Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Квітень » 19 » Повчання, настанови » Думки матері Терези на щодень
17:49
Думки матері Терези на щодень
* Покору Ісуса бачимо в яслах у Вифлеємі, у втечі до Єгипту, в самотинному житті, в нерозумінні людей, у відреченні учнів та ненависті Його переслідувачів. Бачимо її у всіх жахливих терпіннях, а також у Його страстях і смерті, сьогодні ж — у Його постійній, сповненій покори присутності в кивоті, де Він понизив Себе і став окрушиною хліба, яку священик може взяти в руки. Чим більше ми звільняємося від усього зайвого, тим більше місце даємо Богові, Який нас наповнює.


 * Не будьмо горді чи пихаті з приводу нашої праці. Праця — Божа справа, убогі — Божі діти. Працюйте для Ісуса, і Він працюватиме разом із вами, моліться з Ісусом, і Він молитиметься через вас. Чим менше ви будете думати про себе, тим більше Ісус думатиме про вас. Чим більше звільнитеся від свого «я», тим ближче до вас буде Ісус.


* Цілковито віддайтеся під вплив Ісуса, так, щоб Він міг снувати свої думки у вашому розумі, виконувати свою працю вашими руками. Разом з Ісусом, Який зміцнює вас, ви будете всесильні.

*  Церква потребує «віднови». Це не означає зміни монашого одягу чи кількох молитов. Віднова — це вірність духові правила, духові, який шукає святості в убогому житті й покорі, у практикуванні цілковитої відданості й терпеливої любові, у мимовільній жертві та щедрості серця, яка виявляється у чистоті й щирості.


*  У наших розважаннях ми завжди повинні просити Ісуса: «Зроби мене святим згідно з Твоїм серцем, тихим й покірним». «Навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем» (Мт. 11, 29), — умовляв Ісус. Ми також повинні говорити це в Ісусовому дусі. Нині ми знаємо Його краще завдяки вивченню Євангелія і розважанням, але чи зрозуміли ми Його в Його покорі? Чи Його покора промовляє до нас? Чи приваблює нас?


*  Наші знання про нас самих повинні бути виразні — ми мусимо усвідомлювати добро і зло, що є в нас. Бо в кожному з нас криється величезна кількість добра і безмір зла.
 

* «Подібне ще Царство Небесне до купця, що шукає добрих перлів» (Мт. 13,45). Так, ми обіцяли багато, але ще більше обіцяно нам. Будьте вірні Христові й моліться про витривалість. І не забувайте повторювати: «Ми створені для вищих речей». Не задовольняйтесь ніколи тим, що не дорівнює ідеалові. Нехай ніщо нас не задовольняє, окрім Бога.

* Дякуймо Богові за любов, якою Він нас обдаровує стількома способами і в стількох місцях. Натомість на знак вдячності й пошани постановім осягнути святість, бо Він є святістю. Кожного разу, коли ісус хотів довести свою любов до нас, людей, людство Його відштовхувало. Перед тим, як Він мав народитися, Його батьки шукали скромного місця, де можна було б заночувати, але для них не знайшлося місця.

*  У житті кожного з нас ісус з’являється у вигляді Хліба Життя, призначеного для нас. Це доказ Його любові. Потім Він з’являється в нашому людському житті голодний, з надією, що ми нагодуємо Його хлібом нашого життя, хлібом наших сердець, які обдарують Його любов’ю, і хлібом наших рук, які будуть Йому служити. Люблячи й служачи, ми даємо доказ того, що були створені на подобу Божу, адже Бог є Любов’ю. Отже, коли ми любимо, уподібнюємося до Бога. Саме це ісус мав на увазі, коли говорив: «Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий» (Мт. 5, 48).

www.galychyna.if.uaСхожі матеріали:

Категорія: Повчання, настанови | Переглядів: 2442 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Місіонерка любові, Життя святих, Свята Тереза, з Калькути, Мати Тереза | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
семи мечам болю Божої Матері

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика