Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [340]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [182]
Підпілля, історія УГКЦ [64]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [116]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [104]Суспільні проблеми [448]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [388]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [423]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [65]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [128]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2018 » Березень » 21 » Суспільні проблеми » Чому католиків мало хвилює переслідування християн?
11:15
Чому католиків мало хвилює переслідування християн?

Нещодавня анкета, проведена між католиками у США свідчить про те, що американських католиків більше хвилюють кліматичні зміни та глобальна криза з біженцями, аніж переслідування їхніх одновірців у світі. Пише на сторінках Crisis Magazin Вільям Кілпатрік, багаторічний викладач на Бостонському коледжі у США.

Згідно з даними організації «Церква в потребі» християни становлять 75% жертв релігійно вмотивованого насильства, а 215 млн. християн стикаються з жорстоким переслідуванням зі сторони мусульман.

Чому американські католики вважають, що переслідування християн є менш важливим, аніж кліматичні зміни, бідність, торгівля людьми, криза біженців?

Однією з причин такого стану може бути те, що ми живемо у суспільстві, яке є орієнтованим на картинки, а фотографії людей у нещасті персоналізують кризу у той спосіб, в який це не може зробити жоден текст. Фотографії людей – жертв урагану, повені чи пожежі присутні усюди, як постійне нагадування про небезпеки, що походять від начебто кліматичних змін. На відміну від цього, фотографії переслідуваних християн – рідкість. А тому й їхня криза виглядає меншою.

Згідно з даними «Церква в потребі» виходить, що кількість переслідуваних християн у багато разів є більшою, як кількість біженців, чиє життя зазнає загрози через міграцію. Однак, американським католикам біженці залишаються вищим пріоритетом, аніж переслідувані християни.   

Існує кілька причин чому фотографії переслідуваних християн – рідкість. Однією з причин відсутності таких фотографій є важкодоступність місць де відбуваються переслідування, або високий ризик пов’язаний з цим, оскільки і сам фотограф може стати жертвою.  Інша причина – малий попит. Адже фотографії, за звичай, супроводжують новини, або телевізійні репортажі. А виглядає, що новини про переслідування християн не цікавлять ЗМІ. І тому маємо менше вістей по цій темі й менший попит на фотографії, які їх супроводжують.

Окрім цього, американським єпархіям виділяється щорічно 90 млн. доларів для біженців. Це може бути однією з причин того, що єпископат теж стає включеним у широку кампанію, яка виставляє на перший план долю біженців та мігрантів. І це також може бути поясненням того, чому американські церкви переповненні фотографіями мігрантів, а не фотографіями переслідуваних християн.

Існує й інша причина, чому ми не бачимо фотографій переслідуваних християн і ця причина є набагато серйознішою. Здається, що уряди стараються навмисне не допускати у ЗМІ новини про переслідування християн. Адже, якби показати усю картину, то потрібно би було розкрити й неприємні для них (урядів) деталі картини – ідентичність переслідувачів. А це би означало виставити іслам у поганому світлі. Щось чого ЗМІ, влада і частина церковної еліти не бажають зробити.

Тому й не дивно, що опитані католики серед п’яти найгостріших глобальних проблем переслідування християн бачать найменшою проблемою. Більшість католиків навіть не уявляють наскільки переслідування є масштабними, наскільки вони є брутальними і жорстоким.

Вірні не розуміють усю цю історію з переслідуваннями, оскільки вони відрізані від цілої істини про це. Але не тільки уряди замовчують негативні новини, які стосуються ісламу. Великі компанії чинять те ж саме. Для прикладу Google ускладнює пошук інформацій критичних, щодо ісламу, Facebook їх часто блокує, а You Tube – цензурує. І в майбутньому можемо очікувати тільки погіршення цієї ситуації.Схожі матеріали:

Категорія: Суспільні проблеми | Переглядів: 248 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: байдужість християн, християнофобія, Переслідування християн, суспільні проблеми, католикофобія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика