Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Лютий » 4 » Суспільні проблеми » Із міста хіміків — у місто на хімії
20:56
Із міста хіміків — у місто на хімії


Екологію Калуша Президент України

назвав вироком урядовій і галузевій політиці


Калуш входить до десятка найбільш екологічно небезпечних регіонів України: понад 10 млн. тонн солевих розсолів, так званих хвостів, нині переповнили міські сховища, 15 проваль зафіксовано на території міста, а полігон токсичних відходів, зокрема гексахлорбензолу, таїть непередбачувану біду. Цього року на січневому загальноміському референдумі 97% калушан підтвердили, що живуть у зоні екологічного лиха. Тож вівторкові відвідини Калуша з робочою поїздкою для Президента України Віктора Ющенка не були випадковими: глава держави переконаний, що реагувати треба негайно, навіть блискавично. Як на державному рівні, так і шляхом звернення до відповідних міжнародних інституцій.

У Калуші щонайперше Президент України оглянув низку об’єктів, які потенційно є найнебезпечніші на території Калуського промислового вузла, — Домбровський кар’єр, хвостосховище № 2, полігон токсичних відходів, місце торішнього западання землі біля людських осель.

Під час наради в Калуській міській раді за участі глави держави було розглянуто три головні питання: стан екологічної і техногенної безпеки в Україні, напрями нейтралізації загроз у зв’язку з погіршенням ситуації та шляхи вирішення калуських проблем. «Те, що ми побачили і проаналізували, — проблема не тільки Калуша, а й усієї хімічної галузі України: держава на межі екологічної катастрофи.

Кар’єр з хімічними відходами — за п‘ятдесят метрів від ріки Сівки, що реально загрожує Дністру. А потужності хвостосховищ уже використано на понад сто відсотків. Полігон токсичних відходів, своєю чергою, — справжня міна сповільненої дії. Це несе в собі загрозу екологічної катастрофи загальноєвропейського масштабу», — зазначив у своєму виступі Президент України. і пообіцяв, що РНБО України дасть відповідь щодо статусу території Калуша і шляхів повернення до життя Калуського калійного заводу.

У тому, що місто Калуш треба невідкладно оголошувати зоною екологічного лиха, Президента України підтримали і міністри охорони навколишнього природного середовища України — Григорій Філіпчук та з питань надзвичайних ситуацій — Володимир Шандра. Серед основних причин виникнення екологічної небезпеки зазначали хронічне недофінансування та нестворення жодних умов для інвестування. Величина таких капіталовкладень, на думку учасників наради, мала б становити понад три млрд. грн. Назвавши ситуацію в Калуші «зрадою національних інтересів» та «оцінкою роботи урядів», глава держави наголосив на невідкладності не тільки статутного визначення території екологічної небезпеки, а й відповідного відображення джерел фінансування у Держбюджеті.

У робочій нараді в Калуші взяли участь представники Секретаріату Президента України, уряду, РНБО, місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування, науковці, експерти та ін.

Учора в другій половині дня відбулося позачергове засідання РНБО під головуванням Президента В. Ющенка, на якому одне з двох питань стосувалося надзвичайної екологічної ситуації в Калуші.

http://www.galychyna.if.ua/


Схожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 1303 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: зона екологічного лиха, карєр, Екологія, калійно-магнієвий завод, Оріана, хімічний завод, Лукор, Калуш | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика