Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Суспільні проблеми » Ісламська столиця Європи
11:08
Ісламська столиця Європи

Через 20 років Брюссель стане мусульманським містом

У Бельгії недавно провели наукове дослідження, результати якого свідчать про те, що вже сьогодні третину населення євростолиці становлять мусульмани.

Навіть більше, у разі збереження наявних тенденцій, експерти застерігають, що у Брюсселя через найближчі два десятиліття є перспектива стати мусульманським осередком у Європі.

Олів'є Серві, соціолог католицького університету в місті Лювен, зауважує: "Мусульмани становлять понад 30 відсотків населення столиці Бельгії. Якщо ситуація в місті не зміниться, Брюссель може дуже скоро стати центром ісламу в Європі. А треба для цього лише 15 - 20 років ".

Олег Гузик, представник інформаційного відділу Ісламського центру "Альраїд", розповів "Експресу" про основні причини збільшення кількості мусульман у Брюсселі та інших містах Західної Європи.

"Найзначніші фактори, які впливають на приріст ісламського населення Заходу, - міграція та народжуваність. Мусульманські сім'ї суттєво різняться від традиційних європейських: вони переважно багатодітні.

Ще одним вагомим фактором стало прийняття ісламу корінним населенням Франції, Бельгії та Великобританії, Ось чому сьогодні так стрімко змінюється структура населення міст Європи", - міркує пан Гузик.

Найбільшою ж особливістю теперішніх процесів ісламізації Європи називають повернення емкрантів з арабського світу до традиційних реліїійних цінностей. Уже понад 75 відсотків мусульман вважають себе людьми віруючими. А раніше "старі" переселенці з мусульманських країн намагались не виявляти своїх релігійних вподобань. Це вони використовували для того, аби якомога швидше адаптуватись до умов життя в країні, до якої переселялись. Безумовно, така зміна настроїв емігрантів не на руку європейським лідерам.

"Річ у тому, що мусульманська молодь стає помітно радикальнішою. Вона схильна заперечувати західні цінності, що незабаром може обернутись соціальним конфліктом. Ще більше насторожує те, що прихильники ісламу прагнуть об'єднуватись у різноманітні організації, які не лише захищають свої права та свободи. Цілі околиці міст стають зовсім не такими, якими вони були ще кілька літ тому. Наприклад, у Брюсселі є квартали, зайшовши в які, важко уявити, що ти в Бельгії", - зауважує фламандська дослідниця Гінд Фраїгі.

Однією із проблем, які спричинили суттєве збільшення мусульман у європейських країнах, є зростання відсотка безробітних. У столиці Бельгії прихильники ісламу становлять понад половину усіх тих, хто сьогодні в пошуку роботи. А це понад 10 відсотків жителів Брюсселя.

"Нині в Західній Європі мусульманська релігія має "мирний" та "сімейний" характер, але ситуація може змінитись. Тому не треба відкидати соціальних вибухів", - наголошує Олів'є Серві.

Католицька Церква взагалі б'є на сполох. А Георг Гаєнствейн, особистий секретар Папи Римського, офіційно заявив про небезпеку ісламізації Європи.

Віталій ЛИТВИН
Дзвін з Фатіми 2(37), березень-квітень 2008 р.Б. / http://www.saintjosaphat.orgСхожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 585 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: суспільні проблеми, ісламізація, мусульманство проти християнства, ігіл | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика