Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Березень » 7 » Пророцтва, об'явлення » Гарабандал - V
23:35
Гарабандал - V

    На початку червня, 1963 р., Кончіта заскочила своїх слухачів предсказанням того, що після папи Івана XXIII, буде ще тільки три папи і тоді настане кінець наших часів, але не кінець світу.

    В свято св. Йосифа, 19-го березня, 1964 р., Кончіта мала льокуцію біля сосон, в якій Пречиста сказала їй, що в день великого Чуда, Джоуі Ломанджіно відзискає зір і (від тоді) бачитиме постійно.

    18-го червня, 1964 р., Кончіта мала ще одну льокуцію, в якій сказано їй, що в наступний день після великого Чуда, тіло отця Люіса Андреу найдуть нетлінним в його гробі.

    Січень 1965-го року почавсь для Кончіти дво-годинною екстазою біля сосон в якій Пречиста Діва виявила характер Перестороги, що Бог має зіслати щоби очистити світ на передодні великого надходячого Чуда. Вона також сказала Кончіті, що тому, що світ не відгукнувся на Її перше Доручення, Вона дасть друге й останнє 18 червня, 1965 р., через посередництво Архангела Михаїла. Погляньмо на предсказані великі події Ґарабандалу.

 Пересторога:
    Перше прийде Пересторога. Її буде видно на небі, а тоді відчується внутрішньо кожним, хто на Землі. Ніхто цього не уникне. В певний момент, в не так то далекому майбутньому, коли в світі пануватиме великий неспокій, нагло весь рух зупиниться. В той момент кожен побачить зло, яке вчинив і добро, якого не виконав. Це буде дуже боляче; люди воліли б умерти, аніж це пережити. Але воно не спричинить фізичної шкоди. Коли б хто помер, то це тільки від шоку із пережитого. Пересторога служитиме як очищення, щоби "виправити совість світу" й приготовити його до великого Чуда.

Bеликe Чудо:
    Чудо станеться біля дев'яти сосон. Воно відбудеться в четвер вечором о год. 8:30, між 8-мим і 16-им березня, квітня або травня. Кончіта знає дату й оприлюднить її 8 днів наперед. Це буде в свято одного мученика за Євхаристію і збіжиться з великою подією в Церкві. Усі - чи в селі чи на довколишніх горах побачать його. Хворі, які там будуть, видужають, грішники навернуться а невіруючі повірять. Це буде найбільше чудо, яке Ісус колинебудь зробив для світу. В наслідок чуда, Росія навернеться. Після Чуда, біля сосон залишиться постійний видимий надприродний знак до кінця часу.

   Якщо після Чуда світ все таки не зміниться, тоді Бог пошле кару. Вона буде далеко гірша ніж щонебудь, що могла би людина сама на себе стягнути. Вона буде відповідною до того, що людина заслужила своїми злочинами.

    В день 18-го червня, 1965 р., тисячі людей виповнили маленьке село Ґарабандал, щоби бути свідками Кончітиної екстази й почути друге й останнє доручення Пречистої. І цим разом прийшлося натовпові ждати.

    Пізно в ночі, Кончіта впала в екстазу. Вона наставила трьом особам хрест до цілування. Архангел Михаїл тоді дав їй Пречистоїдруге й останнє доручення.

 Друге й останнє  Доручення:
 
    "Тому, що моє Доручення з 18-го жовтня не виконано й не дано до відома світові, я повідомляю вас, що це є останнє. Раніше чаша заповнювалася. Тепер вона переливається. Багато кардиналів, багато єпископів і багато священиків є на дорозі до загибелі й ведуть за собою багато душ. Щораз менше ваги присвячується Пресв. Євхаристії. Ви повинні відвертати від себе гнів Божий своїми зусиллями. Якщо будете зі щирого серця просити у Нього прощення. Він вам простить. Я, ваша Мати, через посередництво св. Архангела Михаїла, прошу вас поправити своє життя. Ви тепер отримуєте останні перестороги. Я вас дуже люблю і не хочу вашого засуду. Моліться до Нас із щирістю, а Ми вислухаємо ваші просьби. Ви повинні робити більше жертв. Думайте про Страсті Ісусові."

    День 13-го листопада, 1965 року був для Кончіти днем і радості й смутку. Пречиста зі Своїм Дитям появилася дівчині, але це мало бути востаннє в Ґарабандалі. Як Марія вказала раніше, ця поява мала бути особливо присвячена цілуванню релігійних предметів і Кончіта їх мала при собі багато. Поцілувавши ці предмети, Діва сказала: "Через поцілунок, яким Я наділила ці предмети. Мій Син творитиме дива. Роздавай їх іншим.Говори до Мене, Кончіто, говори Мені про Моїх дітей. Я всіх їх держу під Моїм омофором. Це останній раз, що ти побачиш Мене тут, але Я завжди буду з тобою й з усіма моїми дітьми."

    "Кончіто, чому ти не йдеш відвідати Мого Сина в кивоті? Він чекає на тебе ніч і день."

    Кончіта сказала Пречистій: "Я така щаслива, коли бачу Вас обоїх. Чому не візьмеш мене тепер зі собою до Неба?" Вона відповіла: "Пам'ятаєш, що Я тобі казала в день твоїх ім'янин? Як ти станеш перед Богом, твої руки мусять бути повні добрих діл, зроблених супроти твоїх братів і для Його слави. В теперішній час, твої руки порожні."

    Все скінчилося. Минулися щасливі моменти, коли Кончіта була зі своєю небесною Ненькою й Дитятком Ісусом, хоч вона ще відчувала їхню присутність. Вона говорила: "Вони залишили мою душу сповненою миром й радістю та великим бажанням побороти свої хиби й любити всіма силами Серця Ісуса й Марії, які нас так дуже люблять." 

    Те, що говорила Пречиста Діва про ціловані предмети, здійснилося. З різних частин світу постійно надходять вістки про фізичні уздоровлення й інші ласки. Багато із них прийшло через медалик, який подарувала Кончіта Джоуі Ломанджіно. Тисячі осіб з цілого світу почитало вже цей медалик на протязі багатьох років апостольської праці Джоуі.


http://www.ourlady.ca/translations/Ukrainian/garabandalUkrText5.htmСхожі матеріали:

Категорія: Пророцтва, об'явлення | Переглядів: 2471 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: гарабандал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика