Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [129]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 12 » Масонерія і антихрист » Кардинал Каффарра: Йде велика битва між Богом і дияволом за шлюб і сім’ю
19:32
Кардинал Каффарра: Йде велика битва між Богом і дияволом за шлюб і сім’ю

«Італійський президент Сержіо Маттаралла, підписавши закон про цивільні партнерства, підписав нове визначення шлюбу. Але ця норма закону не змінила реальність. Шлюб – це нерозривний союз чоловіка і жінки, який свою ціллю має з’єднання в любові шлюбних подругів і створення нового життя», - вважає кардинал Карло Каффарра Болонський Архиєпископ-емерит, засновник Папського інституту шлюбу й сім’ї Івана Павла ІІ в розмові з італійським виданням «La Nuova Bussola Quotidiana».

Кардинал Каффарра також зазначив, що голови італійських територіальних комун мають мати право відклику сумління, оскільки, прийнявши участь у створені цивільного партнерства, вони б стали учасниками морально нелегітимного акту.

Одним з головних джерел сучасної кризи сім’ї на Заході Архиєпископ-емерит вважає процес «дебіологізації» людини, коли відкидається істина про те, що людське тіло має своє об’єктивне значення і мову, а кожній окремо взятій людині надається «право вибору». Так у свідомості Заходу розривається зв’язок між життям і мовою.

Кардинал Каффарра також пригадав, що коли у 80-х роках минуло століття він мав розмову із с. Луцією, однією із Фатімських візіонерів, то сестра йому сказала, що страшна боротьба між Богом і дияволом відбуватиметься саме довкола сім’ї і шлюбу. Також вона сказала, що ті що боротимуться за шлюб і сім’ю будуть переслідувані, але вони не мають чого боятися, бо Богородиця уже розчавила голову пекельного змія.

Ми живемо у неймовірній ситуації – вважає емеритований Болонський Архипастир, - ще ніколи шлюб не був позбавлений свого правдивого визначення. У цей спосіб сатана кидає виклик Богові: Ось бачиш, Ти пропонуєш свій акт творіння. Але я зроблю йому альтернативу. І тоді побачимо, що скажуть люди, чиє творіння краще, моє чи Твоє».

Церква бореться за шлюб, бо Сам Господь підніс його до рівня Таїнства. Сам Христос об’єднує шлюбних партнерів. І це не метафора: шлюбний союз людських партнерів знаходиться у Союзі Христа І Його Церкви, але й навпаки, Союз Христа і Церкви проявляє себе в людському шлюбі. Нерозривність шлюбного зв’язку не є моральним питанням – це питання сутнісне. Таїнство настільки преображує чоловіка і жінку, що вони більше не є двоє, але одне, єдине.

У теперішній ситуації, на думку кардинала, Церква має звіщати євангельську істину про шлюб, катехизувати і то не тільки словами. Питання освіти, яка говорить істину про шлюб, зараз стає головним питання християнського світу.

 В інтерв’ю кардинал Каффарра також прокоментував своє ставлення до постсинодального повчання «Amoris laetitia», яке викликало в Церкві багато дискусій. У своєму тлумаченні цього документу Болонський кардинал наголошує на чотирьох пунктах. По-перше, нерозривність шлюбу – це онтологічне, сутнісне питання, а не питання моральне. На думку кардинала, ця онтологічна сутність шлюбу була, на превеликий жаль, незрозумілою для частини синодальних отців.

По-друге, шлюбна вірність – це реальність, а не ідеал, який щойно потрібно осягнути. Сила бути вірним у шлюбі дається самим Таїнством Подружжя. Уявіть собі – каже кардинал – що чоловік каже своїй дружині: «Бути вірним тобі – це ідеал, який я, поки що, не можу осягнути». На думку кардинала Каффарри в «Amoris laetitia» занадто часто вжито слово ідеал.

Третім пунктом кардинал назвав той факт, що шлюб – це не приватна річ шлюбних подругів, а суспільне добро Церкви і самого суспільства. 

І по-четверте, на думку Архиєпсикопа-емерита 8 глава «Amoris laetitia» об’єктивно є неясною. І дискусії між єпископатом стосовно саме цієї глави доводять це. Оскільки йдеться про неясний виклад речей пов’язаних із вірою, то у такому випадку, вважає кардинал Каффара, мусимо брати за основу інші тексти Вчительського Уряду Церкви, дотримуючись основного принципу: Вчительський Уряд не може сам себе заперечувати. 

 «Amoris laetitia» не дає можливості говорити про відкриття доступу до Таїнств особам, які розвалили свою сім’ю, свій шлюб, а потім вдруге цивільно «вінчались» - переконаний кардинал Каффаррра, - як би Папа хотів внести зміни в Вчення Церкви, то він був це зобов’язаний зробити у відвертій та цілком ясній формі. Але цього не зроблено. Маємо просто доволі сумнівну і неясну зноску. Тому, вважає кардинал, тут необхідно застосовувати принцип, який завжди використовувався Церквою: неясні, непевні заяви Учительського Уряду Церкви потрібно тлумачити у тяглості з попередніми ясними і цілком зрозумілими заявами Учительського Уряду Церкви.
http://catholicnews.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Масонерія і антихрист | Переглядів: 593 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: суспільні проблеми, гомодиктатура, гендеризм, ліберастія, масонерія і антихрист | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Полум'ю Любові
Непорочного Серця
Діви Марії

Відправляємо:

Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика