Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Червень » 29 » Московська психіатрія (МП) » КРИВАВІ ПЛАНИ «РУССКОГО МІРА»
19:43
КРИВАВІ ПЛАНИ «РУССКОГО МІРА»

Речник  РПЦ МП висловив надію, що мир у всьому світі незабаром... закінчиться і почнуться справжні страждання.

Впродовж останніх років «Нова Зоря» неодноразово писала про феномен т. зв. «русского міра», як своєрідну мутацію «трєтьєго Ріма» XV-XVIII ст., а згодом «панславянскаго царства» XIX-XX ст., - тобто півтисячолітньої імперської ідеології Московії, платформою якої було і залишається  псевдохристиянське візантійсько-російське православіє.

Завдяки ідеї «трєтьєго Ріма» нікому не знане Московське ханство шляхом знищення і поневолення сотень племен і народів розрослося до велетенських розмірів, зайнявши шосту частину земної суші. Завдяки ідеї «панславянскага царства» Російська імперія підкорила Крим і, розв’язавши Першу світову війну, зазіхнула  на Європу та Далекий Схід: Корею, Японію, Монголію і Китай. Підхопивши ці ідеї, большевики проголосили «всємірную пролєтарскую  рєволюцію» і разом з німецькими нацистами розпалили Другу світову війну, таки фактично загарбавши пів-Європи та Азії.

І ось на руїнах СССР постала нова комуно-олігархічна імперія, яка на очах всього світу розпалює Третю світову війну, взявши на озброєння доктрину «русского міра». Знаменно, що всі  три згадані війни Московія починає саме на землях України. І це не випадковий збіг обставин. Без України Російська імперія втрачає живильні соки для свого паразитування: як духовно-культурні, так і сировинно-економічні, а тому намагається за будь-яку ціну втримати наш народ і територію під своїм повним контролем.

З моментом загарбання українського Криму у березні 2014 року «Нова Зоря» опублікувала статті «Рускій мір» на багнетах Кремля»(11) та «Хрестом і мечем» (№12), довівши на основі незаперечних фактів, що предтечею, зокрема, нової московської протиукраїнської агресії є диверсійно-ідеологічна організація, замаскована під назвою «РПЦ МП». У згаданих публікаціях чітко прослідковується, що очільники і речники Московської патріярхії фактично стали ініціаторами та ідеологами військової інтервенції в Україну.

І ось, сумнозвісний Голова Синодального відділу РПЦ МП з питань взаємодії Церкви і суспільства протоєрей Всеволод Чаплін в ефірі радіо «Ехо Москви» 17 червня проанонсував нову фазу російської окупаційної війни.  Він недвозначно висловив надію, що мирне і комфортне життя для росіян незабаром закінчиться, бо такий стан тільки шкодить суспільству. Таким чином, ситий і вгодований Чаплін оголосив, що злиденну Росію найближчим часом очікує загальна військова мобілізація,  Він заявив, що мир – це знак того, що Бог залишив суспільство.

«Ніхто не піде помирати за ринок, ніхто не піде помирати за демократію, а необхідність помирати за суспільство, за його майбутнє рано чи пізно виникає. Мир не буває довгим, мир і зараз довгим, слава Богу, не буде. Чому я говорю «слава Богу» - суспільство, в якому занадто багато ситого і спокійного, безпроблемного, комфортного життя – це суспільство полишене Богом, таке суспільство довго не живе», - заявив московський священнослужитель і високий функціонер Московського патріярхату.
І цинічно резюмував: «Баланс між світськістю і релігійністю виправить сам Бог, втрутившись в історію і пославши страждання».

На запитання журналіста, що мав на увазі Чаплін, сказавши: «Слава Богу, що буде війна», той відповів: «Якщо люди звикли жити надто спокійно, то ліпше, щоб вона була».

Ось така квінтесенція «християнської» суті візантійсько-московського православія.

Цілком природньо, що агресивно-мілітаристські ідеї Чапліна не знаходять жодного заперечення з боку патріярха Кіріла. Адже Чаплін висловлює офіційну позицію РПЦ МП, а вона незмінна: «трієдіний православний народ на єдіной і нерушімой канонічєской тєріторії Рассії, Украіни і Бєларусії». І що більше: у своєму цинізмі Кіріл навіть перевершив Чапліна. Так, виступаючи у Бресті 22 червня, в роковини початку радянсько-німецької війни, він наголосив, що ситуація в Україні нині «вкрай важка» і що «наша Цєрьковь является єдінственной організацієй в Украінє і єдінственной сілой, которая сохраніла міротворчєскій потєнціал». Ось яскравий взірець справжньої класики візантійства: відверто закликати до кривавої війни і водночас бути єдиним миротворцем!

Православіє московського штибу остаточно скинуло маски. І це має стати чи не вирішальним шансом для українських християн: нарешті розірвати фальшиву віровизнавчу пуповину, яка досі пов’язує їх з агресивним та кровожерним північним сусідом, та всіма силами шукати шляхів єдності у єдиній святій вселенській і апостольській Церкві, побудованій на скелі віри св. Петра.

о. Ігор Пелехатий / http://www.novazorya.if.ua/Схожі матеріали:

Категорія: Московська психіатрія (МП) | Переглядів: 1023 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: православіє, московська психіатрія, рускій мір, МП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика