Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Жовтень » 21 » Життя у чистоті » Чому багато подружніх пар не отримують повної радості?
19:05
Чому багато подружніх пар не отримують повної радості?

Страх перед небажаною вагітністю

Ми більше напишемо на цю тему в одному з наступних розділів. А тут ми тільки означимо проблеми. Не підлягає сумніву те, що панічний страх перед зачаттям може знищити радість статевої близькості. Цей страх може мати два джерела: 1) боязнь мати дітей (або чергової дитини), 2) боязнь, що підведуть протизаплідні засоби.

 

У першому випадку виникає питання про довіру до Бога, а вірніше, про брак довіри. Якщо у тебе хороші відносини з Ним, то тобі нічого боятися. Ми думаємо, що ти робиш все, що тільки можливе, щоб розуміти Божий задум в твоїй здібності до зачаття і умієш спостерігати за циклом. Хоча сучасний світ хоче переконати нас, що дитина – це якась жахлива загроза, найгірше з можливих нещасть (скільки кіносюжетів побудовано на тому, що герої бояться незапланованого зачаття дитини, часто званої «небажаною вагітністю»...). Пам'ятай: нормальне відношення до дітей вільне від страху. Це – погляд в майбутнє з надією.

 

Трохи складніша друга проблема. Якщо ви застосовуєте протизаплідні засоби, то боязнь, чи дадуть вони очікуваний ефект, цілком природна, тому що кожен з таких засобів має свої слабкі місця: презерватив може порватися або зіскочити, внутріматочне або вагінальне кільце – зміститися, пігулка – не затримати овуляцію, свічка – не убити всі спермії, і так далі. Будь-який штучний бар'єр може вас підвести. Останні декілька, або навіть декілька десятків, років показали, що спроби використання все більш хитромудрих засобів очікуваних результатів не приносять.

 

Немає іншого способу позбавитися від цього страху, чим ретельне вивчення циклу і життя у згоді зі своїм організмом. Якщо ви знаєте, здатні ви чи ні в певний день як подружня пара до зачаття, тоді проблеми страху не існує. Ми просто знаємо, що овуляція вже відбулася, і тепер до кінця циклу – час, коли зачаття неможливе. Або знаємо, що зараз статева близькість може привести до зачаття – і тоді утримуємося від неї. Врешті-решт, якщо потрібне зачаття – воно відбудеться тоді, коли яйцеклітина вийде з фолікула. Якщо ти в цій сфері співпрацюєш з Господом – робиш всі свої 100%, то тобі нічого боятися, тому що Бог – не бажає нам зла. Але якщо ти не приділяєш уваги цій сфері свого життя і навіть не утруднюєш себе знанням, коли яйцеклітина вийшла, а коли її немає, то ти сама готуєш собі сюрприз – стрес.

 

У наступної причини схожий корінь, але інші наслідки:

застосування протизаплідних засобів

Протизаплідні засоби – це щось додаткове, штучно введене між чоловіком і дружиною. Часто виявляється, що подружні пари, які їх застосовують, переживають менше радості при статевій близькості. Це підтверджують численні джерела зі всього світу, інтерв'ю з подружніми парами, які використовують такі засоби. У чому полягає загроза? Отже:

Перша група причин має психічну природу: протизаплідні засоби можуть стати перешкодою, яка заважає повністю відкритися. Переривання статевого акту, щоб вставити в піхву свічу, заважає його спонтанності, і до того ж зв'язує обох подругів точним визначенням часу очікуваного сім'явиверження, яке повинне відбуватися «за замовленням». Крім того, жінка, із-за пігулки позбавлена можливості зачати дитину, часто відчуває себе використаною і такою, що втратила одну з головних ознак своєї статі – здатність до материнства. Нордіс Крістенсон пише: «Знаю з власного досвіду, що застосування таких засобів пригнічує ентузіазм жінки, заважає їй повністю віддаватися під час статевого акту і тому може загальмувати її сексуальний розвиток. (...) Сексуальні відносини, як і вся наша істота, повинні з часом розвиватися, поглиблюватися і дозрівати. Чи не затримують протизаплідні засоби їх розвиток, адже вони є чимось неприродним в статевих відносинах?».

 

Друга причина – це шкідливий вплив на здоров'ї. Багато жінок, наприклад, повідомляють, що з тієї миті, як вони почали приймати протизаплідні пігулки, їх статевий потяг знизився практично до нуля. Інші, які приймають хімічні засоби, що вбивають спермії, скаржаться на подразнення  піхви і грибкові захворювання; жінки, що користуються спіралями, – на хворобливі судоми матки і кровотечі. Слід відмітити, що все це – не побічні ефекти, а пряма мета дії протизаплідних засобів. Метою спіралі є викликати постійне запалення слизистої оболонки матки. Роз'їдаюча дія – мета вагинальных свічок. Затримка овуляції в наслідок гормонального дизбалансу – це дія протизаплідної пігулки.

 

І, нарешті, третя причина, по якій застосування контрацепції зменшує радість, – це уявне звільнення від часу можливого зачаття. Досягнення мети – постійної сексуальної доступності – зовсім не приносить щастя. Досяжна статева близькість втрачає свою привабливу силу і стає рутиною. Жінки часто скаржаться, що замість того, щоб відчути себе звільненими, вони відчувають себе більш обмеженими і використаними.

 

Проблема оберігання повністю лягає на жіночі плечі. При натуральному методі регулювання зачаття чоловік хоч би вимушений виявити повагу до плідного періоду дружини. Крім того, психологічно легко відмітити, що те, що доступне періодично, для нас цінніше, ніж доступне постійно. Врешті-решт, під час вагітності, коли «можна» завжди, подружжя в середньому вступає в статеву близькість не частіше, ніж зазвичай! Маріола: Коли наступають свята, і ви ходите в гості до своїх родичів «від будинку до будинку», то спочатку ви із задоволенням обжираєтеся всім, чим вас пригощають. Потім – трохи менше, і, врешті-решт, коли хтось питає вас: «Може, з'їси шматочок торта або пиріжок з маком?», тобі робиться недобре. Ти відчуваєш, що вже дивитися не можеш на солодощі. Потрібно трохи відпочити від них, щоб через деякий час ти знову міг радіти їх смаку. Так само є і із статевою близькістю: «торт», який ти їси щодня, приїдається. Особисто ми тим більше радіємо статевій близькості, чим важче нам було її дочекатися в плідний період, коли ми не займалися сексом. Відомий ряд свідоцтв подружніх пар, які замінили застосування контрацепції спостереженням за циклом і були цим дуже задоволені. Ось декілька висловів з досліджень, проведених в Німеччині, – серед людей, різних шарів суспільства і що дотримуються різного світогляду. Міхаела (29 років, стажер-юрист): Я чула, що для багатьох природнє планування зачаття обтяжливе, тому що протягом якогось часу жінки не можуть вступати в статевий зв'язок. У нас з чоловіком теж є такі періоди. З іншого боку, ми досвідчуємо особливу чарівність, чекаючи один одного. Ця людина перед тобою, але ти не можеш повністю оволодіти нею, це підсилює потяг, збільшує взаємне бажання. Ця людина стає привабливішою для тебе, а сексуальне життя – більш збудливим.

 

Бригіта (35 років, лікар-гінеколог): При всьому цьому дуже цікаво, що не тільки із-за страху перед побічними ефектами контрацептивів жінки починають шукати інші шляхи. Для них величезне значення має той факт, що протягом багатьох років вони були доступні постійно, і їх статеве життя стало одноманітним.

 

Ютта (39 років, вчителька): Мій гінеколог сказав: «Не існує медичного обгрунтування того, чому ви не хочете приймати пігулки». Знаю тільки, що у мене були якнайгірші «нездужання під час вагітності» і грибкове захворювання. Врешті-решт вийшло так, що застосовуючи пігулки, ми спали з моїм чоловіком менше, ніж без них.

 

Карл (45 років, завідувач відділом розповсюдження товарів поштою): Згадуючи той час, коли ми використовували презервативи, я говорю собі: «Краще рідше, але краще». Його дружина Хельга (36 років, домогосподарка) додає: І більш усвідомлено! Наші відносини змінилися. Карл проявляє свою любов до мене і в тому, що іноді відмовляється від статевої близькості.

 

Природній метод часто ототожнюється з діяльністю Католицької Церкви. Дослідження, результати яких ми привели, проводилися невіруючим журналістом і без участі Церкви!

 

Наступна причина перешкод в сприйнятті статевого акту – це...

Вчинені раніше аборти

Небажання статевої близькості є одним з типових симптомів так званого постабортного синдрому. Барбара і Джек Вілке пишуть про нього: «Жінка (...) часто стає нездатною до статевого акту, іноді навіть не може підтримувати тривалі стосунки. Причинно-наслідковий зв'язок такого мислення очевидний. Але часто розпізнати цю причину не так просто. Шлях вирішення цієї проблеми ми опишемо в одному з наступних розділів.

 

У цьому розділі ми розкрили деякі причини, які можуть зменшити, або знищити радість подружжя від переживання статевої близькості. Ми хочемо підкреслити, що говорили про ті причини, які виникають від незнання, через події, що відбулися у минулому, внутрішні бар'єри або неправильне мислення. Ми не аналізували причин, пов'язаних з усвідомленим і добровільним перебуванням в грісі.

 

Отже, ми не говорили про такі причини, як: 1) недовір'я, викликане подружньою невірністю; 2) брак відвертості, коли, наприклад, один з подругів що-небудь приховує від іншого; 3) протиприродна статева близькість, наприклад, анальний секс; 4) збочена сексуальна поведінка, наприклад, гомосексуалізм, 5) неповага гідності іншого подруга, наприклад, примушення до статевого акту чи якогось виду пестощів або позицій.

 

Зрозуміло, все це також впливатиме на сексуальне життя подружньої пари.

 

Якщо ж це стосується кого-небудь з вас, то ми можемо сказати вам тільки одне: «Покайтеся!» Відвернися від гріха і попроси прощення у подруга. Сповідай свій гріх Господу. І прийми в своє серце те, що сказав Ісус в Ів 8,11: «Йди і надалі не гріши».

 

І ще одне. Якщо твоя проблема – одна з вищеперелічених, або якщо це якийсь гріх, умовно кажучи, «меншого калібру», та все ж, не дивлячись на твої щирі зусилля, піст, ти не в змозі порвати з ним... швидше за все, ти потребуєш особливого різновиду молитовного служіння, так званої молитви заступництва. Її практикують, наприклад, в багатьох християнських спільнотах харизматичного характеру.

 

Як правило достатньо зречення від гріха і служіння молитовної групи. Але все таки бувають випадки, коли в проблему гріха окрім вільної волі людини також замішані демонічні сили. Часто поневолення обмежує і сковує волю людини. У такому разі ця людина сама не в змозі подолати силу злого духа. І тоді необхідна молитва про звільнення. Отже, якщо ти хоч би бажаєш порвати з гріхом – волай до Господа!

http://truelovewaits.at.ua
Схожі матеріали:

Категорія: Життя у чистоті | Переглядів: 1460 | Додав: traducionalist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика