця Непорочного і на Його Найсвятіші речі простягнули безбожні руки. О Вождю непереможний, від напасті відкинутих духів підтримай люд Божий і дай йому перемогу. Амінь.

Прохання про перемогу добра

Святий Архангеле Михаїле, мстителю за розтоптані права Божі, допоможи нам у боротьбі за перемогу добра у світі. Неприятель Бога, сатана, відвічний противник правди і добра, зрадливими ілюзіями збуджує людські пристрасті, ловить душі в розставлені сильця і стягує спійманих на дно нужди. Скільки душ живе, не знаючи доброго Бога і своїх обов’язків перед Ним. Або, незважаючи на знання, гріхи заслуговують на кару за байдужість. Дітям бракує пошани, послушності, навіть любові до родичів; миттєві капризи розбивають родини. Подружжя розлучаються, топчачи присягу, складену Богові. Злочинність зростає. Добре ім’я ближнього, людське життя втратили свою цінність. Діти однієї матері-вітчизни живуть у незгоді. На світі не гасне вогнище битв.

Розуміємо, що причина тих бід, нещасть і поразок – бурхливі людські пристрасті. Це підступний дух темряви поширює їх, щоб згубити приятелів Бога.

Обтяжені наслідками первородного гріха, маємо слабку і нестійку волю. Багато стає жертвами власної слабкості, провадячи життя невільників.

Св. Архангеле Михаїле, Переможцю Божий, поведи за собою дітвору, нехай від раннього дитинства вчиться від малого Ісуса побожності й слухняності.

Поведи молодь, яка працює: нехай мужньо відбиває наступи проти віри, а своєю поведінкою нехай схиляє оточення до вшанування своїх релігійних переконань. Поведи молодь, яка навчається, щоб, здобуваючи знання, не втрачала з-перед очей Першопричини всього існуючого.

Захопи душі дівочі, які простотою і невинністю уподібнюються Найсвятішій Діві та святій діві Орлеанській.

Приверни батьків родин, щоб кожний день починали і завершували проханням до Божого Теслі про Благословення для своєї праці та своїх діток. Захопи матерів, щоб не тільки відчували обов’язок давати життя, але виховували діток по-божому і не вважали своє завдання завершеним, поки їх не побачать серед вибраних у Небі.

Поведи всіх, покликаних до особливої служби Богові: місіонерів, які проходять далекі краї з Доброю Новиною; душпастирів, які розвивають життя Боже в душах довірених їм овечок; сестер милосердя, які проводять життя біля узголів’я хворих чи за ґратами в гострій спокусі для винагородження Богові за грішний люд.

Усі вони хочуть бути у Твоїй свиті переможців, але перед ними постають різноманітні перешкоди, спокушають спокуси, ілюзії, які злий дух сіє навколо них. Однак вони поступають,

глибоко шануючи справи Божі, й віддають своє життя на службу добру.

Святий Ангеле, будь їхньою силою. Охороняй їх у боротьбі. Нехай Твоє ім’я - бойовий клич “Хто як Бог” - і Твоя опіка ведуть їх до перемоги.

Вождю, пануючий у чарівному блиску неба, вождю тих богатирів, які мужньо боряться з пастками сатани, - захищай.

Тим, які падають і завжди підносяться в безконечній битві за життя, - допомагай.

Кладучи всі справи наші на вагу Божої справедливості, -будь прихильний до нас.

Святий Михаїле, наш найліпший опікуне, впровадь нас до храму вічної хвали.

Святий Михаїле, молися за нас. Амінь.Схожі матеріали:

Категорія: Молитви-екзорцизми | Переглядів: 11681 | Додав: traducionalist | Теги: екзорцизм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика