Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Березень » 13 » Пресвята Богородиця » Молитва, яка досягає своєї мети. Набоженство до Помпейської Матері Божої (продовження)
10:56
Молитва, яка досягає своєї мети. Набоженство до Помпейської Матері Божої (продовження)

Свідчення оздоровлення від раку грудей

Пані Ванда з Гдан­ського Старогарда хво­ріла на рак грудей. Мала великий вузол під грудьми й метастази, які поширилися на лім­фатичні вузли, опухлу руку і плечі. Прийняла курс хіміотерапії, який не дав результату. Змі­нено їй хімію, але нічо­го не допомагало. Про­читавши книжку "Чуда і ласки Цариці Святої Вервиці в Помпеї" бл. Вартоломея Лонго, по­чала відмовляти Пом­пейську дев'ятницю. Перша дев'ятниця йшла дуже зле: жінка ледве говорила, була дуже слабою і хво­рою, але все ж їй вдалося закінчити 54-денну дев'ятницю. Після цього вона знову почала відмовляти другу, всі частини вервиці.

17 травня 2011 р. на досліджен­нях у Медичній Академії в Гданську раку не виявлено! Пані Ванду огля­дали дві лікарки, одна з яких була з Рима. Обидві були здивовані й зраділи, що немає вузла. Лімфатич­ні вузли були в нормальному стані, опухлість зійшла. Аналізи крові під­твердили діагноз лікарок, що рак зник. Від вузла залишилася тільки заглибина.

Пані Ванда знає, що була оздо­ровлена завдяки відмовлянню Пом­пейської дев'ятниці. Вона дякує Ма­рії за це чудесне оздоровлення і дає свідчення свого оздоровлення. Коли дзвонила до нашого видавництва, щоб поділитися цим чудесним свід­ченням, плакала від щастя і радості.

Хай кожен знає, що Цариця Свя­тої Вервиці нагороджує витривалу молитву. І надалі відбуваються чуда оздоровлень за Її посередництвом! Богові слава і слава Марії - Цариці Святої Вервиці з Помпеї!

Свідчення щасливої любові

Улітку цього року (2013 р.) від­мовила дев'ятницю в наміренні осо­бистого щастя моєї самітньої доньки. Вже через місяць після відмовлення моя дочка зустріла на свої життєвій дорозі чоловіка і тепер вона щасли­во закохана. Вірю сильно в допомо­гу Матері Божої і дякую Їй за вислу­хання моєї молитви. Тепер поручаю Марії двох осіб: мою дитину і її об­ранця, вірю, що Вона оточить їх Сво­єю опікою. Молюся витривало, хоч часом так тяжко молитися 54 дні!!! Мати Божа чекає на нашу молитву, а ми потребуємо стільки ласк.

Єва

 

Ласка материнства

Хочу дати свідчення про чудо, яке відбулося у моїй родині за за­ступництвом Матері Божої Помпей­ської. Моя дочка і зять мали сер­йозні проблеми із зачаттям дитини. Лікувалися 2 роки, і лікарі не давали їм шансу на природне зачаття здо­рової дитини, скеровували їх на in vitro(цей спосіб суперечить науці Католицької Церкви і неприйнятний для вірних під тяжким обов'язком. - Прим. Ред.). Однак вони чекали й вірили, що стануть природними батьками. Я, як їх мати, будучи 3 жовтня 2011 р. на вервиці в косте­лі, вислухала читання про чудесну дев'ятницю Помпейську. Через кіль­ка днів розпочала її відмовляти в на­міренні чуда здорового, природного материнства для дочки і її чоловіка. Закінчуючи прохальну частину, в передостанній день моя дочка по­відомила, що вагітна. Радості і сліз щастя не було кінця. Сьогодні роз­почала подячну частину до Цариці Святої Вервиці, Матері Божої Пом­пейської. Прошу розповсюдити це свідчення чуда на славу Матері Бо­жої і для кріплення людських сер­дець. Бог заплатить!

Мати В.

 

Повернення сина

Прагну подякувати Цариці Свя­тої Вервиці за всі ласки, отримані завдяки відмовлянню Помпейської дев'ятниці. Цю дев'ятницю я моли­лася в наміренні сина, який пережи­вав великі труднощі і пішов з дому, нікому нічого не сказавши. Мій роз­пач був безмежний, однак завдяки відмовлянню дев'ятниці син повер­нувся додому. Повернувся за два дні до її закінчення, і все в нас наразі складається добре. Моя вдячність Цариці Святої Вервиці є великою, важко її висловити словами. Заохо­чую кожного до відмовляння Пом­пейської дев'ятниці, це дуже ефек­тивна молитва.

Аліція

 

Дар материнства

Хочу заохотити всіх, щоб відда­ли своє життя в руки Матері Божої. Мати Божа мені дуже помогла через Помпейську дев'ятницю. Я не могла завагітніти, лікувалася в одній із найкращих клінік у Польщі. Перене­сла також операцію. Лікар не давав мені великої надії на природне за­чаття. Тоді почала дев'ятницю. Че­рез два місяці завагітніла. Своєю ди­тиною завдячую Матері Божій.

Анета

 

Оздоровлення від раку легень

Бажаю подякувати Матері Бо­жій з Помпеї за оздоровлення пані Аделаїди від раку легень. Після до­слідження PET SCAN і аналізів кро­ві немає жодної ракової клітинки в організмі. Щиро дякую Цариці Святої Вервиці з Помпеї!

Дорота

 

Чудесне зникнення злоякісної пухлини

Минулого року (2012 р.) мій син захворів на злоякісну пухлину щи­товидної залози. Лікарі не мали га­рантії, що не буде метастазів, а один із професорів давав йому тільки мі­сяць життя. Почала пошук лікарів і дуже швидко знайшла... Царицю Святої Вервиці з Помпеї. Почала від­мовляти Помпейську дев'ятницю. Через деякий час лікар, не бачачи покращення, наважився на опера­цію, оскільки біопсії весь час пока­зували ракові клітини... Якими були сльози радості, коли під час операції виявилося, що рак зник і все було чисте. Лікарі-асистенти під час опе­рації, маючи перед очима аналізи біопсії, не могли цього пояснити з точки зору медицини, і я їм не ди­вуюся, оскільки сина вилікувала Ца­риця Святої Вервиці з Помпеї. Тепер всім поручаю цю молитву, бо ніхто не відійде не вислуханим... Царице Святої Вервиці з Помпеї, ще раз усім серцем складаю Тобі, люба Ненько, подяку за оздоровлення сина.

Анна-Марія

* * *

Дорогі читачі, маючи такі безза­перечні свідчення, які відбувалися декілька років тому, ми не повинні мати жодного сумніву щодо вислу­ховування нашої молитви. Повторі­мо слова Матері Божої: "Якщо хтось прагне отримати ласки, хай відпра­вить на Мою честь три дев'ятниці, відмовляючи п'ятнадцять таємниць вервиці, а потім хай відмовить зно­ву три дев'ятниці подячні". Маймо сильну віру в дієвість і міць Святої Вервиці, але тільки для тих, хто її відмовляє, а не просто носить чи по­вісить у машині. Відмовлена повна Вервиця може випросити в Марії все, як колись, так і тепер. Маєте пробле­му у родині, хтось хворий - моліться Помпейську дев'ятницю, повну Вер­вицю протягом 54 днів (дев'ятниця - відмовляння кожен день певної молитви, в даному випадку вервиці з розважанням всіх 15 таїнств; від­мовляння трьох дев'ятниць подяч­них - це 27 днів, також відмовляння трьох дев'ятниць подячних - це на­ступні 27 днів; разом 27+27=54 дні), родина розпадається або на грані розпаду - молися повну Вервицю, загроза життю - молися повну Вер­вицю, молоді подружжя не мають ді­тей - моліться повну Вервицю, чоло­вік у родині п'є, син чи дочка пішли блудною дорогою - моліться повну Вервицю; молоде, переживаєш за своє навчання і вибір стану, за своє майбутнє, за вибір доброго хлопця чи дівчини для спільного щасливого подружнього життя - моліться Пом­пейську дев'ятницю до Цариці Святої Вервиці. Зараз триває війна на Сході України, хтось із родини там є воїном - молися до Помпейської Матері Бо­жої за мир і про охорону. Мати Божа ще у Фатімі, під час І Світової війни говорила: "Моліться Вервицю, і ві­йна закінчиться, настане мир". Від відмовляння Вервиці залежить мир - як колись, так і тепер. Довіряймо і вірмо Марії, поручаймо всі свої біди, негаразди, терпіння, переживання і болі Непорочному Серцю Марії через Вервицю, а Вона всім зарадить і до­поможе!

P.S. Хто одержить за допомогою Помпейської дев'ятниці вимолювану ласку, хай на знак подяки Цариці Святої Вервиці і для поширення на­божності до Неї напише про це до редакції ГКТ або передасть авторові цієї статті опис отриманої ласки. В західному світі її називають "безвідмовною дев'ятницею", бо Мати Божа обов'язково вислухає її.

о. Андрій Коваль, СБССЙ
Греко-Католицька Традиція 8, серпень 2014 р.Б. / http://www.saintjosaphat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Пресвята Богородиця | Переглядів: 882 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: набоженство, Помпейська Матір Божа, Пресвята Богородиця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика