Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [182]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [107]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [447]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Листопад » 11 » Суспільні проблеми » Кілька знаків для нас
10:44
Кілька знаків для нас

Минулий тиждень і початок цього тижня, хоч не були надзвичайно багатими на події, проте декілька з них усе ж таки мають певну знаковість, на яку варто звернути увагу.

Перемога Дональда Трампа здивувала багатьох. Хоча для США це факт означає дещо більше, ніж просто перемога кандидата-республіканця. Оскільки паралельно пройшли довибори в Конгрес США – і в Палату представників, і в Сенат. Вони стали просто розгромною поразкою для антикатолицького ліволіберального проабортного та про-ЛГБТ лобі. В Америці сформована більшість, яка не буде відзначатися прихильністю до абортів чи «прав» ЛГБТ осіб.

Як свідчать екзиполи, більше 60% опитаних протестантів, 52% католиків і 55% представників інших християнських конфесій віддали свій голос за Дональда Трампа.

Але багато важнішим є те, що американські католики показали, що у своїй більшості вони здатні почути голоси своїх єпископів, які застерегли перед приходом Клінтон до влади.

Справи в американській Церкві, як видно, не такі вже й погані – мільярди Сороса і решти ліберальної гоп-компанії не змогли переламати Католицьку Церкву в США через коліно. А pro-life більшість при владі дає американським католикам невеликий передих.

На щастя для України, де влада готова законодавчо запровадити і найліберальніші норми, команда, яка організовувала у США спробу ліберального бунту проти католицьких єпископів, яка просувала не тільки в США, але й на міжнародному рівні аборти та «права» ЛГБТ осіб, не увійшла в Білий Дім. Це трохи облегшить ситуацію.

Але навіть це не скине з порядку денного питання здатності українського християнства протиставитись накиданню українському суспільству ліберальних «цінностей». Неспроможність українського християнства протиставитись поправці, яка забороняє дискримінувати за «статевою орієнтацією і гендерною ідентичністю», – розгромний доказ суспільної яловості українського християнства на цьому етапі.

Що ж до самої української влади, то неспроможність українського парламенту нормалізувати медичне капеланство свідчить про нехристиянський характер парламенту, а тим самим і суспільства, яке його покликало до життя. Ще більш трагічним є те, що жодна з християнських конфесій України на цей провал офіційно не відреагувала. Це, знову ж таки, наштовхує на думку про відсутність серйозного впливу християнства на сучасне українське суспільство. А насправді ж свідчить про ранимість українського суспільства перед світоглядними диверсіями.

Агресивний тиск західних структур у накиданні гендеризму, на щастя, уже отримав на міжнародному рівні перший серйозний удар – 54 африканські країни вимагають скасування іменування спецпредставника ООН з питань «прав» ЛГБТ, оскільки, на їхню думку, питання ЛГБТ не має нічого спільного з правами людини, а тому і саме іменування такого представника є незаконним.

Проте це тільки один удар на міжнародному рівні по гендерній ідеології, яка накидається всім і кожному. Бо агресивність, з якою впроваджують гендерну ідеологію у західних суспільства, не дає підстав очікувати якогось дуже відмінного сценарію розвитку подій в українському суспільстві. Черговим доказом чого стала минулотижнева постанова французького суду, що цитування біблійного вчення про гомосексуальну поведінку для держави, яка сповідує гендеризм, – злочин.

Ситуація з гендеризмом уже не просто дійшла до критичної точки, вона почала руйнувати світогляд католиків зі середини. І саме її агресивний похід змушує католицьких прелатів говорити про потребу чіткого артикулювання позиції Церкви, через оприлюднення відповідного документу.

На цьому безрадісному тлі приємним і знаковим фактом стала аудієнція членів Габсбурзького Дому в Святішого Отця Франциска. Трьохсотчленна спільнота Габсбургів живе як одна родина, і це дало підставу Папі поставити цю родину за гідну наслідування. Родина Габсбургів може стати одним з тих прикладів, які допоможуть європейським та північноамериканським католикам повернутись до своєї ідентичності – ідентичності сімейних людей. Вони стали втіленням повернення до католицької культури життя.

І на сам кінець. Серед розбурханого моря сучасного світу, коли втримати християнську віру перед нападом різних людських ідеологій стає щораз складніше, а у деяких випадках вимагає реального героїзму, християни отримали чергове свідчення історичності своєї віри – археологи заявили, що Гріб Христа, який віками почитають, як найбільшу святиню християнського світу, є дійсно автентичним артефактом. І це є знаком для сучасного християнського світу.

Мусимо звернути свої очі до першоджерела нашої віри – факту Христового Воскресіння, щоб втримати віру в цей не простий час. А саме віра нам дає підстави для християнського оптимізму: зло не буде торжествувати – Христос вже його переміг. Тому мусимо відновити у своїх серцях радісне очікування повернення Спасителя у славі, яке покладе кінець цьому апокаліптичному нападу зла на народ Божий.

о. Орест-Дмитро Вільчинський / http://catholicnews.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 531 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: трамп, гендеризм, Америка, суспільні проблеми, ісламізація, гомодиктатура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика