Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2020 » Січень » 4 » Масонерія і антихрист » Церква під ударом: куди буде направлене вістря атак диявола у 2020 році
14:27
Церква під ударом: куди буде направлене вістря атак диявола у 2020 році

Початок Нового Року – це завжди мить, коли задумуємося над тим періодом, що минув і тим, що прийде. Які виклики постануть перед Церквою в 2020 році, з якими проблемами змагатимемося? Як виглядатиме Ecclesia militans у найближчому році? Хочу поділитися декількома думками.

1. Церква – благодійна організайція соціальних проєктів

Основна місія Церкви бути сіллю землі та світлом світом, своїм життям являти людському суспільству присутність Ісуса Христа Воскреслого. Думаю, що саме в цей пункт буде найбільше атак. Сили темряви намагатимуться змінити цей вектор Церкви на якісь інші, навіть благі, діла: наприклад соціальне служіння – багато спільнот поринуть у вирій соціальної роботи (піклування про бідних, хворих, бездомних). Звичайно, що все перераховане є дуже важливим, але без євангелічної керигми поволі перетворює Церкву на одну із благодійних організацій. Вже була така спроба в добу Наполеона, коли скасовувалися монаші згромадження, які не приносили соціальної користі і залишалися лише ті, які працювали в шпиталях, школах, притулках ітп.

2. Екологізм

Останнім часом спостерігається спроби змінити основний вектор Церкви на користь занурення не лише в соціальні проєкти, але і в екологізм. Зокрема в устах деяких ієрархів відома школярка Ґрета Тунберг стала… пророком. Здається ця тенденція буде лише зростати.

3. Релятивізм

Від самого початку історії спасіння сатана у своїй стратегії перш за все розмиває поняття, видаючи зло під маскою добра. Інструментом такого роду спокус є релятивізм – відносність. Тому однією із спокус, з якими змагатиметься Церква в 2020 році буде велика хвиля релятивізму – шукати добро навіть у об’єктивно злих вчинках та поставах.

Як звучить релятивізм? Спершу лунає перебільшений сумнів: Чи справді Господь Бог велів вам не їсти з усіх дерев, що в саду? Іншими словами: Невже Господь міг би таке зробити? Може ви не до кінця зрозуміли Його? А далі підсувається власна інтерпретація: Ні, напевно не помрете! Бо знає Бог, що коли скуштуєте його, то відкриються у вас очі, і ви станете, як Бог, що знає добро й зло. Сьогодні ця пропозиція звучить приблизно так: Спробуй в усьому віднайти якісь позитивні моменти: в язичництві, в марксизмі, в гомосексуальних партнерствах, в гендерній ідеології ітд. Не будь таким радикальним… Правда десь посередині…

4. Небожий екуменізм – синкретизм

Один із важливих знаків, який являє Церква – це єдність. Про це ясно заявив наш Господь в Євангелії від Йоана: Та не лиш за цих молю, але і за тих, які завдяки їхньому слову увірують в мене, щоб усі були одно, як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об’єднані; щоб світ увірував, що ти мене послав. Напрямки екуменізму визначив ІІ Ватиканський Собор в декреті Unitatis Redintegratio, в якому пріоритетне місце займає духовний екуменізм, тобто молитва за єдність християн. Також згаданий документ підкреслює спільні богословські дослідження і соціальні ініціативи. Основою усіх подібних активностей є Боже об’явлення, яке свою вершину осягнуло в Ісусі Христі.

Тому деформація екуменізму є одним із пріоритетів лукавого. Яким чином це відбуватиметься? Приблизно так: Всі релігії ведуть до Бога. В кожного своя правда. Ми маємо одне коріння. Правда є одна – Христос (Йн 14, 6). Людина не може єднатися шляхом компромісу з правдою. Таку модель вже намагалися імплементувати на початку ХХ століття. За часів Папи Пія ХІ в розділеній і зраненій війною Європі пробуджуються неймовірно інтенсивні рухи, які мають на меті політичну єдність, вершиною цього процесу є повстання Ліги Націй, попередниці ООН. Церква бачила певні позитивні елементи в подібних ініціативах. Зокрема Папа Бенедикт XV написав: Народам, які об’єдналися в Лізі Націй, що опирається на христиняському законі, Церква буде ефективно і палко піддтримувати в усіх її починаннях, які натхненні справедливістю і любов’ю до ближнього.

Держави і народи були втомлені від війни і прагнули миру за всяку ціну: шляхом компромісів, поступок, та інших політичних маневрів. Подібну схему і засіб осягнення єдності деякі кола намагалися перекинути на екуменічні зусилля. Проти цього ясно і безкомпромісно виступив Пій ХІ в згаданій енцикліці. Здається, що актуальність самого питання (намагатися осягнути єдність Церкви при допомозі інструментів цього світу) і пов’язана з цим небезпека в добу глобалізації лише зросла. А в деяких країнах (наприклад у Швеції) на стільки всі втомлені від насилля з боку радикальних ісламістів, що згодні навіть хрести з церков позабирати, щоб тільки був «мир».

Одним словом чекає нас серйозна боротьба з суцільним глобальним синкретизмом.

5. Атака на сім’ю

Оскільки сім’я є земним знаком Пресвятої Трійці, а також «домашньою Церквою», то і вона також буде на першій лінії атак. Родина вже декілька десятиліть є під руйнівним вогнеметом гендеризму, з яким палко змагається і в багатьох випадках багато подружь і сімей чинять героїчний опір цій ідеології, даючи свідоцтво християнської любові і єдності.

Думаю, що найближчі атаки на сім’ю будуть вчинені із залученням «п’ятої колони» в середині Церкви, тобто душпастирів, богословів, а також ієрархів, які не встоялися під хвилею неомарксизму і дали себе ідеологічно поневолити.

6. Профанація Пресвятої Євхаристії

Найбільшим скарбом Церкви є Євхаристія – Найсвятіше Таїнство, яке живить пульс усього Містичного Тіла. Церква з Євхаристії живе. Думаю, що Церква змагатиметься з тенденціями, які матимуть на меті поменшити вагу цього Пресвятого Таїнства. Які ознаки такого діяння? Наприклад, дозвіл приступати до Причастя тим, хто до цього не зрілий, або хто не може цього робити з інших моральних причин. Причастя як ліки для хворих (тобто для всіх) – подібний меседж вже пролунав у фільмі «Два Папи». А коли взяти до уваги, що творцями фільму є компанія «Netflix», яка багато мільйонів доларів призначає на підтримку абортів і просування гендерної ідеології, тобто є співвідповідальною за мучеництво багатьох невинних дитячих тіл, то замах на Євхаристію з уст такого «пророка цього світу» не дивує.

*********

Будьмо уважні!

1 D. Mosakowski, Katolicka i akatolicka wizja jedności Kościoła ukazana w encyklice Piusa XI „Mortalium animos”, Kraków 2005. St. Mystkowski, Katolicy a Liga Narodów, [w:] PK, 4(1925), nr 37, s. 577.

 
Отець Роман Лаба OSPPE, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Єпископаті України
 


Схожі матеріали:

Категорія: Масонерія і антихрист | Переглядів: 214 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: масонерія і антихрист, криза церкви, модернізм сучасної Церкви, модернізм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика