Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Вересень » 17 » Суспільні проблеми » Гуртуймося, українці!
11:27
Гуртуймося, українці!
Влучно сказала геніальна Ліна Костенко: „Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову”.

Українську націю століттями намагаються знищити саме в такий спосіб — забрати мову. Цих спроб не полишають вороги України і сьогодні. Але якщо у часи найбільшого гноблення української мови Україна не мала своєї державності, то тепер, після двадцяти років незалежності, здавалося б, рідна мова мала б уже утвердитися остаточно. Але де там! Нині ворогів мови і державності також, на жаль, не бракує. Правда, це вже ніби свої, доморощені. Прикладів того, як системно ось уже півтора року нинішня влада нищить все українське, дуже багато. Ось лише останні: у Макіївці, незважаючи на протести батьків, міська рада таки закрила три україномовних школи — №№3, 27 і 100, а у Верховній Раді зареєстрований проект закону №9073 «Про засади державної мовної політики”, авторами якого є регіонали В. Колесніченко і С. Ківалов.

У цьому проекті передбачається зрівняти у правах державну мову з мовами національних меншин, які проживають в Україні. Нагадаємо, що це вже не перша спроба нинішньої влади кинути на задвірки українську мову. Торік троє депутатів із провладної більшості вже вносили до головного законодавчого органу країни проект закону «Про мови в Україні», але під тиском громадськості цей закон так і залишився проектом. Тепер чергова, значно серйозніша спроба. Якщо цей законопроект буде прийнято, то російська мова отримає статус регіональної (читайте — офіційної) в 13 (!) областях України. Мова північного сусіда використовуватиметься в органах державної влади, сфері адмінпослуг, ЗМІ, судочинстві, підприємницькій діяльності тощо, тобто у всіх сферах життєдіяльності, за винятком «Збройних Сил України та інших військових формувань». А це означає, що на половині території України українська мова зникне остаточно. Бо офіційна двомовність — це, по суті, рівні права вовка і зайця з’їсти одне одного.

Президент В. Янукович в одному з останніх інтерв’ю висловив підтримку поданому законопроекту, як такому, що нібито захищає регіональні мови.

Насправді, не утиски регіональних мов (такої проблеми в Україні немає) печуть нині владну команду. Дії теперішньої владної „еліти” спрямовані виключно на розкол держави і суспільства за мовною ознакою. Саме в цьому особливо зацікавлені наші північні сусіди — РПЦ та Кремль, адже їх стратегічний план реставрації імперії під кодовою назвою „рускій мір” успішно реалізується.

З іншого боку, мовне питання нинішня влада активно „мусує” ще й тому, щоб відволікти увагу українців від злободенних соціальних проблем: безгрошів’я, безробіття, здорожчання харчів та енергоносіїв тощо. Тому, дорогі українці, не відволікаймося, гуртуймося. А ще — подякуймо Богові за те, що дає нам безжально-цинічних, високомірних ворогів. Саме ця обставина завжди об’єднувала і допомагала вижити у непрості часи.

Михайло ЗАХАРЧУК
novazorya.if.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 1985 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: українська мова, Україна, державна мова, політика, суспільство, розкол | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика