Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Вересень » 7 » Життя у чистоті » Love is… Дітям до і після 16-ти рекомендовано…
00:43
Love is… Дітям до і після 16-ти рекомендовано…
Якщо в компанії друзів розмова заходить про секс, то як правильно вести себе християнину? А якщо з нього самого починають кепкувати через відсутність сексуального досвіду? Чи кожен витримає?

Скільки разів повторювалась в армії одна й та сама розмова: «А вам, християнам, палити не можна? І пити не можна? І з дівчатами гуляти теж? Ні-і-і, без них я не можу...». Або ставили конкретне запитання типу: «Якщо ти жодного разу ні з ким не переспав, як же ти одружуватись збираєшся? А з дружиною як ви жити будете?».

Так, у ті роки не те, що з питань сім'ї та шлюбу, а й загалом мало було християнської літератури. Але з Писання нас навчали в церкві головному: і блуд, і перелюб - гріх перед Богом. Цього було достатньо, щоб зробити особистий вибір. Труднощі були в тому, щоб пояснити свої погляди одноліткам, вихованим інакше.

Час минув, змінилося небагато. Якось я брав участь у наметовому благовісті. Майже тиждень з дня на день ми проводили зустрічі для дітей та дорослих в одному з райцентрів. І ось одного разу стою біля палатки, підходять до мене кілька милих дівчат й одразу ставлять питання: «Якщо сім'ю створив Бог, то секс створив диявол, інакше б діти в Адама та Єви з'явилися ще в Едемському саду. Так що: якби не диявол, не було б у людей такого задоволення?». Треба зазначити, що в тому місті є молодіжна група сатанистів, і вони регулярно нас відвідували, але налаштовані були цілком неагресивно.

Отже, від мене чекали відповіді на тему «Як Бог ставиться до сексу?». Не пам'ятаю всіх деталей бесіди. Але відкривали Пісні над Піснями, читали з Приповістей, говорили про сім'ю... Те, що звучало в Слові, вочевидь стосувалося інтимних зв'язків, названих нині сексом, а не просто акту зачаття дитини. Мої співрозмовниці ніби переконалися, що Бог зовсім не проти сексу, але тільки за певних умов...

Іншого разу хлопець з почуттям власної гідності зазначив, що в нього вже було вісім дівчат. І він був приголомшений, дізнавшись, що в мене немає ні дівчини, ні сексуального досвіду, і, до того ж, мені майже тридцять років... Діагноз у такому разі напрошується сам.

Темою нашої розмови стала вірність. Здається, мій співбесідник погодився з тим, що вірність потрібно берегти не тільки в шлюбі, але й до шлюбу. Я дуже намагався донести цю думку: «Якщо я ще не знаю, хто буде моєю дружиною, то Бог знає. І свого часу Він мені відкриє. Але я вже зараз хочу бути вірним своїй майбутній дружині, щоб мати право сказати: Ти у мене одна - перша і єдина!". З іншого боку, якщо я вже перебрав вісім дівчат, то з якою ймовірністю дев'ята може розраховувати на те, що вона буде останньою?». Закінчили розмову ми по-дружньому.

Хочу навести уривки з книги Томаша Рехака «Секс - вишенька на торті». Особисто мені сподобалися ці історії.

Вишенька 


Під час лекції мене запитали:

- Томаш, що Ви думаєте про секс? (У залі пролунав сміх ста п'ятдесяти студентів.)

Мій друг Ян Клас повільно відповів:

- Шлюб схожий на випікання торта. Щоб його приготувати, необхідний час. Ви повинні взяти цукор, яйце, молоко чи олію, потім додати борошно й замісити тісто. Вилити його у форму й поставити в духовку. Потім зачекати...

Із залу чую зауваження:

- Що він плете, взагалі, про випічку? Я хочу чути про секс.

- Коли корж випечено, - продовжував спокійно мій друг,

- потрібно поділити його навпіл, в середині зробити шар з крему, краще шоколадного, зверху полити глазур'ю й, нарешті... Чим прикрашають торт вкінці?

- Вишенькою! - захоплено кричить одна дівчина.

- Збитими вершками, - виправив її мій друг. - У шлюбі все так само. Секс є тільки цими пухнастими збитими вершками. Але насправді все залежить від того, що ви вкладете в шлюб, яким ви його «спечете». Для гарного шлюбу вам потрібен час, і тоді секс - збиті вершки - буде блискучою приправою.

Збиті вершки - це смачно та красиво, але якщо ви не «спечете» надійний шлюб, секс його не врятує. А шлюб, котрий вже готовий розпастися, секс взагалі не зліпить. Навпаки, якщо ви створите надійний шлюб, гарні відносини, тоді, гарантую вам, техніка сексу не буде мати для вас першочергового значення. Найважливіше, щоб ви вміли йти назустріч один одному.

У залі запанувала тиша, і через кілька секунд пролунали бурхливі оплески.

Красуня і чудовисько 


Я хотів би зараз розповісти історію, яку люблю розповідати дівчатам. Любі дівчата, ви знаєте казку про принцесу та дракона, який хотів її зїсти? (Всі в залі сміються - вони знають цю казку.)

Жила-була одна принцеса, й зустріла вона юнака. Це був гарний хлопець, але в нього була одна проблема. Він здавався дуже сором'язливим, такий собі сплячий красень. Принцеса подумки говорила собі: «Добре було б розбудити його, але як?».

Яку казках пробуджують принців? Відром води або... ПОЦІЛУНКОМ! Принцеса знала казки, вона знала, що це повинен бути поцілунок. Тільки який? Французький, італійський, російський?.. Вона набралася сміливості й поцілувала його, але раптом прокинувся не принц, а ДРАКОН! Дракон не ламає голову над тим, чи щаслива принцеса. Дракон хоче насолодитися нею. Щороку йому потрібна одна ще незаймана дівчина. Він не відчуває любові, він просто хоче отримати задоволення. І більше нічого. О, як здивувалася принцеса! Вона хотіла розбудити принца, але замість цього розбудила дракона.

Уяви собі, що ти маєш справу з алкоголіком. Якщо наллєш йому чарку, розбудиш в ньому потребу й бажання пити. Одну вип'є й втратить самоконтроль. І тобі це вже не подобається. Скажеш: «Кинь, більше не пий...». А він уже не може. Він не керує собою. Подібно до цього йде справа в хлопців щодо тяжіння до протилежної статі.

Якщо ви обіймаєтеся й цілуєтеся до моменту, коли самоконтроль одного з вас знаходиться під загрозою, то ви вже зайшли надто далеко. Споглядання надто оголеного жіночого тіла та інтимні дотики можуть сприяти тому, що хтось втратить самоконтроль.

Не збуджуйте один в одному звіра!

Михайло ПЕТРОВ
shepetivka-sda.ucoz.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Життя у чистоті | Переглядів: 1910 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: перелюб, розпуста, розмови, життя у чистоті, вулиця, друзі, секс, цікаві історії, нечистота, повчання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика