Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Лютий » 5 » Суспільні проблеми » Юлія Тимошенко: я прошу Господа, щоб він благословив Україну
20:28
Юлія Тимошенко: я прошу Господа, щоб він благословив Україну

Ваше Святосте, Ваше Блаженство! Шановні керівники церков і релігійних громад! Шановний народе України! Шановні брати і сестри!

Я дякую всім, що ви сьогодні зібралися на святому для українців місці - на Софійській площі - для того, щоб об'єднатися в молитві за Україну.

Ми знаємо, що в найскрутніші часи, в найважчі часи саме спільна молитва укріплює наш дух, нашу віру і найголовніше - зміцнює нашу волю в боротьбі за правильні і чесні справи. Я хочу подякувати зараз всім, хто молиться в ці важливі для України часи за Україну, за її світлий час, молиться за те, щоб кожна людина в нашій державі була щасливою і впевнено дивилася в сьогодення і майбутнє.

Ми сьогодні з вами зібралися на славному місці - біля Софії Київської, де проходили найважливіші події в нашій історії. Саме тут відбувалися ті події, які стали знаковими для держави. Це - і прийняття християнства, і об'єднання Східної і Західної України в єдину, соборну, неділиму, незалежну Україну. Саме ця площа бачила і Богдана Хмельницького, і Ярослава Мудрого. Саме тут, саме на цій площі формувалися історичні для України рішення.

І сьогодні ми також зібралися тут разом з вами, тому що знову перед Україною стоять складні виклики, дуже важливі завдання - по суті відкриваються знову дві дороги. І для того, щоб ми з вами мали впевненість і знання як рухатися, ми сьогодні звертаємося до Бога, тому що Софія в перекладі і значить "мудрість", а мудрість - це головне, що треба сьогодні нам просити у Бога.

Я думаю, що ми з вами пам'ятаємо, що коли Господь запросив наймудрішого Царя Соломона і запитав його: "Що дати тобі - дати тобі слави, багатства, перемог над ворогами?" . То Цар Соломон сказав: "Господи, дай мені тільки мудрість". Тому що саме мудрість дає і знання, і сили, і правильний шлях.

Саме мудрість і зараз в ці складні часи ми будемо просити у Бога для того, щоб він відкрив нам і знання і розуміння, як в цей час правильно робити вибір, як правильно захистити Україну, як правильно протистояти всьому, що заважає жити нашій державі.

Але в той же час ми з вами точно знаємо, що мудрість має цінність тільки тоді, коли вона пов'язана з любов'ю. Тільки любов і є сутністю наших дій. І тому сьогодні, коли ми зібралися в молитві до Бога, ми також зібралися і з любов'ю до Бога, до людей. Саме в любові ми мусимо зараз з вами приймати ці рішення, саме з Любов'ю ми мусимо продовжувати славний шлях України.

Ми сьогодні зібралися для того, щоб об'єднатися в молитві до Бога. Молитва - це є розмова з Господом, щира і відкрита. Розмова, яка зміцнює нашу душу, зміцнює наш дух, зміцнює нашу віру.

І перше, що я хотіла би зараз сказати. Я хочу звернутися до Господа з проханням про пробачення, з проханням про прощення за усю владу, за себе особисто, за все несправедливе і нечесне, що робила вся влада України, у тому числі і та, яку я очолюю. Я хочу, щоб Господь дав нам прощення, тому що ми щирі у тому, що ми хочемо визнати і наші помилки, і наші недоречності, і дії, які не викликали відгуку в душах людей. Я знаю, що якщо це прощення буде нам дане - подальший шлях буде ще більш надійним, більш ефективним і більш чітким.

Я хочу також звернутися до Господа з проханням благословити нашу рідну державу у ці складні часи. І якщо Господь зробив все так, що держава наша отримала незалежність, що держава наша отримала волю формувати свій життєвий шлях і свої вчинки як вона бачить, на свій розсуд, заради блага свого народу, то я просила би Господа, щоб він благословив Україну і наш народ на цьому подальшому шляху, щоб зміцнив незалежність України, щоб захистив наш народ, щоб дав нам мудрості і любові зробити все так, щоб наша рідна держава була справедливою у відношенні до кожної людини, щоб наша держава була матір'ю у відношенні до кожного свого громадянина. І щоб ми з вами мали можливість, нарешті, всі випробування залишити позаду, щоб ми мали можливість нарешті весь розбрат і всі протистояння залишити в минулому.

І коли ми стоїмо на цій площі, де колись, 92 роки тому об'єдналася вся Україна, об'єднався народ, то я звертаюся до Бога благословити єдність нашої держави, щоб більше нас ніхто не роз'єднував, щоб більше нас ніхто не протиставляв і не сварив між собою, щоб об'єднаний був народ, щоб єдиною була наша держава, щоб єдиною і неділимою була наша територія. І головне, щоб зараз в єдиному потужному пориві злилася наша віра, наша молитва, наша сила і наша здатність проходити весь шлях боротьби не зупиняючись, не проявляючи слабкості, ні в якому випадку не відчуваючи розчарування, тому що вся наша боротьба - це боротьба за добро, за любов і це боротьба добра з усім тим, що заважає стати в повний зріст нашому народові, це боротьба проти всього того, що нам не подобається і що не може далі з нами рухатися на світлому шляху перебудови нашої країни.

Я хочу зараз звернутися до Господа в молитві і попросити благословення, щоб саме в ці часи Господь дав нам мудрості вибрати той шлях, який вже буде незворотнім, той шлях, який буде світлим і таким, який для кожної людини привнесе в серці спокій, привнесе в наше життя мир і привнесе в життя кожної людини бачення світлої і чіткої перспективи.

Саме з таким проханням я хочу, щоб ми сьогодні звернулися у молитві до Господа Бога. Я вірю, що коли величезна кількість людей об'єднується в єдиній молитві, то реальність стає такою, якою її хоче бачити Господь. Я вірю в те, що сьогоднішня наша спільна молитва зробить так, що Україна нарешті стане сильною, красивою, європейською, заможною і достойною державою, яка засяє справжнім діамантом серед всіх інших сильних країн світу.

І хай Господь благословить нас на цей шлях!

Джерело: www.tymoshenko.ua

www.christusimperat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 1159 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: спільна молитва, Софіївська площа, Юлія Тимошенко, кандидат в президенти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика