Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2018 » Січень » 20 » Московська психіатрія (МП) » Яке християнство – такі й мощі
14:33
Яке християнство – такі й мощі

Московському патріарху Тіхону стосовно мумії Лєніна приписують вислів: «Які мощі – такий і єлей». Ці слова він начебто сказав, коли мавзолей червоного диктатора залило каналізаційними стоками. І дійсно, важко не погодитись з його висловлюванням. Лєнін – терорист, який знищив мільйони християн тільки за те, що вони сповідували віру в Христа. Такі римські імператори-гонителі християн, як Нерон, Домініціан, Діоклеціян - просто мікроскопічні карлики в порівняні до самого Лєніна і системи, ним створеної. Тому не варто дивуватися, що світовий інформаційний простір сколихнули висловлювання Путіна, який прирівняв комунізм до християнства, а мумію Лєніна - до мощей християнських святих.

Перефразовуючи московського патріарха, хочеться сказати: яке християнство – такі й мощі. Путін вже неодноразово висловлювався стосовно християнства і християнських конфесій у доволі дивовижний спосіб. То для нього комунізм з Лєніном подібними є на християнство і мощі святих, то православ’я є подібнішим до ісламу, аніж до католицтва. І все це можна би було списати на релігійну неписемність московитського очільника, який основ освіти здобував у совєтський час. Якби тільки він не був очільником держави, яка охоплює величезну територію та володіє величезним ядерним арсеналом.

Судячи з його висловлювань, Путін щиро вірить, що так воно і є, що комунізм можна сумістити з християнством, що православ’я подібніше до ісламу, аніж до католицтва. І не тільки вірить, він, фактично, у своїй діяльності пробує зліпити в одне комунізм, православ’я, іслам, царизм і КГБ.

У багатьох західних консервативних християн фігура Путіна викликає захоплення, оскільки московитська пропаганда закордоном ліпить з Путіна образ консервативного політика, захисника християнства і християнських цінностей. Але яким є християнство Путіна, якщо він його уподібнює до комунізму й ісламу? Чи не на нас, тих, хто розуміє, що насправді являє собою путінське християнство, лежить обов’язок просвітити християн Заходу, чи, принаймні, пробувати просвітити у тому, хто такий насправді Путін і яким насправді є московитське християнство, яке святим почитає не тільки деспота Нікалая ІІ, але й члена масонської ложі царгородського патріарха Григорія V і яке завжди було союзником московитської влади, як царської, так і більшовицької, у її намаганнях знищити Католицьку Церкву?

о. Орест-Дмитро ВільчинськийСхожі матеріали:

Категорія: Московська психіатрія (МП) | Переглядів: 361 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: московська психіатрія, московське православя, суспільні проблеми, МП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика