Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Молитви » ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ
11:33
ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ

(у будь-якому наміренні)

Перший день

Молитва 1

Великий Боже! Благаю Тебе, задля Пресвятого Серця Твого Сина просвіти мій розум, щоб я розумів, чого вимагаєш від мене. Навчи моє серце з любові до Тебе чинити лише те, що Тобі подобається.

Молимо Тебе, Господи, про ласку навернення для блудних дітей, що Тебе покинули. Дай, щоб вони якнайскоріше повернулись у Твої обійми, не дай їм згинути з біди й голоду.

Будь царем зведених блудною наукою і відпавших від Католицької Церкви; приведи їх до пристані правди і єдності католицької віри, щоб скоро був лиш один пастир та одне стадо.

Будь, нарешті, царем усіх тих, хто не може вирватись з лабіринтів забобонів і поганства, звали вирвати їх з пітьми й довести до світла і Божого царства.

Дай, Господи, Твоїй Церкві тривку свободу, дай усім народам лад і спокій; вчини, щоб від кінця до кінця світу лунав голос: Слава Божественному Серцю, котре дає нам спасіння. Йому честь, і сила, і слава сьогодні, і повсякчас, і навіки вічні.

Амінь

Молитва 2

Ісусе, мій Царю й Боже! Віддаю поклін Твоєму Пресвятому Серцю, яке нас так гаряче любить. Присвячую Твоєму Серцю все, чим я є, й усе що маю: присвячую Йому свою душу, тіло, пам”’ть, розум, волю, свободу, моє серце та усі почування, страждання і болі, а одночасно й усі мої втіхи та добрі справи, а також мої заслуги - теперішні й майбутні.

Молитва З

Найдорожчий Ісусе, такий гідний любові, але так мало люблений! З покорою схиляюсь перед Тобою і жертвую Твоєму Божественному Серцю, проколеному списом і палаючому любов'ю, славу, честь, поклін. Хочу винагородити Тобі за всі зневаги й кривди, що їх Ти зазнаєш у Пресвятій Євхаристії - святій Тайні любові - як від мене, так і від усіх людей. Хочу також своїми мольбами потішити Твоє Божественне Серце, яке за таку велику любов зазнає стільки невдяки, особливо від мене, що повинен би більше від інших Тебе пізнати й любити.

Від сьогодні, Пресвяте Серце мого Бога, рішуче постановляю не засмучувати Тебе вже ніколи моїми гріхами, лише прошу Тебе, Пресвяте Серце мого Господа, дай мені силу побороти усі труднощі й витримати у доброму до кінця.

Нехай, предобрий Ісусе, моє ім'я залишиться навіки записане у Твоєму Пресвятому Серці. Дай мені знайти в ньому безпечний притулок у кожній миті мого життя, силу у незгодах, потіху в смутку, допомогу й заохочення до поступу в доброму, солодкий відпочинок в годину смерті, а після неї вічну радість.

Амінь

Молитва 4

Господи Ісусе Христе! Вбери мене у чесноти Твого Пресвятого Серця й запали мене Його почуваннями, щоб я заслужив(ла) стати учасником(цею) Твого відкуплення.

Амінь

Ісусе претихий і покірного Серця, зроби моє серце милим Твоєму Серцю!

Розважання

З найбільшим довір'ям приходжу до Тебе, пресолодке батьківське Христове Серце, бо жодний батько, найбільш відданіший своїй родині, не любить так своїх дітей, як Ти нас любиш. До кого ж мені з більшою певністю вдатися у своїх потребах, як не до Тебе, наймиліший Христе, від котрого походить усе добро? Правда, я нераз засмутив(ла) своїми гріхами Твоє любляче Серце, нераз не віддав(ла) Тобі належної шани; насправді, відплачуючи Тобі найчорнішою невдячністю, я заслужив(ла) того, щоб Ти мене відкинув від себе, як виродка. Та хоч я нещасний(а) забув(ла) про обов'язки супроти Тебе, однак Ти не перестав бути мені опікуном. Тому маю надію, що, як Ти терпів мої прогрішення, з великою добротою чекаючи мого навернення, так тепер не відкинеш мене від Себе. Тому оплакую біля Твоїх стіп свої гріхи і обіцяю, що радше вмру, ніж повернуся до давніх гріхів. Допоможи мені ласкою Своєю, щоб я міг(ла) встояти у своїй постанові. А якщо те, чого бажаю, згідне з Твоєю Пресвятою Волею, то дай мені ласки... (сказати, чого просиш), яку сподіваюся отримати у безмежній Твоїй доброті.

Молитва після розважання

Великий Боже! Дякую Тобі за просвічення мого розуму й за підштовхування моєї волі до доброго. Прошу Тебе, через Пресвяте Серце Ісуса, утверди в мені те, що Ти вже зробив мені своєю ласкою.

Амінь

Солодке Серце Ісуса, будь моєю любов'ю! (300 днів відпусту)

 

Другий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Мій найлюбіший Ісусе! Як же зворушує мене думка, що Ти Бог, такий великий, прийняв людську природу й таким чином став нашим братом, щоб тим піднести нас до гідності дітей Божих. Та Твоєму братньому Серцю не досить було піднести нас до такої високої гідності. Воно бажало ще поділитися з нами небесним царством і допустити нас до всіх прав Своїх. Як я шкодую за те, що був такий невдячний раніше і так мало сам дбав про небесне царство. Прости мені, Господи. Прошу Тебе, задля, заслуг Твого Пресвятого Серця, дай мені ласку наслідувати далі Твій приклад, так щоб Отець Небесний після смерті взяв мене на небо, заради подібності, яку побачить між Тобою і мною, Твоїм братом. Ще прошу Тебе, Премилосердне Серце, змилосердися над моєю теперішньою нуждою й не відмов мені у допомозі, якої очікую з повною надією на Тебе.

Молитва після розважання...

 

Третій день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Хто ж міг би сумніватися, мій найлюбіший Ісусе, що не дістане від Тебе того, чого в Тебе просить? Це ж кожний знає, що Твоє Серце є для нас не лише серцем брата, люблячого й прихильного батька, але є також Серцем всемогутнього царя, щедрого та добродійного. Тому я певний(а), що Ти вислухаєш мене. Ти не відкинеш моєї просьби тому, що для Твоєї всемогутності нема нічого важкого, і тому, що Твоє багатство таке велике, що й через найбільші дари воно ніколи не вичерпається. Хоч давніше, правда, грішив(ла) я багато разів і бунтував(ла)ся проти Тебе, однак не падаю в розпач, бо знаю, що Ти, цар великодушний і безмежно ласкавий; Ти прощаєш грішникові завжди, як лише він покається. Отже, прости мені, укріпи мене. Припадаю до Твоїх стіп і зовсім віддаюся Тобі, бажаючи, щоб на майбутнє Ти сам один царював у моєму серці.

Молитва після розважання...

 

Четвертий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

До кого маю вдатися в усіх моїх потребах, як не до Тебе, Пресолодке Серце Ісусове! Ти, Ісусе, єдиний справжній приятель наших душ, котрий з такою любов'ю говорить до нас: "Прийдіть до мене, всі втомлені й обтяжені, і я заспокою вас". На жаль, я так часто помиляв(ла)ся! Часто покладав(ла) свою надію на приязнь сотворінь, хоч нераз переконався у їх непостійності та оманливості. Я повинен(на) був(ла) цілком довіритися Тобі: адже Ти нас так дуже полюбив, що й життя Своє жертвував з любові до нас. Та коли я раніше робив(ла) Тобі таку кривду, то вже бодай на майбутнє буду стерегтися й прирікаю Тобі, що в моїх усіх потребах, у всіх моїх смутках вдаватимусь до Твого Божественного Серця по світло, опіку й допомогу. Ти завжди будеш моїм приятелем, до Тебе матиму довір'я. Твою любов ціную тепер понад усяку земну приязнь, якої хочу виректися назавжди, якщо через неї мав(ла) би я коли-небудь образити Тебе яким-небудь гріхом.

Молитва після розважання...

 

П'ятий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Пресвяте Христове Серце! Ти любиш нас більше та гарячіше за будь-яке інше серце. Як же може не любити Тебе моя душа, коли згадує Твою безмежну любов до мене. Мушу, на жаль, визнати, що дотепер аж надто мало відповідав(ла) я безмежній Твоїй любові, що я відвертав(ла)ся від Тебе, віддавався світовій марноті. Покарай моє закам'яніле і невдячне серце! Пометися, пробиваючи його вогняною стрілою любові, яка горить у Твоєму Божественному Серці! Нехай Твоя свята любов знищить у мені всяку іншу любов, що не є мила Твоєму серцю, щоб таким чином я більше Тобі подобав(ла)ся і через це заслужив(ла) на Твої ласки.

Молитва після розважання...

 

Шостий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Не досить було для Твого Найлюбішого Серця, пресолодкий Ісусе, що Ти тисячами страждань жертвував Своє життя на хресті, щоб дати нам пізнати невимовну велич безмежної Твоєї любові. Ти хотів ще, крім того, обручитися з моєю душею через предивну злуку з нею. Тому Твоє Серце від безмежної любові в чудесній своїй всемогутності Своїй установило Пресвяту Тайну Євхаристії. У цій Пресвятій Тайні Ти, Ісусе Христе, жертвуєшся за нас кожного дня, залишаєшся назавжди між нами й кожної хвилини, коли бажаємо Тебе прийняти, воплочуєшся неначе в нас і перемінюєш нас у Себе. О Серце наймилішого Обручника, чому ми так нерадо засідаємо з Тобою до цієї Божественної Трапези, при якій відкриваєш нам джерело безмежних ласк і втіх? Прости мені мою сліпоту, що стільки разів залишав(ла) Тебе і шукав(ла) оманливих і отруйних насолод. Відтепер одинокою моєю насолодою буде залишатись близько коло Тебе у Пресвятій Тайні та приймати Тебе часто до мого бідного серця. Пресвяте Серце, дай мені вірність і любов обручника(ці), щоб я міг(ла) бодай частково віддячити за Твою любов. Обручи Собі мене назавжди; дай мені ласку (сказати, якої ласки потребуєш); маю повну надію, що Твоє Серце дасть мені її.

Молитва після розважання...

 

Сьомий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Мої тяжкі гріхи й велика невдяка моя у відповідь на безмежну Твою доброту повинні б відібрати у мене відвагу й віддалити мене від Тебе. Але Твоє Серце, мій Божественний Спасителю, тягне мене до Тебе й додає мені відваги. Знаю, що з безмежної любові Ти хотів стати Спасителем, що задля того Ти зійшов з неба, прийняв наше тіло, вилив Свою Кров найдорожчу й жертвував Своє життя на хресті. Отже, коли я бачу, як багато вчинив Ти для мого спасіння, не боюся вже, що Твоє Серце відкине мене від Себе. Тому вдаюся до цього Серця з найбільшим довір'ям і прошу Тебе, щоб Ти Своїми заслугами упросив мені в Предвічного Отця насамперед відпущення моїх давніх гріхів, ласку щирої й тривкої поправи, а далі - й цю ласку ( тут скажи, якої ласки просиш ), таку необхідну для мене. Маю надію, що отримаю її задля цих дев'ятиденних розважань, які на Твою честь виконую.

Молитва після розважання...

 

Восьмий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Безмірна Твоя любов, якою Твоє Серце горить до нас, спричинила, що Ти, Ісусе, віддав Своє життя на хресті, як жертва відкуплення за наші гріхи. Мало того, що Ти витерпів за нас смерть, Ти ще хотів, щоб Твоє Серце, повне любові, було пробито списом, щоб ми могли крізь цю рану заглянути у глибини Твого Серця й краще побачити безмірну й невимовну Твою любов. Ти нам дарував це пробите Серце, і Воно має бути для нас завжди відкрите не лише для того, щоб ми всі знайшли в ньому захист і охорону проти громів Божої справедливості, що їх ми заслужили своїми гріхами, але ще й для того, щоб у цім невичерпнім джерелі милосердя й ласки ми знайшли допомогу у своїх потребах. Чому ж мав(ла) би я обтяжуватися й боятися наблизитись до Тебе? Чому не можу отримати цей порятунок, чому не маю спішити до цього джерела? О мій наймиліший Ісусе, нехай Твоє Серце простить мені мою злобу, що стільки разів не мав(ла) я довір”я до Тебе. Тому тепер з повним довір”ям вдаюся до цього Божественного Серця, щоб з нього вже не виходити. В ньому знайду все, чого мені треба. Найперше прошу Тебе, прости мені всі мої провини й подай ласку ніколи більше Тебе не ображати, любити Тебе всією душею. Сподіваюся також, що не відмовиш мені у допомозі, якої в Тебе прошу в теперішній моїй потребі.

Молитва після розважання...

 

Дев'ятий день

Молитви перед розважанням (4 молитви)

Розважання

Пресолодке Ісусове Серце! Ти стільки для мене зробило, я стільки ласк отримав(ла) від Тебе! Чи ж можу я ще колись сумніватись у Твоїй любові до мене? Справді, немає на світі матері, навіть найчутливішої й цілим серцем прив'язаної до сім'ї, яка більше б любила своє дитя, ніж Ти любиш наші душі. Тому не боюся відмови, чого б я в Тебе не просив(ла). Та чи знаєш, мій Ісусе, чого боюся? Боюся себе самого(ї), щоб мені не забракло того цілковитого довір'я, яке хвалу Тобі віддає і через яке дістаємо з Твоїх рук усякі ласки. Боюся відібрати Тобі бодай частину по¬честей, належних Тобі. Пресвяте Серце, дай, щоб я з довір'ям і любов'ю здався уповні на Твою Божу волю. А тепер, коли знаю, що Ти мене так дуже любиш, прошу Тебе, веди мене так, щоб усе вийшло з якнайбільшою користю для мене - дочасною і вічною.

Амінь

Молитва після розважання...Схожі матеріали:

Категорія: Молитви | Переглядів: 3807 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: дев ятниця, молитва, до, Господа, девятниця, Молитви, Серця, Пресвятого, Ісуса, христа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика