Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2012 » Лютий » 22 » Демонологія, містицизм » Як вберегтися від демонічних дій і уникнути страшних хвороб
13:32
Як вберегтися від демонічних дій і уникнути страшних хвороб
1. Більшість незрозумілих знаків, символів і зображень, які настільки актуальні в сучасній моді, небезпечні не лише для душевного здоров'я людини, але і для її життя в цілому! 

Недавно на одній з ризьких вуличок я зустрів цілу групу молодих людей, на одязі і аксесуарах яких був зібраний просто весь цвіт диявольських знаків. «Мої майбутні клієнти!» - подумав я. В майбутньому у них обов'язково почнуться проблеми. І на жаль, незнання не врятує їх від відповідальності. 

Чом? Тому що сатаністи регулярно здійснюють обряди і ритуали на всі ці незрозумілі пересічним людям знаки і символи, і кожен, хто має їх в одязі, аксесуарах або предметах домашнього інтер'єру, автоматично стає міченою людиною. Знайомий вам такий вислів - «мічена людина»? От-то!

Рано чи пізно мічених людей наздоганяють нещастя. Одні починають часто хворіти, інші набувають залежностей, у третіх, - проблеми на роботі, четверті не можуть влаштувати особисте життя і так далі. На одних сатаністські програми починають працювати відразу, на інших - через декілька років.

Мами і тати! Не чіпляйте своїм дітям роги на голову навіть на карнавалах! Будь-яке зображення рогів - це знак диявола. Не наряджайте ні себе, ні дітей в модні дрібнички із намальованими на них черепами і кістками. Череп і кістки несуть дух смерті. Не випадково під цим символом несли з собою смерть пірати і варвари.

Дівчатка і дівчата дуже люблять прикрашати спину такими «метеликами». Деякі називають їх знаком миру, а насправді це знак Нерона і пацифістів, який символізує кінець Христа.

2. Багато вітальних знаки-жестів, якими, як правило, бездумно користуються підлітки і молодь, символізують приналежність до темних сил. «Віват, Люцифер!»

І той самий нешкідливий жест «рогатка» (мізинець, великий і безіменний пальці зігнуті, а середній і вказівний випрямлений) - це демонстрація тих самих рогів диявола.

3. Походи до ворожок, екстрасенсів і чаклунів - це зрада Христа!

Тому що люди, які займаються магією і передбаченнями майбутнього, свідомо або несвідомо, але укладають пакт з дияволом. Особливо страшні ті з них, хто був хрещений в християнських храмах. Свої обряди вони починають з молитов, а закінчують змовами - це ляпас самому Христу.

Ті, хто ворожить на таро, викликають духів з пекла. Ті, хто займається відкриттям чакр у людини, - відкривають для демонічних сил і вікна, і двері в душу людини.

4. Захоплення міфологією Тибету, буддизмом, аюрведою, йогою може обернутися для християнина біснуватістю!

Медитації вводять людину в транс! Люди думають, що вони релаксують і оздоровляються, а насправді вони входять в контакт з духами, які, звичайно ж, спочатку дуже лукаво обходять своїх «клієнтів» і заманюють в свої сіті.

Наслідки печальні: у голові у людей з'являється каша, очі починають бігати, логіка в діях порушується, виникають часті депресії. А багато хто дуже часто стає біснуватим.

Страшно те, що люди, захоплені східними релігіями і філософіями, свідомо або несвідомо ставлять на місце Христа звичайних людей, які самовільно (або з волі інших таких самих) беруть на себе право іменуватися вчителями.

o. Ян Білецький
www.livingrosary.org.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Демонологія, містицизм | Переглядів: 4145 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Сатанізм, демонічні дії, окультизм, одержимість, спіритизм, магія, чаклуни, ВОРОЖІННЯ, екстрасенси, Біснуватість | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика