Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Березень » 30 » Екологія » Чистота має бути для життя, а не для смерті
13:25
Чистота має бути для життя, а не для смерті

Державна екологічна інспекція закликала, напередодні світлого свята Христового Воскресіння, до усвідомлення християнської та громадянської відповідальності за природне довкілля і проведення весняних толок без шкоди для навколишнього середовища та здоров’я людей.

"Традиційно, напередодні Пасхи, проводяться "передвеликодні толоки". В рамках всеукраїнської весняної акції "Благоустрій України" Івано-Франківською облдержадміністрацією оголошено проведення обласної толоки 27 березня 2010 р. Її мета – приведення до Великодніх свят в належний санітарний стан населених пунктів області, територій підприємств і організацій, індивідуальних дворів, місць масового відпочинку – парків, скверів, зелених зон, полігонів твердих побутових відходів, прибережних смуг річок, ліквідація стихійних сміттєзвалищ", - йдеться в інформаційному повідомленні Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області (текст документу див. у додатку).

Екологічна інспекція констатує, що добрі наміри господарів та посадових осіб, при наведенні чистоти та порядку, за відсутності належних знань та відповідальності, можуть мати згубні наслідки для природного довкілля та здоров’я людей.

Зокрема, контролююча інстанція попереджає про шкідливість та відповідальність перед законом за спалювання опалого листя, залишків рослинності та, тим більше, будь-якого сміття. Спалювання рослинних решток, без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, є протизаконне і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340 гр.) і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 гр.) (Кодекс про адміністративні порушення: ст. 77-1).

Медичний аспект підпалів рослинних залишків та сміття полягає в тому, що такі дії є причиною захворювання дихальних шляхів, алергічних реакцій, а навіть і ракових захворювань. Тому, Державна екологічна інспекція попереджає: "Дбаючи про чистоту обійсть, господарств, населених пунктів, не нашкодьте довкіллю та своєму здоров’ю"!

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології

Додаток

Проведемо весняну толоку без шкоди для довкілля і здоров’я!

Традиційно, напередодні Пасхи, проводяться "передвеликодні толоки". В рамках всеукраїнської весняної акції "Благоустрій України" Івано-Франківською облдержадміністрацією оголошено проведення обласної толоки 27 березня 2010р. Її мета – приведення до Великодніх свят в належний санітарний стан населених пунктів області, територій підприємств і організацій, індивідуальних дворів, місць масового відпочинку – парків, скверів, зелених зон, полігонів твердих побутових відходів, прибережних смуг річок, ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Микола Палійчук 17 березня цього року.

З настанням перших теплих днів люди почали ґаздувати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. Нажаль, таке прибирання часто завершується спалюванням залишків листя, сухої трави і, часто навіть, різного сміття.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання опалого листя, залишків рослинності та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

Та передусім нагадуємо про небезпеку для здоров’я людей, яку завдає вдихання диму від спалюваного листя та рослинності, і особливо – відходів. Медики попереджають про можливі захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції чи навіть більш серйозні захворювання. Адже навесні та влітку листя дерев не тільки очищає повітря та збагачує його киснем, а й накопичує з повітря пил та інші шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами. Коли підпалити листя, всі забруднюючі речовини знову викидаються в атмосферу у вигляді продуктів згорання, при цьому їх шкідлива дія значно підсилюється. У димі опалого листя містяться оксиди азоту, вуглецю, чадний газ, а також сполуки важких металів. У тліючих без доступу повітря рослинах утворюється бензопірен – речовина, здатна викликати ракові захворювання, а залишки спаленого листя отруюють ґрунт.

Крім того, спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору.

Дбаючи про чистоту обійсть, господарств, населених пунктів, не нашкодьте довкіллю та своєму здоров’ю.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області
http://kolomyya.org/se/sites/ep/?nid=26122


Схожі матеріали:

Категорія: Екологія | Переглядів: 1322 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика