Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2011 » Березень » 4 » Наука Церкви » ДЕНЬ ГОСПОДНІЙ ЯК ТАТЬ УНОЧІ
09:31
ДЕНЬ ГОСПОДНІЙ ЯК ТАТЬ УНОЧІ
У Новому Завіті день Господній, тобто Страшний Суд, друге пришестя Христове, порівнюється з нічним приходом злодія: Прийде ж день Господень, як тать у ночі (2 Пет. 3, 10). Є ще кілька схожих місць.

Ми знаходимося в гріховному забутті, як би сп'янені гріхом і зв'язані своїми пристрастями, як і спляча людина не сприймає навколишнє і не здатна до дії. Якщо вона прокинеться, коли злодій уже ввійде в її будинок непоміченим і зробить свою справу, то буде пізно. Якщо з нашого гріховного забуття нас виведе тільки Страшний Суд, буде пізно каятися. Треба, щоб день Господень наступив для нас до Страшного Суду, щоб Христос не прийшов до нас, «як тать у нощи».

Недобрим здається порівняння Богочоловіка зі злодієм, але це ми такі, що Він для нас як злодій. Занадто розпущені діти, що влаштували у своєму будинку погром, і не радіють з приходу батьків. Недбайливі студенти не радіють з наближенням іспиту, а відмінникові, навпаки, приємно отримати на екзамені «п'ятірку» і похвалу від професора. І гарні діти, що все в будинку прибрали й уроки зробили, радіють з приходу мами і тата.

Для християн Христос - не злодій. Він злодій для тих, хто нехтує Його заповіді і не хоче каятися. Від нас залежить, хто для нас Христос: вогонь пожираючий чи очищаючий, світло осліпляюче чи просвіщаюче, грізний суддя за гріхи чи люблячий і прощаючий батько
 

Як готовитися до кінця світу?

Багатьох людей дуже хвилює питання: коли буде кінець світу? Хоча сам Христос не схвалив цього інтересу, сказавши: Не ваше діло знати часи або термінии, що Отець положив у Своїй владі (Діян. 1, 7), деякі намагаються виправдати свою цікавість тим, що, мов, якщо я довідаюся, коли буде кінець світу, то зможу до нього підготуватися.

По-перше, вгадування про швидкий кінець світу не сприяють покаянню, а, навпаки, відволікають від нього. Покаянню сприяє очікуння смерті в будь-який момент - тут, вже. Пам'ятай про кінець твій, і вовік не згрішиш (Сир. 7,39). Страшний Суд наступить зненацька, і обманювати себе, що ще є час, коли можна буде почати підготовку до нього, тобто почати покаяння, вкрай небезпечне. Для покаяння не може бути ніякого розкладу, воно повинно бути безперестанним ділом християнина. Відпочинок від тілесної і душевної праці, звичайно, необхідний, але і відпочиваючи не можна забувати про Бога. Як закоханий, чим би не був зайнятий, серцем завжди зі своєї улюбленої, так і християнин повинний серцем бути завжди з Богом. На жаль, ми не перебуваємо в такому стані. І в цьому треба докоряти собі і каятися. Тоді не позбавимося милості Божої. По-друге, для кожного з нас можливість готуватися до чого б то не було закінчується з тілесною смертю, яка може наступити в будь-який момент (це вже для всіх очевидне). Тому готуватися до Страшного Суду, тобто каятися, потрібно не відкладаючи, прямо зараз. Тому і сказано у Священному Писанні: Безперестану молітесъ (1 Фес. 5,17).
 

Як уникнути печатки антихриста?

Яка вона, печатка антихриста, про яку говориться в Откровенні Іоанна Богослова? Як її впізнати й уникнути? Якщо будемо з Христом у смиренному мудрованії і діланії заповідей Божиих, то Він нас збереже і не дасть нам обдуритися. А якщо будемо і далі віддаватися своїм пристрастям і надіятися не на Бога, а на свій розум, то Бог може попустити нам повірити бісовській брехні, і тоді ніякі наші мудрування не спасуть нас від печатки антихриста.
 

Сатана не опанує Церквою

Сатана помиляється, мріючи прибрати Церкву до рук. У той самий момент, коли йому здасся, що він зовсім захопив і погубив Її, раптом усім стане ясно, що Церква як була, так і залишається святою і непорочною Нареченою, Тілом Христовим, а в зубах у сатани тільки лушпайка – ті душі, що відкинули Бога, непотрібні і самому сатані.
 

Для Церкви гоніння - благо, для гонителів - загибель

Слава Богові за все: за солодке - тому що солодко, і за гірке - тому що корисно.

Коли в часи гонінь церковні люди страждають, це очищає їхні душі від гріха, якщо вони несуть свій хрест без нарікання, або - ще краще - з подякою. Адже не тимчасові страждання, а гріхи прирікають нас на вічні муки, тому гоніння згубні для самих гонителів, якщо вони не покаються. Світ завжди ворожий до Церкви. Жене Її - бісівська злоба, пестить - бісівська спокуса. Але скільки б з Церквою не ворогували і как би її ні спокушали, зашкодити їй не зможуть, тому що і гоніння, і припинення гонінь Церква приймає від Бога з любов'ю і за все Йому дякує. Погано буває народу, що відкидає Церкву, - такий народ не устоїть, а Церква буде стояти до кінця століття, і врата пекла не здолають її (Мф. 16, 18).

svitlo.orthodox.lviv.uaСхожі матеріали:

Категорія: Наука Церкви | Переглядів: 1535 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Антихрист, церква, судний день, кінець світу, наука Церкви | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика