Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Квітень » 13 » Повчання, настанови » Думки матері Терези на щодень
22:08
Думки матері Терези на щодень
 * Це повинно сповнювати довірою до Божого Провидіння, котре дбає навіть про птахів і про квіти. Коли Бог годує молодих круків, котрі скеровують до Нього свій голос; коли годує птахів, котрі не сіють і не жнуть, ані не збирають у комори; коли Він так прегарно одягає польові квіти, то наскільки більшою турботою оточує людей, котрих створив на Свій образ і подобу та прийняв їх за своїх дітей. Лише б ми поводилися, як належить Божим дітям, дотримуючись Його заповідей і завжди довіряючи Йому, як діти.
 

* Обдаровуйте Ісуса щедрою любов’ю. Любіть Його довірливо, не оглядаючись назад і не боячись. Віддавайтесь Ісусові цілим серцем — і Він дозволить вам багато осягнути, за умови, що ви більше вірите в Його любов, аніж у свою слабкість. Вірте в Нього... сліпо й абсолютно довіряйте Йому, бо Він Ісус. Ви повинні вірити, що Ісус і тільки Ісус є життям.., а святість — це не що інше, як Сам ісус, котрий замешкав у нас; тоді Його рука вільна для того, щоб Він міг послуговуватись вами. Віддавайтесь Йому без вагання, достосовуючись у будь-якій діяльності до Його святої волі, котра передається вам через вашого настоятеля.
 

* Любіть Ісуса усім серцем. Служіть Йому з радістю й погідним духом, відкидаючи й забуваючи про все, що вас пригнічує і непокоїть. Щоб можна було це здійснити, моліться з запалом, як діти, палко прагнучи, щоб ви любили щиро, й тоді Той, кого не люблять, буде обдарований любов’ю.
 

* Довіртеся доброму Богові, котрий любить нас, котрий піклується нами, котрий бачить усе, знає про все, може все зробити для нашого добра й добра всіх людей. Ісус просить мене тільки про таке: щоб я покладалась на Нього, щоб тільки Йому одному довіряла, щоб корилась Йому беззастережно. Я повинна зректися своїх прагнень, удосконалюючи себе. Навіть тоді, коли все складається якнайгірше і я почуваюся, мов корабель без компаса, навіть тоді я повинна цілковито покластися на Нього.


 * Я не можу піддавати сумніву Божі рішення, не маю права лічити зупинки подорожі, яку Він каже мені здійснити. Не можу прагнути докладно розпізнати кроки на цьому шляху або хотіти знати, в якому місці на дорозі святості я перебуваю. Я прошу Його, щоб зробив мене святою, та все ж Йому на вирішення залишаю питання, якою повинна бути моя святість і які дороги приведуть мене до неї.
 

* Чи впевнена я у Христовій любові до мене й моїй любові до Нього? Ця впевненість, наче сонячне проміння, що пробуджує життєві соки й спричиняє квітування пуп’янків святості.

* Ця впевненість є скелею, на якій зводиться святість. Що ми повинні робити для того, щоб сформувати таку впевненість? Ми повинні пізнати Ісуса, любити ісуса, служити Ісусові. Пізнаємо Його через молитву, розважання й духовні вправи. Любимо Його, беручи участь у святій Літургії і Тайнах, а також завдяки внутрішньому єднанню в любові.
 

* Що таке наше духовне життя? Це любовне з’єднання з Ісусом, щоб Боже й людське взаємопрониклися. Ісус просить у мене одного — щоб я віддалася Йому в усій своїй убогості й мізерності.
 

*«Хочу стати святою» — означає позбутися всього, що не походить від Бога. Розкрию своє серце й звільню його від усього сотвореного, житиму в убогості й відреченні. Я зречуся своєї волі, своїх схильностей, своїх забаганок та фантазій і стану слухняною слугинею Божої волі. Так, мої дітоньки, я молюся за це щоденно, за всіх, щоб ми всі стали слугами Божої волі.


*  Христова Церква сьогодні потребує святих. Це накладає на нас, сестри, велику відповідальність, необхідність боротьби з власним «я» і схильностями до вигод, що ведуть до посередності. Ми були покликані для того, щоб наше життя стало змаганням поряд із Христом, ми були покликані для того, щоб стати воїнами в сарі (індійський жіночий одяг), бо сьогодні Церкві потрібні борці. Ось яким повинен бути наш бойовий клич: «Боротися, не відступати!».

* Ми щоденно повинні відновлювати наші постанови, пробуджувати в собі палку готовність, так начебто це був перший день нашого навернення, й молитися: «Допоможи мені, Господи Боже, в моїй правильній постанові й моєму святому служінні та обдаруй мене ласкою саме сьогодні, щоб це був реальний і правдивий початок, бо те, що я зробила дотепер, ніщо». Саме в такому дусі ми повинні почати наш щомісячний день застанови.

www.galychyna.if.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Повчання, настанови | Переглядів: 3414 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Місіонерка любові, Свята Тереза, Життя святих, Мати Тереза, з Калькути | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
семи мечам болю Божої Матері

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика