Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Серпень » 12 » Роздуми про віру » Добро чи зло?
11:10
Добро чи зло?
У цілому світі з давніх давен триває велика боротьба між добром і злом. Все почалося з того, як частина ангелів пішли проти Бога і виявили свою гординю. Пізніше сатана через обман спокусив Адама і Єву. Але Бог через свою безмежну любов вигнав наших прародичів з Раю, щоб нам допомогти. Проте, зло на цьому не зупинилося. Воно почало поширюватися дальше: Каїн вбиває свого брата Авеля; Бог через велике зло людей спалює Содом і Гомору; Великий потоп і т.д. Причиною усіх наслідків - гріх. Гріх має велику здатність поширюватися і збільшуватися. Він завдає великої шкоди цілому людству та всьому створеному.

„Кожний хто чинить гріх, є рабом гріха”. А кожний хто не робить добра, також є рабом гріха. Бездіяльніть тут не можлива. Це щось подібно як на останньому турі виборів президента: той хто взагалі не прийшов на голосування, автоматично віддав свій голос одному з кандидатів. У даному випадку ми віддаємо свій голос дияволу. Людина, яка не хоче слухатись Бога - служить дияволу. Особа, яка думає що нікому не служить - служить дияволу,- тільки не свідома цього. Тут потрібна певна дія, велика боротьба.  Ми повинні змагатися за добро і воювати проти злих діл темряви. Великою допомогою є Ісус Христос, який тяжко страждав і помер, але Воскрес із мертвих, перемігши зло. Він звільнив нас від гріха і показав що за добро потрібно боротися навіть, до смерті.

Люди перестали боятися всього, навіть Бога. Ми поводимося з Ним ще жорстокіше, ніж ті кати, які розпинали Христа. Тому що ми вже знаємо Його, але ще продовжуєм розпинати. Нам ще за мало Його крові і мук. Хочеться ще... .Так ми поводимось з Богом, який нас любить і прощає!

Боротьба між добром і злом є свого роду війною, у якій нема спочинку. „Наш Ворог не спить, але постійно чекає кого б пожерти”. Збільшуючи свою любов до Христа, нам потрібно все більше і більше воювати. А зброєю є молитва, піст і милостиня, яка базується на любові. Перемогти зло ми можемо добром. Так як це говорив Св.Апостол Павло: „Але коли твій ворог голодує, нагодуй його; і коли має спрагу, напій його, бо роблячи це, ти нагромаджуєш йому на голову розпалене вугілля. Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром” (Рим. 12.29-21)

Тому заохочую всіх пробудитися зі сну і розпочати боротьбу. Починати потрібно з себе, щоб можна було змінити інших. Ми не можемо просто сидіти і дивитися, як диявол забирає від нас близьких нам людей. Але даруймо один одному правдиву любов і покору та просімо Бога ласки витримати в доброму. Пресвята Євхаристія, живе з'єднання з Богом безпосередньо буде нас кріпити і додавати сили. Тоді Бог при кінці скаже: „Гаразд, слуго добрий і вірний. У малому ти був вірний, поставлю тебе над великим. Увійди в радість пана твого.” (Мт. 25.21).

„ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕМИНАЄ” (I Кор. 13.8).

Ігор Посоленик

www.livingrosary.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Роздуми про віру | Переглядів: 1751 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: публіцистикка, гріх, настанови, повчання, Добро, духовна боротьба, Зло, роздуми про віру, боротьба | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика