Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Публіцистика » Лише правда визволить нас
15:27
Лише правда визволить нас

Ситуація, що склалася в Україні через сім місяців після зміни влади, набирає щораз загрозливіших обрисів. Трохи оговтавшись після майданного шоку, політики і чиновники знову пропонують українцям життя, у якому процвітає хабарництво, здирництво, корупція. Починаючи від будь-якого чиновника районного масштабу і аж до київських висот й далі все вирішують гроші, зв’язки, договорняки, телефонне право.

Лише за дикунське побиття міліцією студентів на київському Майдані Незалежності, за розстріл Небесної сотні мали б відповісти десятки осіб. Натомість бачимо зовсім інше. За сім місяців ніхто не покараний. Ніхто! Вершителі українського владно-політичного Олімпу у переважній більшості ігнорують думку громадськості, тому з’явились перші ознаки загрозливого розколу поміж більшістю представників влади і суспільством загалом. Регіонали та комуністи, серед яких багато відвертих сепаратистів, а також пристосуванці різних мастей нині вільно розгулюють Україною, вільно йдуть на чергові вибори. Кілька днів тому суд відпустив з-під варти командира роти «Беркуту», якого підозрюють у розстрілі людей. У багатьох виникає резонне запитання: чому досі ніхто не покараний? За що ми з таким трагізмом відстоювали цінності Майдану, віддавши в жертву найкращий цвіт — Небесну сотню?! Тому немає нічого дивного в тому, що люди самі все частіше беруться встановлювати справедливість. Українці взялися люструвати депутатів та чиновників: викидають їх (у прямому й переносному значенні) на смітники історії, б’ють знахабнілі пики, підпалюють майно… Натомість ті, хто по-азіатськи голосував за диктаторські закони 16 січня, по-азіатськи грабував і ґвалтував українців, нині раптом згадали про Європу: мовляв, українці — дикуни, у Європі так не чинять, а тому про асоціацію з ЄС не може бути й мови. Зрозуміло, що якби багатьох одіозних представників колишнього режиму тримали десь у Лук’янівському СІЗО, то таких випадків народних люстрацій було б значно менше. За нинішнього ж розвитку подій не важко спрогнозувати зростання напруги в українському суспільстві, яка загрожуватиме реальним, а не віртуальним вибухом незадоволення, коли народний гнів може перерости у показові страти. А це вже вкрай небезпечно для існування самої держави.

Ситуація потребує відповідного швидкого реагування з боку влади. Потрібні не лише максимальні зусилля у проведенні реформ, але й побудова інформаційної політики, яка би базувалася на правді, враховувала реальні, а не бажані для когось настрої суспільства. Замість цього ми й далі чуємо брехливі слова і взаємні звинувачення між горе-політиками, які навіть після Майдану не зрозуміли, що їхня герметична ізольованість від суспільства, їхні спроби маніпулювання суспільною думкою за нинішніх умов викликають тільки спротив і зростання недовіри.

Нині, коли йдеться про фізичне існування нашого народу, ми, християни, покликані молитвами, інформаційною боротьбою, громадською активністю змінювати суспільство. А ще – не переставаймо просити милосердного Бога, щоб визволив з кайданів брехні, корупції і хабарництва наших можновладців, щоб захистив нас від озлоблення та зневіри. Боже, нам мудрість подай!

Михайло ЗАХАРЧУК / http://www.novazorya.if.uaСхожі матеріали:

Категорія: Публіцистика | Переглядів: 920 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: політика, маніпуляції, приховування, влада, Україна, майдан, Правда, народ, покарання, замовчування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика