Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [129]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 8 » Пресвята Богородиця » МОЯ НЕБЕСНА НЕНЬКА. ТРЕБА ВМЕРТИ, ЯК ВОНА
10:12
МОЯ НЕБЕСНА НЕНЬКА. ТРЕБА ВМЕРТИ, ЯК ВОНА
«Вітай, прийнята в пречудний Єрусалим угорі; Вітай, Благодатна, в Твоїм успенні Ти нас не оставляєш». (З акаф. Успінню Пречистої Діви Марії).
Коли для Марії надійшла хвиля злучитися Своїм Сином у небі, Він у товаристві множества янголів вийшов, на зустріч преблагословенної душі Тої, що дала Йому денне світло.
Апостоли, — так говорить Передання, — чудесним способом повідомлені, що смерть їхньої Цариці вже була близька, поспішили зібратися в Єрусалимі.
Божественна Мати дала їм останні поручения, потішала їх, приобіцяла їм Свою поміч, і дала їм Своє Материнське Благословення. А потім, з почуваннями найвищої і невимовної любови, — Її душа розлучилася з Ії дівственним тілом.
Св. Апостол Тома прибув трохи запізно, і не міг бути присутним при смерті Пресвятої Діви. Він просив отворити Її гріб, щоб він зміг востаннє подивитись на предороге обличчя Матері Ісуса. Але, — коли отворили гріб, не знайшли тіла Божественної Діви, — знайшли лишень полотно й квітки, що прикрашували нетлінні останки Дівиці. Пречиста й Всенепорочна Діва полинула до неба, — з тілом і з душею.
І тепер, — коли наша Мати увінчана, як Княгиня Неба, старається, щоб нам тут помагати й запевнити нам святу смерть, подібну до Своєї смерті.
Вона добре знає, що ми з тривогою виглядаємо тої останньої години, та що ми на ту важливу хвилину бажаємо Її підмоги.
Також, стоїть Вона на сторожі, щоб ми всеціло віддалися Божій Волі. Але, — Вона не чекає аж до останньої днини нашого життя, щоб нас приготовити на смерть.
Вона нас намовляє жити у такий спосіб, щоб ми могли вмерти кожної хвилини. Отже послухай мене: це не моя рада, але це твоя Небесна Мати тобі Її дає.
Кожного вечора, перед спанням, відмовляй тричі «Богородице Діво», а потім, проси Ісуса, щоб простив тобі похибки цілого твого життя. Кажи Йому: «Господи, я хочу Тебе любити над усі речі, бо Ти вмер за мене. Прости мені мої гріхи; я приймаю смерть, яку Ти мені зішлеш, як надолуження за мої гріхи, і щоб Тобі приподобатися. Я лучу її з Твоєю болісною смертю на Хресті!»
Так само, кожного вечора перед спанням, зроби лад в твоїй душі так, наче б ти вночі мав нагло вмерти.
Св. Альфонс оповідає, що два студенти провели більшу частину ночі на гулянці, а потім вернули до себе домів. Один з них мав звичай, перед спанням відмовляти тричі «Богородице Діво» на честь Пресвятої Діви. Хоч змучений був того вечора, відмовив молитву — і положився спати.
Заледве задрімав, — аж нараз розбудився задля якогось страшного стукоту, — і побачив перед собою свого товариша з гулянки, охопленого полум’ям.
«Я проклятий» — завив безталанний, — «коли я опускав той дім гулянки, накинувся на мене диявол, і вдушив мене. Мій труп лежить на вулиці. Рівно ж така сама судьба і на тебе була б впала, якщо б перед спанням ти не був відмовив тричі «Богородице Діво». Це Пресвята Діва післала мене тобі це сказати..,» І нещасний, палений полум’ям, зник.
Переляканий юнак пішов і дійсно найшов тіло свого товариша, ціле звуглене, — а потім вранці він удався до монастиря отців Францішканів і просив прийняти його до Чина.
Якщо ти є у добрій ласці Божественної Матері, то Вона буде при твоїй смерті присутня, — а це залежить лиш від тебе, щоб Вона була. Щоденно поручайся під Її опіку і відмовляй якусь молитву на Її честь, а передовсім отакий акт посвяти:
«О моя Владичице, Мати моя, я всеціло вручаюся Тобі, а щоб Тобі доказати свою любов, я Тобі посвячую свої очі, свої вуха, свої уста, своє серце і цілого себе. Отже, як я вже Твій, так хорони мене, як Свою річ і власність Свою!»
Чи ти думаєш, що Божественна Мати не буде охоронювати Своєї речі, тобто, тебе самого, якщо ти їй повторятимеш цю молитву щоденно? Чи ти думаєш, що Вона дозволить Своєму смертельному ворогові забрати їй власність Свою?
Отже, — не бійся! Вона буде там, у тій важливій годині, і Вона упімнеться про Своє добро.
Але, в справі такій важливій, ніколи за багато ти не покладеш забезпечення, і для того ти повинен від сьогодні, зглядом Небесної Матінки мати виїмкову, особливу набожність.
Всі христіяни люблять Божественну Матір, але ти повинен визначатися з поміж усіх. Відновляй таке рішення щоднини, щоб запевнити собі щасливу вічність.
Починай любити й почитати Пресвяту Діву зовсім окремим способом. Скажи зо св. Іваном Берхмансом: «Я не буду мати спокою, аж поки не матиму зглядом Ісуса й Марії ніжненької любовні»
Ти неустанно проси Її цієї ласки: «Мати моя, хочу Тебе любити; моя минувшина не була для Тебе потішлива; хочу відзискати страчений час!»
Користей з усіх хвилин, навіть зо своєї праці, щоб збудити почування любови до Пресвятої Діви. Пожертвуй їй свої терпіння й радощі, працюй, щоб зділати їй приємність, а передовсім зберігай чистою свою совість, і ніколи не засипляй з неспокоєм у душі.
Знай, що коли ти знехтуєш порадою своєї Матері, ти не зможеш числити на Її поміч. Якщо ти відмовишся завести лад у своєму сумлінні тепер, коли ще час, ти наражуєшся, незабаром, піти під власть диявола.
Послухай но про подію, яка відбулася у Брюж (Бругес), у Бельгії, — ледве перед кількома літами.
Одної ночі якийсь повіз задержався перед воротами згромадження монахинь, що їх обов’язком є ходити по домах і віддавати останні услуги помершим.
Якийсь пан звернувся до Настоятельки з просьбою прислати Сестру- монахиню, щоб зложила в домовину тіло одної пані. Настоятелька вагалася: була північ; одна Сестра вдома; більш не було; і як же ж Її посилати, ніччю, саму одну, та ще й з незнакомцем.
Він одначе так дуже просив і давав такі поруки, що вкінці Настоятелька уступила й дозволила Сестрі відійти, — на волю Божу.
Скоро лиш монахиня всіла до повозу, пан замкнув дверцята на ключ, опустив заслону, і сильно затяв батогом коні. Сестра, сама — одинока в своїй темній в’язниці, дрожала зо страху, бо повіз різними наворотами об’їздив місто, аж, вкінці, задержався перед якимсь великим домом.
Дверцята відчинилися, пан попросив Сестру слідкувати за ним на 2-ий поверх, запровадив Її в слабо-освітлену кімнату, потім вийшов, замикаючи за собою двері на ключ.
Монахиня бачила себе у трупарні; на ліжку лежав труп, а в ногах, на ліжку, була домовина. Але, у той же сам час вона побачила коло ліжка великого чорного пса, в грізній поставі; він стояв на задніх лапах, а передні поклав на віко домовини. На цей вид, Сестра хотіла втікати, але двері були замкнені на ключ. Тоді вона задержалася на хвилинку, зробила на собі знак Святого Хреста, і почала відмовляти «Богородице Діво».
Страшне сотворіння вмить зашилося в кут кімнати, а Сестра, зібравши всі свої сили, огорнула труп й кинула його у домовину, а потім відійшла набік й почала сильно стукати до дверей. В тому часі, пес знов висунувся наперед і заняв своє положення коло домовини.
Скоро двері відмикаються; Сестра зійшла по сходах, і більш мертва ніж жива, віднайшла свій монастир, приїхавши замкнена у повозі так, як прибула. Вона зблизька бачила пекельну потвору, що брала у своє посідання душу й тіло тої, що на землі їй служила.
Ні — нема посередньої дороги! Або ти любитимеш Пресвяту Діву і з любови до Неї житимеш і вмреш, і в такому случаю, Вона прийме тебе у Свої Материнські обійми і віддасть тебе Ісусові, — або, вмираючи, ти будеш ворогом Ісуса через смертний гріх, і в такому случаю, Марія тебе опустить, як непоправного сина, — і злі духи кинуть тебе у пропасть пекла... Вибирай, — ще маєш час.
отець Йосиф Схрейверс ЧНІ


Схожі матеріали:

Категорія: Пресвята Богородиця | Переглядів: 740 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Моя Небесна Ненька, Пресвята Богородиця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Полум'ю Любові
Непорочного Серця
Діви Марії

Відправляємо:

Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика