Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Лютий » 4 » Повчання, настанови » Церква візьметься за виховання чернецтва і згадає про монахів-чоловіків
22:26
Церква візьметься за виховання чернецтва і згадає про монахів-чоловіків
Після II Ватиканського собору Церква не приділила належної уваги вихованню чоловіків-монахів і літургійному вихованню богопосвячених осіб. Тому в Апостольській Столиці нині готуються два документи, покликані виправити вказаний недолік.

Про це повідомив префект Конгрегації у справах Інститутів посвяченого життя і Товариств апостольського життя кардинал Франц Роде. За словами кардинала, у всіх без винятку чернечих конгрегаціях нині відчувається криза чоловічих чернечих покликань, не пов'язаних зі священством. Масштаби цього явища величезні. Наприклад, в Конгрегації «братів шкільних» кількість членів впала з 16 тисяч перед Собором до 5 тисяч сьогодні.

На думку кардинала Роде, подібна ситуація в якійсь мірі викликана відсутністю уваги з боку Церкви. Ні у документах II Ватиканського собору, ні в церковних документах, виданих після Собору, ні слова не говориться про покликання брата-монаха. Є, в кращому разі, лише туманні натяки. Про власну ідентичність монаха-несвященика немов би забули. До монахів, які не мають священичих свячень, деколи відносяться із зневагою, як до осіб, які з різних причини просто не спромоглись стати священиками. А тим часом, брати-монахи мають в Церкві свою специфічну роль і специфічну ідентичність. Про це свідчить і чимале число монахів-несвящеників, зарахованих свого часу до лику святих. Тому дуже актуальним стане документ, який планується оприлюднити восени. Він буде повністю присвячений чоловікам - монахам і специфіці їх місії в Церкві, - сказав в інтерв'ю Радіо «Ватикан» глава Ватиканської дикастерії, що відповідає за чернецтво.

Також кардинал Роде повідомив, що у Ватикані готується ще один документ, який стосуватиметься осіб посвяченого Богові життя. Він торкнеться іншого аспекту монашого життя, яким є молитва і літургія. Як сказав кардинал Роде, «кардинал Каньїсарес, префект Конгрегації Богослужіння і Таїнств, запропонував нашій Конгрегації у справах чернецтва спільно розробити документ, присвячений літургійній освіті ченців і черниць. Важливість такого документа обумовлена актуальною ситуацією, коли багато молодих монахів і монахинь виявляють певне неуцтво в питаннях літургії, пов'язане з нестачею знань і належного виховання. Звідси і експерименти в області Літургії, які свідчать про відсутність доброго смаку. Ці нововведення не узгоджуються ні з намірами Церкви, ні з духом самої Літургії. Тому чіткі вказівки в цій сфері абсолютно необхідні», - підвів підсумок кардинал.

КредоСхожі матеріали:

Категорія: Повчання, настанови | Переглядів: 1502 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: виховання монахів, монашество, чернецтво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика