Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [129]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Вересень » 10 » Пресвята Богородиця » МОЯ НЕБЕСНА НЕНЬКА. ТРЕБА МОЛИТИСЯ ЗА ВСІХ
10:18
МОЯ НЕБЕСНА НЕНЬКА. ТРЕБА МОЛИТИСЯ ЗА ВСІХ
Молитвами Богородиці утихомир життя наше, бо кличемо до Тебе: милостивий Господи, - слава Тобі! (Окт. Гл. 7).
Скільки б ти не просив у Пречистої Діви ласки, то ніколи забагато не будеш просити, бо Вона не дасть ніколи стільки, скільки бажала би дати.
Ці з поміж Її дітей поривають найбільше Її Серце , що найбільше докучають Їй своїми просьбами. Але зглядом Неї годі й бути докучливим, бо Її одиноке діло це якраз роздавати многі та великі ласки.
О що ж ти маєш просити? Як хочеш, можеш просити о дочасні добра: здоров’я, щастя, о добрі успіхи у своїх заняттях, під умовою, що додаш завсіди: як це буде спасенне для моєї душі.
Пречиста Діва зробила вже тисячі чудес, щоби уділити також дочасних добродійств своїм дітям.
Але Вона буде ще більше вдоволена, як ти меш Її просити о духовні ласки наприклад про ласку любити горяче Ісуса, відпирати спокуси, виконувати терпеливість... А як просили о надприродні дари то не треба тобі означувати їх подрібно.
Проси лише о ці ласки, які Пресвята Діва буде вважати за найконечніші для тебе.
Та все таки добре просити щодня о ці особливі ласки: о сердечну та сильну любов до Ісуса і до Неї самої, о глибоку покору, о ангельську невинність та о ласку витривання в молитві аж до смерти.
Дальше не забудь молитись і за інших. Ми всі христіяни, всі становимо одну родину: братів і сестер. Ми повинні любити себе і помагати собі взаїмно. Треба отже молитись за своїх ближніх, за свояків, за приятелів, і — за неприятелів, за їхні потреби дочасні та вічні.
Молися також за душі в чистилищі, за грішників, особливо за конаючих, що є в стані тяжкого гріха.
Подумай собі, що в цій хвилі, як ти читаєш, для тисяч грішників настала послідня хвиля життя. Ще кілька хвиль і рішиться їх судьба, — вони можуть бути й прокляті...
Чи не приходить тобі на гадку, що одною молитвою можеш їм помогти виєднати ласку совершенного жалю. Як дуже потрібує Пресвята Діва твоїх молитов, щоби сповнити свій уряд Посередниці. Скільки то грішників вирвав би ти із пекла, якби так кожної хвилі поручав Її милосердю всіх конаючих.
Одного разу князь Немур бився у двобою зі своїм шурином, князем Бофор. Один удар шаблюки так нещасливо його влучив, що він сконав на місці. Рідня князя зажурилась вічною загибеллю його душі, ще більше чим його сумною смертю.
Але Господь Бог об’явив одній монахині Чина Посіщення Пречистої Діви, Матері Марії Діонізії, що князь у цій самій хвилі, як дістав удар шаблею одержав ласку совершенного жалю. Він піддався цій ласці і спасся... Мати Марія Діонізія запиталась, хто йому виєднав таку надзвичайну ласку, а Ісус відповів: «Молитви, які за нього засилались до Господа Бога»...
Скільки то душ спаслося би в послідній хвилі життя, якби так хтось молився за них до Пресвятої Діви!..
Треба молитися також за праведних, щоби усвячували себе ще більше. Один совершенний чоловік приносить більше слави Ісусові, чим тисячу звичайних душ.
Молись також за тих, що вступили в монаший стан, щоби прямували до більшого совершенства. Ревні монастирі це немов громозводи світа. Завдяки їм, громи Божого гніву не б’ють у нинішні Содоми та Гомори.
Але передовсім молися за священиків, щоб вони стали святими й сповнили своє високе завдання. Якби ти не зробив нічого іншого у свойому житті, а тільки виєднав своїми молитвами ласку святости для одного-однісенького священика, ти доконав би вже безмірно важного діла для Христової церкви. Ісус Христос просив не раз душі, що були Йому дорогі, щоби молилися за священиків. Він жадав часом від них і великих жертв, щоби виєднали ласку хоч одного святого священика.
Ти не можеш ані проповідувати, ані сповідати, ані правити Служби Божої, але ти можеш бути апостолом в цей спосіб.
Хто вискаже, скільки то укритої сили посідає покірна молитва, яку ти заносиш через руки Пресвятої Діви Марії за незнані тобі душі.
Вічність відкриє нам це безмірне добро, якого ти в такий спосіб доконав у Святій Церкві, хоч ти був бідним робітником, слугою, чи бідною матір’ю родини.
Бог поступає завсіди в цей спосіб. Він уживає одних душ, щоби розділювати ласки другим. Всі молитви, які приноситься в цей спосіб, збирає Марія у Свойому Серці, а опісля розділює щедро, кому хоче...
Що ти тепер побожний, що ти може монахом або й священиком, то завдячуєш — правдоподібно — цю ласку жертві якоїсь бідної незнаної душі.
Взамін, ти через свою теперішню ревність, через свою любов до Ісуса і Марії, причинюєшся несвідомо, що у інших душ розвиваються зародки чеснот або покликання монашого або священичого.
Дальше, треба молитися за різні народи, а за свій власний народ з особливою ревністю, щоби він був наскрізь христіянським, щоби сповнив це завдання, яке поручив йому Христос на землі, та щоб із ним і в нім могли люди працювати в мирі і щоби дійшли до земського добробуту, та легко спасли свою душу.
Треба молитись також за народи що зблукали на бездоріжжя, щоби повернули до правди й любови Ісуса й Марії.
Ти повинен в особливий спосіб молитись за своїх заблуканих братів на Сході, щоби вони вернулись на лоно єдиної Церкви Христової.
Жертвуй Господу Богу всі свої діла, молитви, а навіть своє життя, щоби прискорити цю блаженну хвилю.
Наслідуй св. Йосафата, що не завагався віддати свою кров за навернення своїх братів. Глянь як то жертва одного чоловіка більше причинилась до вдержання та поширення правдивої віри, чим проповідь тисяч священиків.
Будь переконаний, що в ділі навернення Сходу, яке саме тепер починається, більше вчинять маленькі укриті душі, совершенно посвячені Ісусові та Марії, чим науки, публічні спори, поширювання книжок, основування східних інститутів і все інше.
Усі ці зусилля не принесуть овочів, коли не буде їм до помочі якоїсь святої, укритої в Бозі душі.
Чи бачиш? Поле твоєї діяльності широке... Ти будеш місіонарем, хоч ніхто не буде знати, ніхто не зможе тобі перешкодити. Ти можеш навернути своїх братів, хоч вони самі тут на землі не знатимуть, кому мають завдячувати за це добродійство.
J чим більше будеш серцем злучений із своєю Ненькою, Скарбничкою ласк, то тим більше Вона через тебе роздасть їх, а вони уздоровлять та спасуть багато — багато душ...
О якби так в нашому краї зв’язалось разом багато побожних душ, злучених невидимим способом, під покровом Пречистої Діви Марії, з одним бажанням жити на землі життям посвяти, щоби лише виєднати для своїх заблуканих братів ласку повороту до правдивої віри!..
Дорогий читачу, дитя Марії! Ось ми при кінці книжки списаної на це, щоби тебе склонити полюбити Пречисту Діву Марію наслідувати Її та молитись до Неї.
Обіцяй своїй найлюбішій Ненці, що не мине тобі ні один день, щоби не поручатися Їй багато-багато разів.
Обіцяй, що не почнеш, доки не дійдеш до сердечної та синівської любови до Божої Матері.
А мені, Найдорожча Ненько, уділи ласки, щоби всі, що читатимуть цю книжку щирим серцем, стрінулись колись разом зі мною в небі, щоби разом Тебе молити й славити навіки... Амінь!
отець Йосиф Схрейверс ЧНІ


Схожі матеріали:

Категорія: Пресвята Богородиця | Переглядів: 712 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Моя Небесна Ненька, Пресвята Богородиця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Полум'ю Любові
Непорочного Серця
Діви Марії

Відправляємо:

Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика